Czym różni się Svakom Emma od Svakom Emma Mini?

Masażery do ciała Emma Svakom

Svakom Emma ma swoją klasyczną wersję oraz mniejszą, która nie posiada w zestawie silikonowej nakładki w kształcie króliczych uszu. To tylko jedna z kilku różnic między wibratorami.

czym-rozni-sie-svakom-emma-od-svakom-emma-mini

  • Svakom Emma posiada dodatkową funkcję grzania
  • Mini wersja wibratora działa 2 godziny po 1.5 godzinach ładowania. Natomiast duży masażer może działać ponad 40 godzin
  • Średnica dużego masażera wynosi 4.1 cm, a małego 3.8 cm
  • Długość Svakom Emma to 21 cm, a Svakom Emma Mini ma 16.5 cm
  • Emma mini nie ma dodatkowej nakładki masującej

czym-rozni-sie-svakom-emma-od-svakom-emma-mini

Svakom Emma i Svakom Emma Mini – podobieństwa

Oba gadżety erotyczne mają 5 trybów wibracji oraz dodatkowy poziom zwany Svakom Intelligent Mode, chociaż w praktyce odczuwane wibracje w modelu mini są odrobinę niższe niż w klasycznej wersji. Oba masażery są identyczne kształtem, wodoodporne i wykonane z tych samych materiałów, czyli silikonu oraz tworzywa ABS. Mini wersja masażera Svakom nadaje się świetnie dla osób, które nie lubią wielkich gadżetów, a cenią sobie wibracje pełne mocy. Emma Mini to wibrator normalnych rozmiarów, większy niż przeciętny miniwibrator i zdecydowanie z intensywniejszymi wibracjami, ale mniejszy od klasycznego modelu Emma. Klasyczna wersja jest za to wzbogacona o nakładkę i funkcję grzania, a dwa silniki sprawiają, że wibrator jest wydajny i ma szeroki zasięg oddziaływania na zmysły. 

czym-rozni-sie-svakom-emma-od-svakom-emma-mini

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0