Koraliki analne – 6 modeli dla początkujących

Wpisy o poszczególnych markach koralików analnych już za nami, ale pokusiliśmy się jeszcze o małe podsumowanie. Poniżej koraliki analne, tym razem 6 modeli dla początkujących!

Najlepsze dla początkujących koraliki analne

W seksie liczy się komfort fizyczny i psychiczny. Tak samo jest podczas korzystania z gadżetów erotycznych: nie kupujemy takich, na które nie czujemy się gotowi, albo takich, które na pewno nie są w naszym typie. Dlatego tak szeroko prowadzi się rozróżnienie na akcesoria erotyczne dla początkujących i dla zaawansowanych. W tym wpisie przedstawiamy najlepsze koraliki analne na początek. Konkretne opisy 6 wybranych przez nas modeli zabawek analnych. Pod rankingiem znajdziecie również przydatne wskazówki dotyczące korzystania z koralików analnych. 

#1 Rocks-off Petite Sensations wibrujące koraliki analne

rocks off petite sensations wibrujące koraliki analne

Wibrujące koraliki analne z wyjmowanym bulletem, który może posłużyć za miniwibrator do ciała! Rocks-off Petite Sensations potrafią dostarczyć wrażeń kobietom i mężczyznom. Mierzące 14,5 cm długości oraz 2,2 cm średnicy koraliki analne są idealne na początek ze względu na niewielką szerokość. Dzięki długości zapewniają większe doznania podczas wsuwania i wysuwania analnych koralików z pupy. To jedne z niewielu koralików analnych, które mają jednocześnie funkcję wibracji.

#2 Nexus Excite koraliki analne

nexus excite małe koraliki analne

Koraliki analne Nexus Excite, jak wszystkie akcesoria analne w dzisiejszym rankingu, wykonane są z silikonu medycznego. Malutkie koraliki o średnicy 2 cm mają aż 21 cm długości użytkowej, czyli dokładnie tyle wnika w odbyt. Te koraliki analne są bardzo elastyczne, dlatego będą wygodne również podczas seksu. Ogromną przyjemność zapewni wsuwanie i wysuwanie ich podczas stymulacji.

#3 Satisfyer Beads koraliki analne

satisfyer beads zestaw koralików analnych

Satisfyer Beads to koraliki analne, które otrzymujemy w komplecie. Jeden egzemplarz składa się z okrągłych koralików analnych o średnicy od 2 do 3,4 cm. Kolejna wersja jest na następny raz: pojedyncze koraliki mają delikatnie zaostrzony kształt i średnicę od 2 do 3,7 cm. Długość analnych koralików jest jednakowa i sięga 20,5 cm długości, z czego około 17 cm to długość użytkowa. To elastyczny gadżet analny, większy niż ten wymieniony wyżej, zatem dostarczy wrażeń nie tylko na początku przygody ze stymulacją strefy analnej. 

#4 Satisyer zestaw korków analnych

satisfyer zestaw korków analnych

Kolejne miejsce w rankingu również zajmuje Satisfyer, a dokładnie zestaw korków analnych. Wyglądem przypominają one zarówno zatyczki analne, jak i koraliki analne, tylko nieco krótsze. W zestawie mamy 3 komplety koralików analnych. Różnią się między sobą średnicą oraz długością, stanowiąc idealny zestaw na każdy stopień zaawansowania. To oryginalniejsze koraliki analne, które mało przypominają tradycyjne, okrągłe koraliki, ale ich dopracowana struktura na pewno okaże się źródłem niesamowitej przyjemności!

#5 Sex&Mischief koraliki analne

sex&mischief koraliki analne

Koraliki analne Sex&Mischief to następna propozycja gadżetu analnego, który jest długi i o niewielkiej średnicy. Silikonowe kulki analne mierzą 2,5 cm średnicy i 20 cm długości użytkowej. Są elastyczne i mają kształt trójkącików dla wyjątkowych doznań. Podobnie jak wyżej pokazane akcesoria erotyczne od Satisfyer oraz Nexus, również koraliki analne Sex&Michief zakończone są wygodnym uchwytem, zabezpieczającym koraliki przed wniknięciem w odbyt.

