Bijoux Indiscrets Clitherapy: nowa kolekcja balsamów do łechtaczki!

Kolekcja Clitherapy od Bijoux Indiscrets to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników wyjątkowych gadżetów i kosmetyków. Niezwykły nastrój i przyjemność gwarantowana przez podręczny wibrator – wszystko z myślą o kobietach. Dowiedz się więcej o najnowszej kolekcji marki!

Balsam stymulujący dla kobiet do łechtaczki działanie

Balsamy stymulujące dla kobiet to kosmetyki pobudzające strefy intymne pań. Wyróżniamy żele i balsamy stymulujące łechtaczkę oraz takie, które są stworzone specjalnie, by wzmacniać doznania w punkcie G. Z powodzeniem kupisz również olejki i balsam pobudzające strefy erogenne. Wybór jest naprawdę szeroki, a działanie bardzo dobrze sprawdza się podczas wspólnych momentów i nie tylko. Jakie jest działanie kosmetyków stymulujących?

  • Poprawiają ukrwienie miejsc intymnych, dzięki naturalnym składnikom.
  • Uwrażliwiają na dotyk, co bardzo wzmacnia doznania.
  • Delikatnie rozgrzewają lub chłodzą, dostarczając nowych bodźców.
  • Mają działanie nawilżające, pozostawiając skórę gładką i nawilżoną.
  • Pobudzają zmysłowym zapachem, wprowadzając w doskonały nastrój.

bijoux-indiscrets-ghosting-remedy-opakowanie

Niektóre z dostępnych balsamów są jadalne i doskonale sprawdzają się do seksu oralnego. Oferowane przez nas produkty są wykonane z bezpiecznych składników, głównie z produktów pochodzenia naturalnego. Seria Bijoux Indiscrets Clitherapy jest jedną z najnowszych kolekcji marki, która doskonale sprawdzi się nie tylko w przypadku miejsc intymnych, ale również stref erogennych.

Jak dojść do orgazmu?

Najnowsza propozycja marki Bijoux Indiscrets to seria Clitherapy, która obejmuje kilka uroczych, poręcznych balsamów stymulujących, pozwoli na szybsze dojście do orgazmu przez wszystkie Kobiety. Balsamy do łechtaczki mają działanie rozgrzewające, co doskonale stymuluje i pobudza strefy erogenne. Zawartość takich składników, jak masło Shea również odżywia i nawilża skórę. Niewielkie i poręczne opakowanie pozwala na zabranie balsamu wszędzie ze sobą! Dostępne są następujące rodzaje:

  • Ghosting Remedy, co w tłumaczeniu oznacza lekarstwo na mężczyznę, który złamał nam serce.
  • Horny Jar to pomocnik w trakcie niesamowitego pobudzenia erotycznego.
  • Bad Day Killer to antidotum na kiepskie dni.
  • Sexting Balm to pobudzający erotycznie balsam do igraszek we dwoje.

bijoux-indiscrets-horny-jar-opakowanie

Zabawne nazwy mają na celu zachęcić kobiety do autoerotycznej afirmacji i przekonać, że niekoniecznie potrzebują do tego mężczyzn. W związku z tym ostatnim elementem kolekcji jest miniwibrator Better than your ex, better than your next. Wygodnie zakładany na palec miniwibrator w połączeniu ze stymulującym balsamem doprowadzi kobietę na skraj rozkoszy.

bijoux-indiscrets-miniwibrator-opakowanie

Sexting Balm – balsam stymulujący łechtaczkę Bijoux Indiscrets

Balsam stymulujący łechtaczkę Bijoux Indiscrets Sexting Balm to jeden z najpopularniejszych balsamów z najnowszej kolekcji. Jego delikatna, aksamitna formuła uzyskana została dzięki naturalnym olejkom: kokosowym i migdałowym. Przyjemnie rozgrzewa, pobudza łechtaczkę i wprowadza w erotyczny nastrój. Rozkoszny zapach niezwykle relaksuje!

bijoux-indiscrets-sexting-balm-opakowanie

Chociaż kolekcja Bijoux Indiscrets polecana jest kobietom, nic nie stoi na przeszkodzie, by poręcznymi gadżetami: balsamem i miniwibratorem na palec, pobawić się również w parze. Moc doznań gwarantowana!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5