Lelo F1s Developers Kit soniczny masturbator sterowany smartfonem!

Oto i on pierwszy soniczny masturbator sterowany smartfonem — LELO F1s Red!
To pierwszy gadżet erotyczny dla mężczyzn z użyciem bestsellerowej technologii SenSonic™, która wyprowadziła ich flagowy produkt dla kobiet LELO Sona na szczyt. Teraz LELO wypuściło F1s wyposażone w technologię SenSonic™ oraz Cruise control™, zobacz, o co chodzi, a na pewno Ci się spodoba!

Lelo F1s Developers Kit Red pierwszy masturbator z falami sonicznymi!

Podobnie, jak inne świetne masturbatory męskie, również Lelo F1s ma wnętrze składające się z aksamitnego rękawa pełnego stymulujących wypustek. Elastyczny rękaw dopasowuje się do każdego rozmiaru penisa, dlatego nie musisz martwić się o dopasowanie tego dyskretnego masturbatora do własnych wymagań. Marka Lelo doskonale wie, co oznacza świetnie dopasowany gadżet erotyczny i potwierdzą to wszystkie kobiety. Teraz z pewnością również mężczyźni.

lelo f1 developers kit zestaw

Przede wszystkim, masturbator Lelo F1s Developers Kit nie wibruje. To pierwszy masturbator z falami sonicznymi, o których więcej powiemy sobie niżej w tekście. Fale soniczne zapewniają stymulowanie penisa z każdej strony, sięgając tych nerwów, których nie sięgniemy dłonią, strukturą, ani nawet wibracjami. Co jeszcze szczególnego ma w sobie nowoczesny męskimasturbator automatyczny?

 • Masturbator wyposażony jest w dwa najnowocześniejsze motory z fenomenalnym dźwiękiem F1! Motory pozwalają dostosowywać fale soniczne oddzielnie na końcówce penisa i oddzielnie przy jego początku. Dzięki temu to pierwszy i obecnie jedyny masturbator, który pozwala regulować moc w różnych partiach penisa.
 • Masturbator jest lekki i nieduży (obudowa wykonana z aluminium i rękaw silikonowy), a zatem niezwykle wygodny. 
 • Lelo F1s jest masturbatorem do sterowania aplikacją na smartfona. Aplikacja jest po angielsku, ale jest bardzo prosta i bardzo łatwo się łączy z masturbatorem.
 • Nowoczesna aplikacja SDK pozwala na dopasowanie działania aplikacji do indywidualnych potrzeb. Godziny tworzenia nowych możliwości i eksplorowania nowych wymiarów przyjemności!
 • Masturbator ma specjalną, przezroczystą część umożliwiającą panoramiczny widok na masturbację.
 • Masturbator możesz obracać o 360 stopni i za każdym razem odkrywać nowy sposób osiągania przyjemności.
 • Jest całkowicie wodoodporny, sperma nie wyleję się a mycie jego to prosta sprawa.

 

lelo f1s masturbator męski

Lelo F1s masturbator sterowany smartfonem

Ostatecznie do wyboru mamy 2 wersje genialnego masturbatora. Lelo F1s Prototype, który jest masturbatorem bez akcesoriów dodatkowych oraz Lelo F1s Developers Kit, który ma w komplecie wszelkie dodatki i ulepszenia.

lelo f1s masturbator zestaw

Lelo F1s Developers Kit zawiera w zestawie:

 • Masturbator z dźwiękami F1!
 • Rękawiczki ;) żebyś był jak najbliżej toru F1 ;)
 • Środek do czyszczenia akcesoriów Lelo
 • Kabel USB
 • Etui do przechowywania
 • Tabliczka z napisem nie przeszkadzać
 • Szczegółowa instrukcja obsługi i osobny instruktaż korzystania

Masturbator Lelo F1s mierzy 14,3 cm długości, z czego 11 cm wynosi długość użytkowa. Gadżet erotyczny jest szeroki na nieco ponad 7 cm. Ten niewielki masturbator męski o wadze poniżej 300 g oferuje aż 8 mocnych trybów intensywnej stymulacji penisa!

lelo f1 s masturbator rozmiar

Szczególną uwagę zwraca ładowanie masturbatora. To prawda, że wiele nowoczesnych gadżetów erotycznych dla mężczyzn jest ładowanych USB, ale zwykle czas ładowania jest długi. Lelo F1s ma wyjątkową moc i mnóstwo funkcji, a wystarczą tylko 2 godziny ładowania dla 2 godzin pracy urządzenia! To bardzo praktyczne rozwiązanie. Ładowanie kabelkiem USB jest dopełnieniem wygodnej obsługi masturbatora Lelo F1s.

