5 masturbatorów, które można używać bez pełnego wzwodu!

Masturbatory dla mężczyzn

Masturbatory dla mężczyzn to głównie gadżety erotyczne, które mogą być używane przy pełnym wzwodzie, jednak dostępne są również masturbatory, które mogą być źródłem przyjemności jeszcze przed erekcją. Należą do nich tak zwane wibratory dla mężczyzn, które dzięki otwartej konstrukcji umożliwiają stymulację penisa przed wzwodem.

Top 5 masturbatorów bez pełnego wzwodu

Na rynku gadżetów erotycznych istnieje sporo męskich masturbatorów, które nie wymagają pełnej erekcji przed rozpoczęciem użytkowania. Do takich gadżetów erotycznych należą:

#1 Fun Factory Manta

Wielofunkcyjny wibrator Fun Factory Manta doskonale sprawdzi się jako masażer dla panów oraz stymulator stref erogennych u kobiet, a zwłaszcza łechtaczki. Wszystko za sprawą specyficznych, silikonowych końcówek, które cudownie pieszczą zmysły 12 trybami wibracji! Otwarta budowa umożliwia wygodne umieszczenie penisa między dwoma elastycznymi końcówkami, które skutecznie wywołają erekcję i doprowadzą do nieziemskiego orgazmu!

masturbatory-meskie-ktore-mozna-uzywac-bez-erekcji-2

#2 Hot Octopuss Pulse III Solo

Bestsellerowy Hot Octopuss Pulse III Solo to gadżet dla mężczyzn, który posiada 5 trybów pulsacyjnych. Silikonowa struktura urozmaicona specjalnie usytuowanymi wypustkami dodatkowo intensywnie pieści penisa. Masturbator jest wodoodporny i dyskretny, a jego budowa gwarantuje precyzyjną stymulację najwrażliwszych stref penisa. To męski wibrator świetny do zabaw solo lub przed stosunkiem z partnerką.

#3 Hot Octopuss Pulse III Duo

To wersja łącząca masturbator męski z wibratorem dla par, ponieważ Hot Octopuss Pulse III Duo ma dodatkową nakładkę masującą łechtaczkę. Dzięki temu podczas seksu dodatkową rozkosz czerpie również patnerka. Możliwość sterowania pilotem stanowi kolejne udogodnienie. Masturbator również jest wodoodporny i ładowany sieciowo. 

masturbatory-meskie-ktore-mozna-uzywac-bez-erekcji-2

#4 Satisfyer Men

Satisfyer Men jest dyskretnym masturbatorem, którego szeroki otwór umożliwia rozpoczęcie stymulacji bez wzwodu. Seks-gadżet posiada system ssania i regulację ciśnienia oraz aż 14 programów wibracji! To wibrator o niezwykłej mocy zapewnianej przez dwa zasilające motorki wewnątrz gadżetu. Dodatkowym urozmaiceniem jest system ssania, który jeszcze bardziej zwiększa przyjemność korzystania z gadżetu. 

masturbatory-meskie-ktore-mozna-uzywac-bez-erekcji

#5 Fun Factory Cobra Libre II

Ostatnią propozycję stanowi dyskretny masturbator Cobra Libre II od Fun Factory. Zasilany 2 silniczkami zapewnia aż 11 trybów głębokich wibracji. Wodoodporność gadżetu umożliwia komfortową zabawę również w wannie lub pod prysznicem. Gadżet jest niezwykle dyskretny, prosty w obsłudze i łatwy w utrzymaniu w czystości. Świetne rozwiązanie do zabaw solo lub przed stosunkiem. 

masturbatory-meskie-ktore-mozna-uzywac-bez-erekcji-2

Jaki masturbator okaże się dla Ciebie najlepszy, jest kwestią indywidualną, dlatego warto zapoznać się ze szczegółowym opisem produktów na naszej stronie, dzięki czemu podjęcie decyzji będzie znacznie prostsze.

Męskie masturbatory pomagają na problemy z erekcją?

Łagodne zaburzenia erekcji można uregulować, korzystając z gadżetów erotycznych, jednak jest to pomoc doraźna i zwykle lepiej skonsultować się z lekarzem. W wielu zaburzeniach erekcji główną przyczynę odgrywa stres, który zaburza gospodarkę organizmu, również w sferze seksualnej. Gadżetów erotycznych wspomagających erekcję jest mnóstwo i sprawdzą się nie tylko wyżej wymienione masturbatory, ale również pierścienie erekcyjne, czy żele oraz tabletki wspomagające erekcję. Z tabletkami na erekcję należy jednak uważać i na pewno nie stosować zbyt często. Najlepszym sposobem na problemy z erekcją jest skonsultowanie się z lekarzem, by znaleźć przyczynę problemu, co znacznie przyspieszy i uskuteczni leczenie. Gadżety erotyczne w postaci masturbatorów na pewno nie zaszkodzą, stanowiąc świetny dodatek.

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5