Jak działają pompki do penisa Bathmate Hydromax?

Pompka do penisa – jak działa?

Działanie pompek erekcyjnych Bathmate Hydromax opiera się na działaniu wody, nabieranej do urządzenia podczas używania w wannie lub pod prysznicem. Wykorzystując mieszki pompujące, wytwarza się w pompce do penisa ciśnienie, które pomaga napełnić krwią naczynka erekcyjne znajdujące się w tkance erekcyjnej członka. Ten gadżet erotyczny dla mężczyzn, używany regularnie, powiększa komory erekcyjne, a tym samym zwiększa przepływ krwi, dając w efekcie zauważalnie większego penisa i lepszej jakości erekcje. Na temat pompek Bathmate opinie 92% użytkowników (wg niedawnego badania firmy Bathmate) są zdecydowanie pozytywne.

Bathmate Hydromax9 pompka do powiększania penisa

Jaką pompkę do penisa wybrać?

Na rynku dostępne są ręczne i automatyczne pompki do penisa, działające przy wykorzystaniu sprężonego powietrza. Tymczasem pod ciśnieniem powietrze zachowuje się nieprzewidywalnie – wypuszczane z pojemnika tworzy nierównomierną próżnię, która może wygiąć penisa, powodując podrażnienia lub siniaki. W pompce wodnej do penisa płyn zachowuje się przewidywalnie. Odprowadzany z naczynia tworzy równomierną próżniową poduszkę na całej długości i obwodzie penisa i pozwala mu na równomierną ekspansję bez obtłuczeń. Bezpieczeństwo użytkowania pompek próżniowych do penisa zadecydowało o sukcesie produktu Bathmate hydropump. Opinie użytkowników mówią same za siebie. Aby cieszyć się maksymalnymi możliwymi rezultatami, jakie dają pompki do penisa Bathmate, należy nie tylko regularnie ich używać wg zaleceń producenta, ale także dobrać pompkę odpowiednią do rozmiaru penisa. Za duża pompka nie wytworzy wystarczającej próżni i będzie mniej wydajna. Seria Hydromax pozwala dobrać odpowiedni sprzęt każdemu mężczyźnie: Hydromax5 dla erekcji mierzących do 12,5 cm; Hydromax7 dla panów z erekcjami w przedziale 12,5 cm - 17,5 cm, Hydromax7 Wide Boy obsłuży penisy o grubszym obwodzie przy długości 12,5 cm - 17,5 cm i Hydromax9 z erekcjami od 17,5 do 23 cm.

Bathmate Hydromax5 pompka do powiększania penisa

Pompka do penisa – czy warto?

Sukces, jaki odniosła pierwsza pompka do penisa Bathmate – Bathmate Hercules, skłonił producenta do wprowadzenia wielu udoskonaleń w projekcie jego następców – nowej serii Hydromax. Ulepszenia, wypracowane dla tej serii pompek do powiększania penisa, zwiększyły moc ssącą o 35%, a jeszcze lepsze rezultaty u klientów są powodem do dumy dla firmy Bathmate. Efekty, odczuwane nawet przez użytkowników niekorzystających z pompki regularnie, to znaczna poprawa jakości erekcji i czasu jej trwania. Klientom Bathmate pompki Hydromax zapewniają bezpieczeństwo dzięki (specjalnie dla nich zaprojektowanym) testom dermatologicznym, jakie urządzenia przeszły w laboratoriach Aspen Clinical Research. Do produkcji, która odbywa się w Wielkiej Brytanii, używane są materiały stosowane w medycynie, wolne od ftalanów i bezpieczne dla skóry. Oferowany dodatkowo przez Bathmate Cleaning and Storage Kit – zestaw do przechowywania i czyszczenia – ułatwia zachowanie higieny urządzenia. Najwyższej jakości wykonanie i poświadczone przez tysiące użytkowników efekty z regularnego, bezpiecznego używania to najważniejsze powody, dla których warto sięgnąć po pompki Bathmate Hydromax.

Bathmate Hydromax7 pompka do powiększania penisa

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 2.3