Fun Factory Stronic Petite, czyli pulsator, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania

Stronic Petite to jedna z nowości, jakie w ostatnim czasie zaproponował nam niemiecki producent Fun Factory. Wszystkie gadżety sygnowane marką Fun Factory wyróżniają się oryginalnym designem i silnikami o dużej mocy, co sprawdza się również w przypadku modelu Fun Factory Stronic Petite

Pulsator doskonale dociera do kobiecego punktu G, zapewniając przy tym niesamowitą rozkosz i wyjątkowe doznania. Przejdźmy zatem do szczegółów produktu, o których opowiemy sobie w osobnych podpunktach, tak by nic nie pominąć! Zapraszamy do lektury. 

Fun Factory Stronic Petite pulsator

Dane techniczne Fun Factory Stronic Petite

Na sam początek najważniejsze, czyli techniczne możliwości gadżetu. Pulsator posiada 5 intensywności pulsacji oraz 3 programy stymulacji, które zapewniają najwyższej jakości doznania podczas użytkowania. Został wykonany z przyjemnego i bezpiecznego dla ciała silikonu medycznego, dzięki czemu jest również niezwykle przyjemny w dotyku. Zakończenie produktu, na którym znajdują się przyciski do włączania/wyłączania i regulacji pulsacji, wykonano z tworzywa ABS. Gadżet jest zasilany magnetyczną ładowarką USB i coś, co w tej kwestii go wyróżnia to niesamowicie mocna bateria! Po naładowaniu do 100% może działać nawet do 3h! Stronic petite jest również w 100% wodoodporny, dzięki czemu możesz cieszyć się nim w dowolnym miejscu. 

Ergonomiczna budowa gadżetu gwarantuje swobodne manewrowanie nim podczas użytkowania, a jego kształt skutecznie dociera w najbardziej wrażliwe miejsca wewnątrz pochwy. Na pulsatorze znajdują się 3 wypustki, które dodatkowo zwiększają przyjemność. 

Stronic Petite Fun Factory

Nowinki technologiczne 

Istnieją dwie funkcje, które zdecydowanie wyróżniają ten gadżet na tle innych i sprawiają, że jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Pierwsza z nich to funkcja zapamiętywania ulubionego trybu. Ułatwia ona powrót do trybu, który zapewnił nam największą przyjemność podczas poprzedniej zabawy. Żeby zapamiętać ulubiony tryb, wystarczy dłużej przytrzymać czerwony przycisk z napisem “Fun” i poczekać aż dwukrotnie usłyszysz specyficzny dźwięk. Jeśli go usłyszałaś - Twój tryb został zapamiętany i przy następnym spotkaniu ze Stronic Petite w łatwy sposób będziesz mogła do niego wrócić. 

Kolejną nowinką i udoskonaleniem, który czyni ten gadżet jeszcze bardziej wyjątkowym, jest “15-sekundowy restart”, który umożliwia ponowne włączenie urządzenia na trybie, na którym skończyliśmy. Czasami zdarza się, że w ekstazie doznań przez przypadek wyłączymy swoją zabawkę i zapomnimy, na jakim trybie skończyliśmy. Dzięki tej funkcji, jeśli ponownie uruchomisz gadżet w ciągu 15 sekund od wyłączenia, uruchomi się on na trybie, na którym zakończyłaś zabawę. 

Fun Factory Stronic Petite

Rozmiar Fun Factory Stronic Petite

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, Stronic Petite jest bardzo kompaktowych rozmiarów. Jego długość całkowita to 18 cm, długość użytkowa 12 cm, a średnica 4 cm. Tak niewielki rozmiar gadżetu umożliwia zabranie go ze sobą dosłownie wszędzie, ponieważ nie zajmie dużo miejsca. 

Design Fun Factory Stronic Petite

Pulsator Stronic Petite zachwyca pięknem w swojej prostocie. Występuje w dwóch kolorach, lawendowym i turkusowym. Oba kolory wyglądają bardzo delikatnie i kobieco. Jego budowa nie jest skomplikowana, ale coś, co zdecydowanie trzeba przyznać marce Fun Factory - jest solidna! W kwestii designu producent zadbał o wszystkie szczegóły, dzięki czemu Stronic Petite wygląda bardzo schludnie, a zarazem elegancko. Po prostu ma w sobie to “coś”, co sprawia, że trudno mu się oprzeć :) 

Fun Factory Stronic Petite

Jak działa Stronic Petite? 

Wcześniej wspomnieliśmy, że pulsator zachwyca pięknem w swojej prostocie i to przekłada się również na łatwą obsługę gadżetu. Pulsator posiada tylko trzy przyciski. Czerwony z napisem “Fun” służy do włączania i wyłączania gadżetu oraz do funkcji zapamiętywania ulubionego trybu, o którym również było wcześniej. Dwa pozostałe przyciski służą do manewrowania pomiędzy trybami pulsacji. W większości gadżetów, żeby skorzystać z ich pełnych możliwości, trzeba ściągnąć aplikację i sterować nimi za pomocą smartfona. Stronic Petite nie ma przed nami nic do ukrycia, a jego wszystkie dostępne programy możemy sprawdzić, sterując gadżetem poprzez przyciski na nim zamieszczone. 

stronic petite pulsator

Podsumowując, największe zalety Fun Factory Stronic Petite

  • Niewielki rozmiar i ergonomiczna budowa
  • Najwyższej jakości silikon medyczny 
  • Magnetyczne zasilanie USB
  • 100% wodoodporności 
  • Aż 3 godziny nieprzerwanej zabawy!
  • Funkcja zapamiętywania ulubionego trybu 
  • Funkcja “15-sekundowy restart” 
  • 5 rytmów pulsacji i 3 programy stymulacji
  • Łatwy w obsłudze

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 3.5