Gadżety erotyczne – te sprawdzą się na Dzień Kobiet!

Mężczyźni nie mają zwykle problemu z wybraniem, co na Dzień Kobiet otrzymają kobiety z ich otoczenia – tradycyjny kwiat jest tu zwykle nieodzowny. Jednak pomysł na prezent dla kobiety bliskiej sercu to już inna bajka. Jaki prezent dla ukochanej będzie w tym przypadku najodpowiedniejszy? Nasz sklep intymny ma na to pytanie najlepszą odpowiedź: prezent erotyczny. Kupno gadżetów do sypialni jest świetnym rozwiązaniem dla tego dylematu. Kto inny może wiedzieć lepiej niż ukochana osoba, jakie gadżety erotyczne najlepiej przypadną do gustu drugiej połówce. Otrzymując taki prezent, kobieta na pewno obdarzy swego wybranka czułym spojrzeniem, szczególnie jeśli będą to gadżety dla par, które jeszcze bardziej zbliżą was do siebie.

Gadżety erotyczne na Dzień Kobiet? Nasutniki to świetny prezent!

Osobom rozpoczynającym erotyczne przygody proponujemy prezent w postaci nasutników. Nasutniki pojawiły się po raz pierwszy w latach 20. XX wieku w burlesce. Stanowiły dla artystek zabezpieczenie przed oskarżeniem o łamanie prawa zakazującego występowania nago. Od razu zauważono ich potencjał do estetycznego uwodzenia. Dziś nasutniki są noszone na scenie przez artystki takie jak Cher czy Miley Cyrus, zakładane na plażę jako część kostiumu kąpielowego czy na nagie protesty i happeningi. Oczywiście świetnie sprawdzają się też jako element gry wstępnej. Szukając prezentów wśród gadżetów erotycznych, warto rozważyć nasutniki damskie. Dostępne w różnych kształtach (np. serca czy gwiazdki), zakrywające całe sutki lub stanowiące ich ażurową oprawę wprowadzą do sypialni odrobinę pikanterii.

Nasutniki Bijoux Indiscrets Flash Heart Star Silver

Gadżety erotyczne jako prezent na Dzień Kobiet? Dlaczego warto wybrać pejcze?

Jesteście parą z większymi wymaganiami, jeśli chodzi o erotyczne zabawy? A może właśnie zdecydowaliście wkroczyć do świata bardziej odważnych sypialnianych zachowań? A może w Dniu Kobiet chcesz przekazać kontrolę w ręce partnerki? Jakiekolwiek są twoje motywacje, najlepszym pomysłem na prezent będzie tu pejcz.

Bijoux Indiscrets Lilly Whip

Co to jest pejcz i dlaczego trafił do sypialni? Bat, pejcz to narzędzie tradycyjnie zaprojektowane do uderzania zwierząt lub ludzi, w celu uzyskania nad nimi kontroli przez wywołanie bólu lub strachu przed bólem. Pejczyk może być stosowany w sypialni jako narzędzie spankingu. Spanking to jeden z rodzajów zabaw BDSM polegający na dawaniu sobie klapsów. Jak w każdej grze BDSM, także w spankingu, obie strony świadomie i dobrowolnie zgadzają się na wchodzenie w role osoby dominującej i osoby podporządkowanej i decydują, czy będą się tymi rolami wymieniać. Jeśli jesteście parą, która czerpie przyjemność z odgrywania tych ról, a perspektywa dawania/otrzymywania klapsów rozpala was do czerwoności, to właśnie dla was prezent w postaci pejcza będzie najlepszym spośród naszych gadżetów erotycznych.

W naszej ofercie znajdziecie zarówno pejcz skórzany, jak i taki ze skóry ekologicznej. Początkującym polecamy delikatny pejcz z satynowego materiału, doświadczonym zaś zamszowy np. w soczystym fiolecie. Dla miłośników eksperymentów mamy też pejcz połączony z aluminiowym dildo.

Diogol Jaz pejcz dildo

Masażery łechtaczki – najlepsze gadżety erotyczne na Dzień Kobiet!

Nie masz pomysłu na prezent dla kobiety, a nasutniki i pejcze to nie wasza bajka? Żaden problem. Gadżetami erotycznymi, które zjednają serce niejednej kobiety, są masażery łechtaczki. Czy to do używania podczas gry wstępnej, czy do zabaw solo, gdy nie ma cię w pobliżu, masażer to idealny prezent erotyczny.

Masażery łechtaczek dzielą się na dwa podstawowe rodzaje. Pierwszy to wibrujące gadżety erotyczne, drugi to te bezdotykowe. Wibrujące bezpośrednio oddziałują na łechtaczkę różnorodnymi rodzajami drgań. Wybierać można spośród różnorodnych rodzajów końcówek przekazujących drgania, na przykład Fun Factory Volta pieści płatkami, a futurystyczny Lelo Ora wypustką naśladującą ruchy języka. Możesz wybrać też dyskretny masażer zamknięty w formie szminki, by mogła go mieć zawsze przy sobie.

Fun Factory Volta stymulator łechtaczki

Masażery bezdotykowe pobudzają łechtaczkę falami dźwiękowymi. Jest to nowoczesna technologia dająca niesamowite wrażenia, a może być zamknięta w minimalistycznej o budowie jak w Lelo Sona, czy też w dowcipnym opakowaniu jak Satisfyer Pro Penguin. Tu również dostępne są modele-szminki pozwalające przemycić przyjemność w damskiej torebce.Satisfyer Pro Penguin Next Generation

Zaskocz swoją kobietę i 8 marca podaruj jej niezapomniany prezent, który będzie cieszył nie tylko wiosną, ale przez cały rok.N69 podpis

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5