Brak doznań podczas seksu po porodzie – kulki gejszy najlepszy sposób na zwężenie pochwy!

Przyjście na świat dziecka niemal dla każdej pary jest momentem wielkiego szczęścia. Niestety drugą stroną radosnego macierzyństwa bardzo często są powikłania po porodzie, które bardzo często kończą się problemami w życiu erotycznym pary i brakiem seksu w związku. Dowiedz się, jak odzyskać formę po porodzie, by cieszyć się doskonałym życiem łóżkowym i czerpaniem maksimum przyjemności z seksu!

Brak doznań podczas seksu po porodzie

W czasie porodu pochwa kobiety rozciąga się i nie zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu, a na pewno potrzeba na to czasu. Bardzo często po porodzie kobiety zmagają się z problemami takimi jak nietrzymanie moczu, czy brak przyjemności z seksu. Negatywnie odbija się to na relacjach z partnerem, który często nie może zrozumieć, dlaczego partnerka unika zbliżeń po ciąży. Zwężona ponownie pochwa pozwala czuć więcej przyjemności z seksu nie tylko kobiecie, ale również mężczyźnie. Chociaż od niedawna modne stały się laserowe zabiegi zwężające pochwę, to wciąż najpopularniejszym i najbardziej polecanym sposobem na zwężenie pochwy jest ćwiczenie mięśni dna miednicy za pomocą kulek gejszy.

niebieskie-kulki-gejszy-svakom-nova-i-system-jo-vaginal-tightening-serum-zwezajace-pochwe

Najlepszy sposób na zwężenie pochwy: progresywne kulki gejszy Svakom Nova

Systematyczność i prawidłowe ćwiczenie mięśni kegla to klucz do sukcesu. Najlepszy sposób na zwężenie pochwy? Progresywne kulki gejszy! Zestaw kulek gejszy świetnie sprawdzi się na początku ćwiczeń oraz w momencie, kiedy osiągnięty zostanie kolejny poziom zaawansowania. Idealnym przykładem progresywnych kulek gejszy są Svakom Nova. Silikonowy zestaw dla każdej kobiety:

  • Wykonane z hipoalergicznego silikonu,
  • Wodoodporne,
  • W świetnej cenie,
  • Z higienicznym etui w zestawie,
  • Trzy kulki o różnej wadze i rozmiarze, na każdy etap zaawansowania.

Wystarczy zacząć od pojedynczej, największej kulki, by w momencie przejścia na drugi egzemplarz czuć znaczną poprawę. Regularne treningi wystarczą, by mięśnie pochwy wzmocniły się i odzyskały dawną elastyczność. Efekty wynikające z systematycznych ćwiczeń utrzymują się długo, co sprawia, że jest to świetna inwestycja!

kulki-gejszy-niebieskie-svakom-nova-w-reku

Czy kulki gejszy wystarczą, by skutecznie zwęzić pochwę i mieć większe doznania podczas seksu ?

Trening mięśni kegla z użyciem kulek waginalnych to najskuteczniejszy sposób na odzyskanie formy po porodzie, potrzeba jednak czasu, by doznania były wzmocnione, a mięśnie wyćwiczone w idealnym stopniu. Zabieg laserowy daje niemal natychmiastowe efekty, jednak wadą tego rozwiązania jest wysoki koszt oraz nietrwałość, ponieważ z czasem pochwa może znów stracić elastyczność. Dlatego zaleca się jednoczesne ćwiczenia za pomocą kulek gejszy. Jeżeli zależy Ci na natychmiastowym efekcie, powinnaś rozważyć zakup serum/ żelu zwężającego pochwę, które dzięki specjalnym składnikom obkurcza pochwę akurat na czas trwania stosunku.

kulki-gejszy-svakom-nova-niebieskie-i-system-jo-vaginal-tightening-serum-zwezajace-pochwe

Szybkie sposoby na zwężenie pochwy po porodzie: serum zwężające System JO

Zalecane wszystkim kobietom, które pragną zwiększyć doznania swoje i swojego partnera w czasie seksu, serum zwężające pochwę to produkt o faktycznym działaniu. System JO Vaginal Tightening wykonane jest z produktów o korzystnym działaniu. Bez parabenów i gliceryny świetnie sprawdzi się nawet u najwrażliwszych pań. Serum nie tylko obkurcza mięśnie pochwy, ale również zwiększa doznania dzięki zawartej w składzie mięcie pieprzowej. W ten sposób System JO Vaginal Tightening gwarantuje dodatkowo przyjemne uczucie chłodu.

serum-zwezajace-pochwe-system-jo-vaginal-tightening-w-reku

Gadżety erotyczne mogą dać Ci znacznie więcej, niż tylko przyjemność, a kulki gejszy Svakom Nova są tego świetnym przykładem. Nieinwazyjne, bezbolesne i bardzo skuteczne. Przekonaj się sama!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5