Dame Eva II, czyli bezdotykowy masażer łechtaczki. Jak działa?

Rynek gadżetów erotycznych zaskakuje nas coraz nowszymi rozwiązaniami. Marki gadżetów prześcigają się w zastosowaniu coraz nowszych technologii i rozwiązań, a wszystko po to, by zadowolić swoich klientów. Gdy na rynku pojawił się model Eva od firmy Dame, bardzo szybko skradł on serca milionów kobiet na całym świecie. 

To gadżet stworzony przez dwie kobiety z myślą o innych kobietach. Duet tworzący markę to seksuolożka i inżynierka. Ich główną ideą jest tworzenie gadżetów, które będą dawały ogromną satysfakcję kobietom, ale oprócz tego będą również dobrze wykonane i łatwe w obsłudze. Model bezdotykowego masażera dla par Dame Eva pobił rekordy sprzedaży już w pierwszych miesiącach od dnia premiery. Na czym polega jego fenomen? 

Dame Eva II, czyli bezdotykowy masażer łechtaczki 

Ten produkt nadaje się nie tylko do stymulacji łechtaczki, ale również do używania podczas stosunku z partnerem. Ruchome i elastyczne ramiona gadżetu pozwalają na wygodne umieszczenie gadżetu pomiędzy wargami sromowymi, w wyniku czego masażer pozostaje nieruchomy również podczas penetracji. Taka funkcjonalność czyni ten gadżet idealnym nie tylko podczas zabaw solo, ale również podczas zabaw z partnerem. Zapewni niesamowite doznania i wyjątkową przyjemność zarówno jej, jak i jemu. 

Dame Eva II, pudełko i jego zawartość

Dame Eva II jest sprzedawany w eleganckim pudełku, w którym oprócz gadżetu znajdziemy również instrukcję i zalecenia producenta w języku angielskim, ładowarkę USB oraz etui do higienicznego przechowywania. Etui pełni również funkcję stacji ładującej produkt, ponieważ to właśnie etui podłącza się do prądu i to ono magnetycznie ładuje nasz masażer. Gadżet jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, masz wybór spośród koloru turkusowego bądź pudrowego różu. 

dame eva ii bezdotykowy masażer łechtaczki

Bezdotykowy masażer łechtaczki Dame Eva II, dane techniczne

Na samym początku warto wspomnieć o tym, że produkt został wykonany z wysokiej jakości silikonu medycznego, co sprawia, że jest niezwykle przyjemny w dotyku, a dodatkowo również bezpieczny dla ciała. Masażer jest w 100% wodoodporny. Możesz go użyć nie tylko w sypialni, ale także w wannie czy pod prysznicem. Rekomendowany rodzaj lubrykantów dla tego gadżetu to lubrykanty na bazie wody, ponieważ te z zawartością silikonu mogą powodować uszkodzenia. 

Dame Eva II posiada trzy tryby wibracji, które zmienia się za pomocą przycisku na gadżecie. 3 tryby mocnych wibracji idealnie spełniają swoją funkcję, czyli zapewnienie niesamowitych doznań. Obsługa masażera jest niezwykle prosta. Posiada on tylko jeden przycisk, który należy przytrzymać, by włączyć produkt, a następnie pojedynczo klikać w celu zmiany trybów. Żeby wyłączyć, znów należy przytrzymać przycisk. Pomimo mocnych wibracji, które oferuje, jest niezwykle cichy podczas użytkowania, co czyni go również bardzo dyskretnym. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że ktoś za ścianą mógłby usłyszeć Twój masażer. 

masażer łechtaczki dame eva ii

Masażer łechtaczki Dame Eva II, czym zaskarbił sobie tak ogromną sympatię kobiet? 

Przede wszystkim innowacyjną budową, dzięki której nie trzeba go trzymać dłonią podczas użytkowania, ponieważ zrobią to za Ciebie jego ramiona, które dokładnie oplatają wargi sromowe. Dodatkowo serca skradła również jego prostota. Ten bardzo niepozorny gadżet potrafi zdziałać prawdziwe cuda, przy czym jest niesamowicie łatwy w obsłudze. Jego dużą zaletą jest również to, że może być stosowany zarówno do zabaw solo, jak i podczas stosunku z partnerem, zapewniając przy tym przyjemność dla obojga. 

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 1.5