Fleshlight Quickshot akcesoria do masturbatorów

Najnowszy zestaw akcesoriów marki Fleshlight® różni się nieco od poprzednich. Przede wszystkim jest to wersja kompaktowa i dająca więcej możliwości zabawy. Dowiedz się więcej na temat Fleshlight® Quickshot!

Fleshlight® Quickshot masturbator męski

Masturbator Fleshlight® Quickshot to wykonany z delikatnego materiału dyskretny gadżet dla mężczyzn. Od klasycznych masturbatorów w kształcie latarek wyróżnia go:

 • Niewielka długość
 • Otwarta konstrukcja
 • Przezroczysty SuperSkin we wnętrzu
 • Przezroczysta lub czarna plastikowa obudowa na zewnątrz
 • Możliwość łączenia dwóch masturbatorów Quickshot ze sobą

fleshlight-quickshot-akcesoria-do-masturbatorow

Fleshlight® Quickshot łącznik i uchwyt pod prysznic

Niewielki masturbator Quickshot oferuje wiele zastosowań, zwłaszcza jeśli połączysz go z dedykowanymi specjalnie akcesoriami:

 • Specjalny, przezroczysty łącznik do masturbatora pozwoli Ci połączyć ze sobą dwa Quickshoty. Dzięki temu uzyskasz większy gadżet, o dwóch otwartych końcach

fleshlight-quickshot-akcesoria-do-masturbatorow
 • Uchwyt pod prysznic, który gwarantuje komfortowe korzystanie z masturbatora bez użycia rąk, w dowolnym miejscu, na przykład pod prysznicem
 • Ogrzewacz do Fleshlight® Quickshot, który jest mniejszą wersją ogrzewacza do męskich masturbatorów Fleshlight®. Ogrzane wnętrze z delikatnego materiału zwiększy doznania i uczyni je bardziej realistycznymi

fleshlight-quickshot-akcesoria-do-masturbatorow

Jak działa Fleshlight® Quickshot z akcesoriami?

Zestaw Fleshlight Quickshot® gwarantuje prawdziwą eksplozję przyjemności. Wszystkie gadżety, poza ogrzewaczem, są wodoodporne, a więc bardzo proste w czyszczeniu. Uchwyt pod prysznic, podobnie jak łącznik, zwiększa możliwości korzystania z gadżetu, w zależności od nastroju i fantazji. Z kolei ogrzewacz to świetny sposób na uzyskanie realnych doznań. Co ciekawe Fleshlight® Quickshot może być wykorzystywany podczas seksu oralnego, jako doskonały dodatek.

fleshlight-quickshot-akcesoria-do-masturbatorow

Jak wszystkie gadżety erotyczne, również Fleshlight® Quickshot należy myć przed i po użyciu. Wystarczy woda, toy cleaner i staranne suszenie, by zabawka erotyczna zachowała się w doskonałym stanie przez długi czas. Do lubrykacji zaleca się korzystanie z produktów na bazie wody, ponieważ są bezpieczne dla delikatnej struktury materiału. Doznania zwiększy zwłaszcza lubrykant rozgrzewający.

fleshlight-quickshot-akcesoria-do-masturbatorow

Dla kogo Fleshlight® Quickshot?

Wielofunkcyjny gadżet Fleshlight® Quickshot to świetna propozycja dla:

 • Panów lubiących wygodne i dyskretne gadżety
 • Miłośników realistycznych doznań
 • Fanów masturbatorów marki Fleshlight®

Dzięki niewielkim rozmiarom Quickshot jest świetny do zabrania w podróż i wyjątkowo wygodny w pielęgnacji i przechowywaniu. Akcesoria do masturbatorów Fleshlight® Quickshot doskonale zwiększają doznania i sprawiają, że nie sposób się znudzić tym gadżetem!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0