Lelo F1s masturbator: łączenie z aplikacją smartfona FILM

Masturbator Lelo F1s samym wyglądem jest bardzo orgazmiczny, a w połączeniu z aplikacją to gwarancja nieziemskiego orgazmu. 

Lelo f1s developers kit

Połączenie masturbatora Lelo F1s z aplikacją jest naprawdę proste! A dodatkowe efekty świetlne i dźwięki w typie F1 robią wrażenie

Lelo F1s masturbator: łączenie z aplikacją FILM

Aplikacja działa w 100%, nie rozłącza, nie przerywa, jest jakby pilotem do sterowania masturbatorem. F1 nie posiada opcji sterowania bezpośrednio z panelu. Możesz go uruchamiać tylko poprzez aplikację.

Cała obudowa świeci się i możesz ciągle obserwowac przez okienko jak silniki działaja na penis.

Dla komfortowego uzycia uzyj lubrykantu, pamiętaj tylko, że musi być na bazie wody, żeby silikon nie uszkodził silikonowego rękawa masturbatora LELO.

lelo f1s masturbator jak uzywac

Sensonic™ i stymulacja w dwóch miejscach na penisie

StymulacjaSenSonic™ dotychczas z powodzeniem była wykorzystywana w bezdotykowych stymulatorach łechtaczki LELO Sona dla kobiet. Czym właściwie jest technologia SenSonic™? To opatentowana technologia fal dźwiękowych. Uderzenia fal o różnej częstotliwości w ciało, przenikają do najgłębiej położonych nerwów, w przypadku Lelo F1s w nerwy penisa. Daje to wrażenia głębokiego masażu, a orgazmowi nie sposób się oprzeć. Dodatkowo silniki działają niezależnie, więc można dowolnie sterować mocą fal sonicznych na końcówce penisa a tą w dalszej jego części. 

Cruise Control™ w Lelo F1 - dojedziesz z nim do końca!

Dodatkowym atutem jest kolejna technologia zastosowana w Lelo F1: Cruise Control™. Funkcja ta zapobiega spadkom mocy urządzenia w momencie zbliżania się orgazmu. Masturbator działa tak samo mocno, niezależnie od stopnia intensywności i niezależnie od momentu przyjemności, w którym jesteś! On nigdy Cię nie zawiedzie.

lelo f1s soniczny masturbator

Na filmie niżej macie okazję zobaczyć, jak działają 2 silniki masturbatora Lelo F1s. Spodoba Wam się ta moc i ten dźwięk!

Lelo F1s masturbator działanie: FILM

Czyszczenie masturbatora Lelo F1s

Na koniec powiemy sobie jeszcze o tym, jak wygląda czyszczenie masturbatora Lelo F1s. Zwykle skomplikowane gadżety trudno dokładnie doczyścić. Tutaj nie mamy tego problemu. Masturbator Lelo F1s jest całkowicie wodoodporny, a wewnętrzny rękaw można swobodnie wyjmować i czyścić pod bieżącą wodą. Niezwykle przydatny okaże się spray czyszczący z zestawu. Antybakteryjne właściwości pozwolą pozbyć się z powierzchni masturbatora wszystkich zanieczyszczeń, których nie widać gołym okiem. Po wyschnięciu poszczególnych elementów można złożyć gadżet erotyczny, by czekał na kolejną sesję przyjemności!

Masturbator Lelo F1s Developers Kit - opinia

Czy warto inwestować we własną przyjemność? Co do tego chyba wszyscy jesteśmy zgodni. ;) Niektórzy podnoszą wyższą cenę masturbatora, ale to żaden argument. Cena masturbatora jest bardzo rozsądna, za tę jakość i możliwości szczególnie. Musimy pamiętać, że dobrej jakości zabawki erotyczne mają również określony koszt wyprodukowania. Nie mogą to być przypadkowe części. Z masturbatorem Lelo F1s mamy pewność, że gadżet erotyczny nie będzie leżał w szafie. To dyskretny, elegancki i bardzo stylowy gadżet erotyczny dla mężczyzn. Bez obaw można go użyć również z partnerką, by to ona testowała na ukochanym nowe, ciekawe funkcje. Oficjalnie teście eksperta najlepszych wibrujących masturbatorów zajął nr 1!

Jedyny minus, jaki odkryłem to dźwięk zasysania powietrza podczas ruchów masturbatora na penisie. Jak będziesz zbyt szybko poruszał nim, to powietrze będzie "cmokać".

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0