Jak osiągnąć orgazm sutkowy? 

Orgazm sutkowy dla wielu osób jest przeżyciem, które ciężko im sobie wyobrazić. O ile większość osób wie, że coś takiego istnieje, tak niewiele niestety doświadczyło tego przeżycia. W tym wpisie opowiemy Wam, jak wygląda orgazm sutkowy oraz udzielimy kilku wskazówek, jak takowy osiągnąć. 

Z pewnością nie za każdym razem podczas pieszczot uda Ci się osiągnąć upragniony orgazm sutkowy, jednak jeśli masz do wyboru dwa scenariusze - dojdziesz, albo przeżyjesz ogromne podniecenie - żaden z nich nie jest zły, co tylko zachęca do spróbowania. Orgazm sutkowy jest zdecydowanie subtelniejszy niż klasyczny łechtaczkowy i przeżywa się go zupełnie inaczej. 

jak doprowadzić do orgazmu sutkowego

Jak dochodzi do orgazmu sutkowego? 

Trener relacji i orgazmu Michael Charming mówi, że intensywna stymulacja sutków powoduje aktywację kory czuciowej narządów płciowych. „To ten sam obszar, który jest pobudzany przez stymulację pochwy lub łechtaczki i wytwarza produkcję oksytocyny i prolaktyny, powodując podniecenie, które może prowadzić do orgazmu”.

Jak doprowadzić do orgazmu sutkowego? 

Co zabawne, świetnym sposobem na osiągnięcie szczytowania jest w większości całkowite unikanie brodawki sutkowej. Zamiast stymulacji brodawki warto więc wypróbować różne rodzaje dotykania, ściskania, oddychania, całowania, lizania i skubania piersi. Trzeba tutaj stosować różne intensywności, zróżnicowane tempo i przede wszystkim słuchać partnera i sprawdzać, jak reaguje na dany rodzaj pieszczot. 

W przypadku chęci doprowadzenia do orgazmu sutkowego warto pamiętać o tym, by się nie spieszyć. Chodzi tu głównie o budowanie napięcia, które jest najważniejszą częścią całego procesu. Wraz ze wzrostem krążenia krwi obszar staje się bardziej wrażliwy, więc dopiero wtedy istnieje szansa na doprowadzenie do kulminacyjnego punktu. 

Jak osiągnąć orgazm sutkowy

Co może pomóc doprowadzić do orgazmu sutkowego?

Oczywiście wszelkiego rodzaju gadżety erotyczne, zwłaszcza wibratory. Najlepiej te z jak najmniejszą średnicą, która dokładnie stymuluje wybrane miejsce na ciele. Wibracje mogą zdecydowanie ułatwić osiągnięcie orgazmu. Dla przykładu We-Vibe Tango X, który jest małym, dyskretnym gadżetem, ale jego moc zdecydowanie zaskakuje! Taki gadżet nada się zarówno do stymulacji łechtaczki, jak i właśnie sutków, czy innych części ciała. Można wypróbować jeszcze bezdotykowe masażery łechtaczki, takie jak przykładowo hitowy Satisfyer Penguin. Przykładając go do brodawki, będzie ją zasysał, co także może okazać się doskonałą stymulacją, dzięki której uda się osiągnąć orgazm sutkowy. 

Co, jeśli nie uda Ci się dojść? 

Jak we wcześniejszym akapicie, orgazm sutkowy wymaga cierpliwości, więc nie zniechęć się, jeśli nie uda się za pierwszym razem. Każdy zupełnie inaczej reaguje na bodźce, musisz więc znaleźć odpowiedni dla siebie rodzaj stymulacji. Ważne jest, by orgazm nie był Twoim głównym celem podczas pieszczot, a jedynie efektem “ubocznym” zabawy. To doskonała okazja na to, by poznać swoje ciało i dowiedzieć się, co lubisz, czy co lubi Twój partner. Dzięki takim informacjom, przy następnej okazji będzie Ci już dużo łatwiej.

Jak osiągnąć orgazm sutkowy? 

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 1.0