Black week gadzety erotyczne

Black week gadzety erotyczne

Dorcel G-Stormer wibrator-pulsator, który wywoła erotyczną eksplozję w sypialni!

Marc Dorcel jest znaną marką gadżetów erotycznych, która pojawiła się u nas zupełnie niedawno. Od tamtej pory bardzo lubimy się tym gadżetom erotycznym przyglądać, a nasz ekspert od erotycznych recenzji przygotowała dla nas niesamowite zdjęcia i relację z towarzystwa, jakie zapewnił jej Dorcel G-Stormer podczas podróży. Miłego czytania!

Dorcel G-Stormer: duży i mocny wibrator dla kobiety

Swego czasu na stronie N69 był wpis o tym, że gadżety erotyczne bez problemu przejdą odprawę na lotnisku. To prawda, ale jeśli nie umiecie się oszczędnie spakować, Dorcel G-Stromer sprawi, że nie domknięcie walizki. ;) Traktujcie to oczywiście z przymrużeniem oka, bo Dorcel G-Stromer nie jest ani tak ogromny, ani tak ciężki, by nie móc go wziąć ze sobą. Jednak chciałam zwrócić uwagę na jego ciężar i rozmiar, bo ten wibrator erotyczny w typie pulsator zdecydowanie przerasta wiele modeli wibratorów.

dorcel g-stormer wibrator pulsator

Duży i mocny wibrator dla kobiety Dorcel G-Stormer przychodzi w zestawie z kabelkiem USB do ładowania, etui materiałowym i instrukcją. Chociaż samo pudełko prezentuje się zwyczajnie i bez efektu wow, to sam wibrator nadrabia swoim eleganckim wyglądem. 

Pulsator Dorcel G-Stormer działanie

Można uznać, że wibrator-pulsator Dorcel G-Stormer działa na kilka sposobów. Po pierwsze jest to duży pulsator, a po drugie świetny wibrator typu królik. Mamy zatem szansę na intensywny masaż łechtaczki i wnętrza pochwy jednocześnie lub...osobno. To od nas zależy, czy włączymy wibracje, czy pulsacje, a może wszystko naraz. 

Wskazówka: Ze względu na duży rozmiar wibratora, zacznij od pieszczot łechtaczki za pomocą wibracji. Pulsacje włącz dopiero wtedy, kiedy poczujesz, że wibrator królik Dorcel G-Stormer dobrze "siedzi" we wnętrzu, a Ty możesz nim w miarę swobodnie poruszać. 

  • 10 trybów stymulacji
  • Ruchoma, "pulsująca" końcówka do punktu G
  • Intensywne wibracje w elastycznej końcówce do łechtaczki
  • Duży rozmiar dla uczucia wypełnienia i precyzyjnego masażu
  • Wygodny panel sterowania
  • Bardzo miękki, przyjemny silikon, który łatwo się czyści

 

Standardowo, silikonowy wibrator łączymy tylko z wodnym lubrykantem. W przypadku dużego wibratora Dorcel G-Stormer nie można pominąć tego punktu, gdyż będzie po prostu mniej wygodnie. 

dorcel g-stormer rabbit wibrator

Wibratory Dorcel nie są wodoodporne, a odporne na zachlapania. W związku z tym nasz wibrator króliczek nie będzie nam towarzyszył podczas kąpieli. Nie wolno zanurzać wibratora, ale można umyć go z użyciem wody. Polecam uważać tylko na część z przyciskami. Najlepiej umyć końcówkę dopochwową z użyciem wody, a następnie cały gadżet erotyczny spryskać toy cleanerem i potem wytrzeć. Antybakteryjny spray do zabawek erotycznych dokładnie wyczyści powierzchnię wibratora, nie narażając przy tym mechanizmu jego działania. 

Warto także zwrócić uwagę na odpowiednie przechowywanie. Dorcel G-Stormer nie jest gadżetem erotycznym, który można gdzieś wrzucić, że tak się wyrażę. Materiałowe etui, które otrzymujemy w zestawie, nie ochroni wibratora przed upadkiem lub uszkodzeniem, dlatego warto chować ten duży wibrator osobo w szafce, gdzie nie będzie narażony na upadek. To z pewnością przedłuży życie dobrego wibratora o naprawdę fajnych możliwościach. 

Dorcel G-Stromer uruchamianie i sterowanie

Ile jest zabawek erotycznych tyle sposobów sterowania nimi. Trochę trudności przysparzają zwłaszcza te z 2 silnikami, jak Dorcel G-Stromer, gdzie możemy sterować osobno każdą częścią wibratora. Jak zmieniać tryby? Instrukcje są zwykle po angielsku, dlatego pozwólcie, że opiszę, jak posługiwać się tym wibratorem.

  • Wibrator włączamy, przytrzymując przycisk power.
  • Przytrzymanie przycisku power spowoduje również wyłączenie wibratora.
  • Górna strzałka przeprowadza nas przez pulsacyjne tryby Dorcel G-Stormer.
  • Dolna strzałka odpowiada za wibrację części wibratora z króliczkiem.

 

Zobacz, jak działa pulsator z ruchem posuwistym Dorcel G-Stormer

Dorcel G-Stormer pulsujący wibrator króliczek, czy warto? Opinia

Moja opinia o Dorcel G-Stormer składa się z 2 kwestii. Z jednej strony mamy wykonanie, technikę działania, wygląd i to, jak sprawdza się wibrator króliczek w praktyce. A z drugiej strony mamy kwestię kobiecości i nastroju. 

dorcel g-stormer

Przyznam szczerze, że z reguły sięgam po klasyczne wibratory, które są od Dorcel G-Stormer mniejsze. Jako osoba, która nie rodziła naturalnie, do aplikacji dużego wibratora potrzebuję użyć lubrykantu i wprawić się w dobry nastrój, by pochwa nie stawiała oporu. Dorcel G-Stormer zdecydowanie nie jest wibratorem, który włączysz i po prostu włożysz do środka. To gadżet erotyczny dla kobiet, które znają swoje ciało i wiedzą, co należy zrobić, by czynności erotyczne były przyjemne. ;) Osoby początkujące mogą być onieśmielone ciężarem, wielkością i mocnym działaniem pulsatora. Tak jak wszystkie wibratory typu pulsatory to duże i mocne wibratory erotyczne.

Jeśli tę kwestię masz przedyskutowaną sama ze sobą, możesz być pewna, że po Dorcel G-Stormer warto sięgnąć. Właśnie ze względu na ciężar, wielkość i mocne działanie. Wibrator króliczek zapewnia precyzyjne pieszczoty, a pulsacje w połączeniu z wibracjami zawsze kończą się orgazmem. A nawet jeśli nie zawsze jest ochota na penetrację, można tak ułożyć wibrator, by masować łechtaczkę zarówno większą, jak i mniejszą końcówką. To też działa!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5