Czym różni się masażer do łechtaczki Womanizer Starlet od Womanizer Starlet 2?

Womanizer Starlet to gadżet, który zebrał mnóstwo pozytywnych opinii jako doskonały bezdotykowy masażer łechtaczki. Lekki, poręczny, o dobrej mocy stał się zabawką erotyczną doskonałą do zabrania w podróż. Jaka jest różnica między klasyczną wersją masażera do łechtaczki a nowym Womanizer Starlet 2?

womanizer-starlet-2-brzoskwiniowy-masazer-łechtaczki

Masażer do łechtaczki Womanizer Starlet a Womanizer Starlet 2 różnice

Obie wersje masażerów do łechtaczki różnią się między sobą:

 • Wyglądem zewnętrznym, gdyż Womanizer Starlet to mniejszy masażer, który całkowicie mieści się w dłoni. To najmniejszy gadżet z kolekcji marki.
 • Womanizer Starlet 2 ma wyraźne przyciski sterujące umieszczone po zewnętrznej stronie masażera. Pierwsza wersja Starlet wyposażona jest tylko w 1 przcisk. Żeby zmieni tryb trzeba go dłużej przytrzymać. 
 • Chociaż obie wersje mają 4 tryby wibracji, to Womanizer starlet 2 działa zdecydowanie ciszej.
 • Nowsza wersja Womanizer Starlet jest w 100% wodoodporna w przeciwieństwie do pierwszej wersji, gdzie gadżet był odporny na zachlapania.
 • Moc Womanizer Starlet 2 jest jeszcze większa, odpowiadając na potrzeby najbardziej wymagających kobiet.
 • Obia modele Womanizer ładowane są za pomocą USB, jednak Womanizer Starlet 2, zamiast panelu do ładowania ukrytego pod silikonową osłonką ma port magnetyczny.
 • Womanizer Starlet 2 potrzebuje zaledwie 30 minut, by w pełni naładowac akumulator. Starsza wersja za 1 razem potrzebuje około 3 godzin. 

 

Różnice między masażerem do łechtaczki Womanizer Starlet, a Womanizer Starlet 2 są zauważalne, jednak nie sprawiają, że starsza wersja jest gorsza. Womanizer Starlet 2 dostępny jest w kolorze łososiowym lub granatowym, natomiast wcześniejszy model można było wybrać spośród fuksji, fioletu albo białego.

womanizer-starlet-fioletowy-masazer-łechtaczki

Wypuszczony na rynek obecnie masażer wydaje się nieco większy od Womanizer Starlet, a jego silnik ma zauważalnie większą moc i cichsze działanie. Dzięki temu mamy pewność, że orgazm będzie szybki i intensywny. Oba masażery łechtaczki oferują 4 poziomy wibracji, natomiast są one różne, z większą mocą dla Womanizer Starlet 2. Nowsza wersja ma również dwa przyciski zamiast jednego i jest całkowicie wodoodporna, w przeciwieństwie do poprzedniej wersji, z której nie można było korzystać w wodzie. Womanizer Starlet 2 jest również odrobinę droższy niż klasyczna wersja Womanizer Starlet.

Jak działa bezdotykowy masażer łechtaczki Womanizer Starlet 2

Dla szybkiego podsumowania, wymienimy jeszcze raz zmiany, jakie zaszły w bestsellerowym bezdotykowym gadżecie do masażu łechtaczki. Womanizer Starlet 2:

 • Wodoodporny w 100%
 • Oferuje 4 innowacyjne stopnie intensywności
 • Posiada 2 wygodne przyciski do zmieniania trybów
 • Wykonany w dwóch nowych kolorach: łososiowym i granatowym
 • Ma odrobinę bardziej płaską końcówkę niż wcześniej.
 • Szybko się ładuje za pomocą magnetycznej ładowarki USB.
 • Działa cicho i wyróżnia się dużą mocą.

 

Poza tymi zmianami masażer dla kobiet, Womanizer Starlet 2 jest tak samo wygodny, lekki i poręczny, jak poprzednia wersja. Ładowany USB będzie działał zawsze, gdy tego potrzebujesz. Dużym atutem jest krótki czas ładowania, który wynosi zaledwie 30 minut. Wykonany z tworzywa ABS masażer ma silikonową końcówkę, która delikatnie stymuluje łechtaczkę.

Womanizer Starlet / Womanizer Starlet 2 opinia

Z pewnością zadajesz sobie teraz pytanie, jaki bezdotykowy masażer Womanizer wybrać. Nie obawiaj się, że wybierając starszy model, będziesz zawiedziona! Oba masażery zapewniają doskonałe orgazmy i działają perfekcyjnie. Womanizer Starlet 2 ma tylko kilka aktualizacji. Opinie na temat klasycznej wersji bezdotykowego masażera łechtaczki marki Womanizer są znakomite. To daje również gwarancję tego, że najnowsza wersja zabawki erotycznej dla kobiet sprawdzi się bez zarzutu. Pamiętaj, że kluczowa jest Twoja opinia i to Ty podejmiesz decyzję, który masażer do łechtaczki uświetni Twoją sypialnię!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0