Czym różnią się wibratory Lelo Mona Wave od Lelo Mona 2?

Renomowana marka akcesoriów erotycznych Lelo znana jest z dwóch rzeczy: ultra delikatnego silikonu i cichej pracy każdego wibratora, jaki wyszedł spod ręki producentów. Wibratory punktu G znane jako Lelo Mona Wave doczekały się podobnej wersji: Lelo Mona 2. Czym różnią się od siebie te gadżety erotyczne?

Wibrator punkt G Lelo Mona Wave

Omawiane dzisiaj wibratory dla kobiet należą do grupy stymulatorów punktu G, ale różnią się znacznie od innych wibratorów tego typu! Cechy, które poznacie w dalszej części tekstu, gwarantują nie tylko precyzyjne sięgnięcie najwrażliwszej części pochwy, ale również wyjątkową przyjemność. W połączeniu z jedwabistym silikonem i dyskretną pracą silnika czyni zabawę wibratorami Lelo idealną. Dodatkowo gadżety Lelo mają aż 10-letnią gwarancję!

Lelo Mona Wave / Lelo Mona 2 różnice

Czym różnią się te z pozoru identyczne wibratory dla kobiet? Być może będziecie zaskoczone, ale różnice są zauważalne:

  • Wibratory mają nieco inny panel sterowania, chociaż w obu wersjach znajduje się on u podstawy.
  • Lelo Mona Wave ma o 2 tryby wibracji więcej niż Lelo Mona 2.
  • Technologia WaveMotion™ wyróżnia wibrator Lelo Mona Wave.
  • Wibratory mają różne wersje kolorystyczne.
  • Wibrator Lelo Mona Wave ma w sobie dwa silniczki, co umożliwia specyficzne ruchy końcówki, a także wzmacnia siłę wibracji.

Mimo że Lelo Mona 2 posiada jeden silniczek, wibracje tego gadżetu również są niezwykle mocne. Poniższe zdjęcie pokazuje wibrator Lelo Mona Wave po lewej stronie i Lelo Mona 2 po prawej.

lelo-mona-2-i-lelo-mona-wave-porownanie

Wibrator dla kobiety: co łączy wibratory Lelo Mona 2 i Lelo Mona Wave? Opinie użytkowniczek

Obietnice najwyższej jakości, chociaż jest to prawda, nie są informacją, która interesuje użytkowniczki tak bardzo, jak praktyczna wiedza. Polskie użytkowniczki mogą nie wiedzieć, że zarówno Lelo Mona Wave, jak i Lelo Mona 2 to najpopularniejsze wibratory dla kobiet na świecie. Wibratory są numerem 1 wśród gadżetów Lelo, a także biją na głowę inne marki. Sekret tkwi to dopracowanym kształcie wibratorów, który precyzyjnie masuje te części pochwy, które muszą być wymasowane podczas satysfakcjonującego orgazmu. W parze z kształtem idą mocne wibracje, które są kluczowe, by poruszyć wymagający punkt G u każdej kobiety. Jak wskazują opinie użytkowniczek, producenci osiągnęli pełny sukces. Miliony zadowolonych kobiet na świecie to imponujące osiągnięcie. Może chcesz stać się jedną z nich?

lelo-mona-2-i-lelo-mona-wave-roznice

Który wibrator kupić?

Jak w przypadku porównań wszystkich gadżetów erotycznych, również tym razem nie może zabraknąć odpowiedzi na pytanie, który kupić wibrator Lelo, z porównywanej dwójki, będzie najlepszy. Wybór nie jest prosty, ale możecie być pewne: niezależnie od wybranego wibratora, niezapomniane orgazmy staną się Waszym udziałem! Z praktycznego punktu widzenia należy wspomnieć o:

  • Lelo Mona 2 jest o około 100 zł tańsza niż Lelo Mona Wave. W tym przypadku niższa cena nie oznacza gorszej jakości, więc jeśli masz ograniczony budżet, spokojnie możesz się tym kierować.
  • Lelo Mona Wave wyróżnia się specyficznym ruchem naśladującym przyjemne ruchy palca, drażniące punkt G. Ma również o 2 poziomy wibracji więcej.

Oba wibratory Lelo oceniane są jako najlepsze wibratory dla kobiet. Zwłaszcza tych pań, które są wymagające!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0