#6 Fifty Shades of Grey Pleasure Intensified koraliki analne

fifty shades of grey koraliki analne

Ostatnia propozycja w naszym zestawieniu: Fifty Shades of Grey Pleasure Intensified to koraliki analne, które są najdłuższe i najcieńsze ze wszystkich, które Wam proponowaliśmy. Gadżet erotyczny mierzy 25,4 cm długości i 1-2 cm średnicy. Zakończone wygodnym uchwytem, silikonowe koraliki analne są lekkie i delikatne. W zestawie z materiałowym etui do higienicznego przechowywania. 

Jak używac koraliki analne?

Do używania koralików analnych nie potrzeba doświadczenia, chyba że mają bardzo duży rozmiar, ale rzadko się takie spotyka. ;) To podsumowanie treści, jak używać koraliki analne, znajdziesz również w innych naszych wpisach dotyczących zabawek analnych ogólnie. Poniższe kroki są ważne dla naszego zdrowia i komfortu, dlatego warto o nich pamiętać. 

 • Koralików analnych nie używamy w przypadku uszkodzeń odbytu lub schorzeń.
 • Przed i po użyciu koraliki analne należy dokładnie umyć, bo każde zanieczyszczenie to siedlisko bakterii.
 • Koralików analnych i innych akcesoriów analnych nie używamy do pochwy bez dokładnego umycia i oczyszczenia środkiem antybakteryjnym.
 • Gadżety erotyczne należy również higienicznie przechowywać.

 

To wszystkie wymagania, jakie stawiają przed nami zabawki analne. Teraz część praktyczna, czyli jak aplikować i jak bawić się koralikami analnymi, żeby to było coś, co będziemy chcieli powtarzać!

 • Masaż strefy analnej to zawsze połączenie penisa, palca lub zabawki erotycznej z dużą ilością lubrykantu nawilżającego. Lejemy tak dużo żelu, aż będzie super komfortowo dla nas. ;)
 • Koraliki analne wsuwamy w pupę powoli. To nie wyścig o orgazm, a poznawanie nowej strefy przyjemności. Stopniowo wsuń kulki analne do końca i delikatnie wysuń je.
 • Krótsze koraliki analne lub te elastyczne można nosić również podczas seksu, zwiększając swoje wzajemne doznania. 
 • Akcesoria analne to często produkty unisex, dobre niezależnie od płci i orientacji seksualnej (zerknij na korki i zatyczki analne dla gejów).

 

Koraliki analne – doznania

Co dają koraliki analne? Oczywiście dodatkowe wrażenia. Wypełnienie odbytu u kobiety zwiększa również przestrzeń w pochwie. Przez to intensywniej odczuwa ona penetrację penisem, a partner ma intensywniejszy masaż penisa ciasnym wnętrzem waginy. Koraliki analne to również sięganie męskiego punktu G, czyli prostaty. Chodzenie w nich, uprawianie seksu lub wsuwanie i wysuwanie koralików z odbytu pozwala na intensywne doznania w okolicy prostaty i strefy erogennej, jaką jest samo wejście do odbytu. To wszystko daje przyjemność samą w sobie, a także zwiększa ostateczny orgazm. Dlatego koraliki analne możesz nosić podczas seksu, ale również korzystać z nich w czasie masturbacji!

Opinie o koralikach analnych

Jakie mogą być opinie o dobrych gadżetach erotycznych? Muszą być pozytywne! Kochani, nie da się stworzyć gadżetu erotycznego, który pasowałby wszystkim, stąd warto łączyć posiłkowanie się opiniami oraz samymi parametrami gadżetu. Oczywiście pomocą służymy także my. Ta zabawka erotyczna, w tym wypadku mowa o koralikach analnych, będzie dla Ciebie najlepsza, kiedy zestawisz jej parametry z własnymi wymaganiami.

 • Duże koraliki analne spodobają się dużym facetom!
 • Wibrujące koraliki analne są świetne dla tych osób, które chcą spróbować również wibracji.
 • Malutkie i elastyczne analne koraliki będą świetne dla kobiet, które szukają czegoś na początek.
 • Pamiętaj, że liczy się też dobra jakość każdego produktu erotycznego. 

 

koraliki analne na początek

Istnieje duża szansa, że nawet jeśli nie polubicie seksu analnego, to koraliki analne lub inne zabawki analne, mocno przypadną Wam do gustu. Są po prostu mniejsze niż penis, miękkie i elastyczne. Są świetnym początkiem drogi do seksu analnego i przyjemnym celem samym w sobie. 

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0