Fun Factory Bootie najlepszy korek analny dla początkujących

Wiele par jest zainteresowanych stosunkiem analnym, nawet jeśli nie chcą się do tego przyznać. Często próby zbliżenia tego rodzaju kończą się źle, ponieważ kochankowie nie wiedzą, jak zacząć. Internet pełen jest poradników, a ja opowiem trochę o korku analnym Fun Factory Bootie unisex, który idealnie sprawdzi się w roli gadżetu pomagającego oswoić się z przyjemnością czerpaną z seksu analnego!

korek analny w pudełku

Fun Factory Bootie silikonowa zatyczka analna w różnych rozmiarach

Kiedy zaczynasz swoją przygodę z penetracją analną, musisz zdecydować się na gadżet o odpowiednim rozmiarze, najlepiej rozmiarze S! Fun Factory Bootie, który dzisiaj Wam przedstawiam to właśnie niewielka zatyczka analna (7,5 cm długości i tylko 2,5 cm średnicy) wykonana z hipoalergicznego silikonu. Dobrze wyprofilowany kształt gwarantuje prostą aplikację, nawet jeśli nie masz pojęcia o stymulacji tego typu. Mężczyźni bezpośrednio mogą doświadczyć niesamowitej przyjemności przez to, że dobrze wyprofilowany korek analny sięga męskiego punktu G. Z kolei kobiety będą czerpały znacznie większą przyjemność, mając w sobie korek podczas tradycyjnego seksu.

korek analny w pudełku

Plug analny – jak z niego bezpiecznie korzystać?

Podczas zabawy z plugiem analnym, niezależnie, czy jest to klasyczny, czy wibrujący korek analny, musisz skorzystać z lubrykantu. Do zabawek erotycznych używamy jedynie tych na bazie wody, by nie uszkodzić swoich erotycznych gadżetów. Możesz skorzystać z rozgrzewających lub chłodzących lubrykantów, ponieważ te dodatkowe funkcje pomogą Ci się rozluźnić i zwiększą przyjemność. Unikaj lubrykantów znieczulających. To może się wydawać doskonałym pomysłem, ale w rzeczywistości jest błędem, bo w łatwy sposób można uszkodzić odbyt i jelito, nie czując, kiedy penetracja będzie za mocna.

czarny korek analny

Aplikacja będzie prosta (zdziwisz się jak bardzo), kiedy skorzystasz z lubrykantu i się rozluźnisz. Korek Fun Factory Bootie S jest wodoodporny i nie wymaga dużego zaangażowania. Pamiętaj o kilku rzeczach:

  • Zatyczkę analną należy dokładnie myć przed i po użyciu. W tym celu nie żałuj wody i mydła, a na koniec spryskaj gadżet toy cleanerem, który działa antybakteryjnie. Powierzchnia Bootie jest miękka, ale to ten rodzaj struktury, który bardzo zbiera zanieczyszczenia z otoczenia, dlatego ważne jest, żeby przed użyciem również dokładnie go wyczyścić.
  • Jeśli korek zaabsorbował zapach, możesz wygotować go w wodzie.
  • Lubrykant na bazie wody do każdej aplikacji!
  • Nie zakładaj korka, kiedy nie masz nastroju. Stymulacja analna tylko wtedy jest przyjemna, kiedy jest się rozluźnionym i dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

To wszystko. Korek analny jest prostym gadżetem, który może dać Ci dużo przyjemności. Wystarczy się odważyć!

czarny korek analny

Seks analny dla początkujących – silikonowy korek analny

Fun Factory Bootie S jest chyba najmniejszym korkiem analnym dostępnym na rynku. To wielka zaleta, jeśli jest się początkującym i wada, jeśli osiąga się kolejny poziom. Dla niektórych korek tego rozmiaru będzie za mały, ale osobiście uważam, że może to dotyczyć głównie panów. Bootie jest bardzo prosty w aplikacji i uznaję go za najlepszy sposób na rozpoczęcie przygody z seksem analnym. Najwięcej lęku powoduje niepewność. Kiedy nie wiesz, czego możesz się spodziewać, jesteś spięty, a to nie sprzyja stosunkom analnym. Mały korek pozwala oswoić się z tym doświadczeniem i czerpać z niego przyjemność.

korek analny w pudełku

Korek analny od Fun Factory łatwo się czyści i wygodnie przechowuje, bo jest maleńki. To świetny gadżet na urozmaicenie życia seksualnego w parze i z pewnością spodoba się wszystkim początkującym użytkownikom.

kama_sutra podpis

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0