Korek analny z ogonem: musisz go mieć!

Korek analny z lisim ogonem to jeden z najpopularniejszych gadżetów ostatnich miesięcy. Dlaczego lisie ogony są tak atrakcyjne i poszukiwane? Spróbujemy się tego dowiedzieć, przy okazji przedstawiając Wam najnowszą kolekcję korków z ogonami w naszym sklepie. Będziecie chcieli mieć je wszystkie!

korek analny z białym ogonem

Korek analny z ogonem

Lisia kita prezentuje się imponująco i może kojarzyć się z produktem dla doświadczonych użytkowników, ale bez obaw! Korek analny z ogonem to idealny gadżet także dla początkujących użytkowników! Wszystko za sprawą aluminiowego korka, który dzięki niewielkiej średnicy sprawia, że aplikacja jest prosta i bezbolesna również dla niedoświadczonych osób. Średnica korka z ogonkiem nie przekracza 3 cm, co czyni ją naprawde prostą w obsłudze. Wszystkie korki analne Fox Tail Plug mają średnicę 2,6 cm, co sprawia, że są wprost idealne dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gadżetami erotycznymi tego typu. 

korek analny z lisim ogonem

Zatyczka analna z lisią kitą Fox Tail Plug NO.1

Niezwykle podniecający element wieczornych zabaw w parze to nie tylko seksowna bielizna. Jak się okazuje, coraz bardziej pożądane są również kuszące korki analne z ozdobami! Do grupy tej z pewnością należy zatyczka analna z lisią kitą Fox Tail Plug NO.1.Ten gadżet erotyczny ma postać subtelnego korka analnego, najczęściej wykonanego z aluminium lub stali nierdzewnej, w kolorze złotym lub srebrnym. Zamiast szerokiego zakończenia lub popularnej ozdoby z kryształka Swarovskiego, korek zakończony jest ogonem. Lisia kita to wysokiej jakości imitacja zwierzęcego ogona z tworzywa sztucznego. Perfekcyjnie puszysty ogon jest więc pozbawiony prawdziwego futra, co docenią zwłaszcza miłośnicy zwierząt. Pobudzające erotycznie korki z ogonami podobają się niemal każdemu. Powodem tego może być egzotyczny wygląd zatyczki analnej tego typu i sam fakt, że jest ona związana z seksem analnym, który pociąga wielu panów i, jak się okazuje, również panie.

Kulki analne, wibratory analne, zatyczki z ogonem jak myć?

Każdy gadżet analny wymaga osobistej decyzji, który będzie dla nas najlepszy. Hitami roku 2019 zdecydowanie są kulki analne i wibratory analne. Jeżeli gadżet analny wykonany jest z wodoodpornych materiałów bezproblemu możesz cały umyć pod bieżącą wodą. W przypadku lisiej zatyczki staraj się nie zanurzać ogonka w lubrykancie (który jest konieczny do aplikacji gadżetu), a z użyciem wody czyść go od czasu do czasu. Sam korek należy dokładnie umyć pod wodą razem z toy cleanerem. Odpowiednie przechowywanie zachowa zatyczkę z ogonem w doskonałym stanie. Kiedy zdecydujesz się na wypranie części z imitacją ogona, skorzystaj z letniej wody i płynu do płukania tkanin, który nie uszkodzi sztucznego włosia. Dokładnie spłucz ogon i poczekaj, aż wyschnie. Później możesz delikatnie poczesać kitę, by była delikatna i puszysta, jak w momencie zakupu.

korek analny z czarnym ogonem

Korek analny z lisią kitą to gadżet popularny, ozdobny i bezpieczny dla zdrowia. Warto skusić się na zabawkę erotyczną tego typu, by doświadczyć przyjemności nowego rodzaju. Bądźcie czujni, bo zatyczki analne Fox Tail Plug z ogonkami już niedługo znów będą w sprzedaży!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0