Erotyczne wibratory rotacyjne: ta funkcja Was zainteresuje!

Czy może być coś lepszego niż wibrator króliczek? Tak! Wibrator króliczek z ruchomą końcówką. Tak zwane wibratory rotujące dla Kobiet to dzieło erotycznych producentów, które skradnie serce każdemu. Funkcja rotacji z pewnością Was zainteresuje!

Jak działają wibratory rotacyjne?

Na zdjęciu niżej widzicie wibratory rotacyjne, o których opowiemy sobie w dzisiejszym wpisie. Jak możecie zauważyć, nie prezentują się one bardzo specyficznie. Są podobne do klasycznych wibratorów typu królik, które mnóstwo osób wprost uwielbia. W czym tkwi więc sekret wibratorów rotacyjnych? 

wibratory rotacyjne lelo,dorcel, happy rabbit

Zasada działania, na której opierają się wibratory rotacyjne jest ta sama: połączenie wibracji z ruchem rotacyjnym głównej końcówki: tej do punktu G. Dzięki temu mamy 2 różne sposoby stymulacji w jednym wibratorze. Czy to jest skuteczne? Już na wstępie możemy powiedzieć, że owszem, tak, jest skuteczne. ;) Nie możemy jednak zapominać, że każda marka ma również swoje zasady i swoje zastosowania, które wyróżniają ich wibratory rotacyjne na tle innych. Dlatego więcej informacji na temat wibratorów rotacyjnych zaczerpniecie z akapitów poniżej. Każdy z erotycznych wibratorów króliczków działa inaczej, wszystko zależy od jego ceny, jakości wykonania i użytych materiałów. Naprawdę warto poznać się z nimi bliżej!

Wibrator rotacyjny perełkowy: Dorcel Orgasmic Rabbit

Bardzo duży wibrator rotacyjny perełkowy: Dorcel Orgasmic Rabbit występuje w 2 bardzo oryginalnych egzemplarzach: różowym i złotym. Wibrator rotujący z tej serii jest bez wątpienia jednym z największych wibratorów z tej serii. Uwagę przyciąga bardzo ciekawy design i oczywiście możliwości tej dużej i mocnej zabawki erotycznej.

 • Obrotowe perełki stymulujące i rotacyjna końcówka do punktu G.
 • 25 cm długości i ponad 4 cm średnicy.
 • Zasilany wymiennymi bateriami.
 • Piękny design i intensywna stymulacja.

dorcel orgasmic rabbit

Nie będziemy ukrywać, że wibrator rotacyjny Dorcel Orgasmic spodoba się kobietom, które znają się na swoim ciele i nie boją się gadżetów erotycznych. Zebranie się na odwagę jest w przypadku tego rotacyjnego wibratora bardzo polecane. Ma on nie tylko duży rozmiar, ale i duże możliwości. ;)

Jak działa wibrator rotujący Dorcel Orgasmic Rabbit FILM

Ekskluzywny wibrator rotacyjny Lelo Soraya Wave

Wibrator rotacyjny Lelo Soraya Wave to ekskluzywny gadżet erotyczny dla kobiety. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak to estetyczne cudo sprawdza się w praktyce, przeczytajcie naszą recenzję. Tymczasem dajemy garść informacji, które z pewnością pobudzą Waszą wyobraźnię!

 • Lelo Soraya Wave to dopasowany wibrator króliczek z ruchomą końcówką, czyli z końcówką rotującą.
 • Wibrator rotuje dłuższym ramieniem do punktu G, które wykonuje charakterystyczne ruchy góra-dół. Ramię jest aksamitne w dotyku, a zarazem dość twarde, dzięki czemu masaż w pochwie będzie mocno odczuwalny.
 • Luksusowy wibrator rotujący Lelo Soraya Wave ma również miękką, elastyczną końcówkę do łechtaczki, która świetnie dopasowuje się do ciała.
 • Wibrator mierzy 21,8 cm długości i około 3,7 cm średnicy, przy czym średnica maksymalna sięga tutaj aż 4,6 cm!
 • Lelo Soraya Wave jest jednym z najnowocześniejszych i najlepszych wibratorów rotujących. Perfekcyjny od A do Z!

lelo soraya wave wibrator rotujący

Wibrator rotacyjny Lelo Soraya Wave szczególnie polecamy miłośnikom eleganckich gadżetów erotycznych, które są dopracowane w każdym calu. Producenci Lelo wykorzystują w swoich wibratorach unikalne, nowoczesne technologie i rozwiązania, których nie znajdziemy w innych markach. Zdecydowanie jest to wibrator rotacyjny dla najbardziej wymagających osób, które zwracają uwagę na wszystkie szczegóły!

Działanie wibratora rotacyjnego Lelo Soraya Wave FILM

Rotacyjny wibrator Happy Rabbit Beaded 

Marka Happy Rabbit jest z nami od dłuższego czasu i szczerze polubiliśmy te nieco większe i cięższe od innych gadżety erotyczne. Rotacyjny wibrator Happy Rabbit Beaded, podobnie jak inne wibratory marki, jest ładowany USB i ma przystępną cenę. W przypadku tanich wibratorów tak wysoka jakość nie jest oczywistością. Na szczęście w tym przypadku jesteśmy spokojni. 

 • Happy Rabbit Beaded to wibrator króliczek z króliczymi uszami. 
 • Królicze uszy cudownie masują łechtaczkę z każdej strony za pomocą miłych wibracji.
 • Obrotowa końcówka do punktu G jest miła w dotyku i ma 3 prędkości.
 • Wibrator ma duży rozmiar: mierzy 24 cm długości i 3,7 cm średnicy. 
 • Ciężar wibratora rotacyjnego sprawia, że daje on przyjemne uczucie wypełnienia i mocny dotyk w pochwie, co sprzyja osiąganiu orgazmów.

happy rabbit beaded wibrator rotujący

Wibrator z rotującą końcówką Happy Rabbit Beaded jest szczególnie polecany dla osób, które szukają dobrej jakości i dobrej ceny. Duży wibrator nie należy do subtelnych, ale działa cicho, jest dopasowany do anatomii kobiety i naprawdę dobry. Ma również dobre wibracje, co jest kluczowe w tym wypadku dla łechtaczki. Statystyki N69 pokazują, że lubicie wibratory Happy Rabbit. ;)

Jak działa wibrator rotacyjny Happy Rabbit Beaded FILM

 

Wibrator rotujący Dorcel Baby Rabbit

Marka Dorcel jest w naszym sklepie nowością, która miała wielkie wejście. Najwięcej zainteresowania budzą oczywiście wibratory rotujące typu króliczek oraz pulsator. Tym razem naszą uwagę poświęcimy wibratorowi na zdjęciu niżej. Wibrator rotujący Dorcel Baby Rabbit to elegancki gadżet erotyczny z króliczymi uszami. Estetyczny design uzupełnia mocna obrotowa końcówka do punktu G.

 • Aksamitny wibrator rotujący z perełkami dla dodatkowej stymulacji pochwy.
 • Mały wibrator króliczek w porównaniu do innych: 22 cm długości i 2,9 cm średnicy. 
 • Idealny dla każdej kobiety!
 • Ładowany USB i odporny na zachlapania.
 • Świetne dopasowanie do anatomii kobiety.

dorcel baby rabbit wibrator

Na stronie N69 znajdziecie Dorcel Baby Rabbit opisany jako rotacyjny wibrator króliczek dla początkujących. Warto wiedzieć, że to nie wyklucza zadowolenia osób, które znają swoje ciało. ;) Tak naprawdę wibrator rotacyjny Dorcel Baby Rabbit będzie dobry dla każdej kobiety. Liczy się jakość wibracji i dopasowanie do ciała, a nie sam rozmiar. 

Jak działa wibrator z końcówką rotującą Dorcel Baby Rabbit FILM

Wibrator rotacyjny, czy warto?

Rotacyjne wibratory działają inaczej od zwykłych wibratorów, a że są swego rodzaju nowością, wiele osób może zastanawiać się, czy warto na nie postawić. W końcu gadżety erotyczne mają sprawiać nam przyjemność i nikt nie chce w tej kwestii rozczarowania. 

Naszym zdaniem oraz zdaniem naszego eksperta, ciężko będzie rozczarować się wibratorem rotacyjnym, ponieważ jest tak samo precyzyjny i orgazmiczny jak znane nam dotychczas, klasyczne wibratory z gatunku wibrujących. ;) Jeżeli nie wiesz czy rotujący wibrator będzie idealny dla Ciebie, to zobacz inne polecane wibratory króliczki.

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0