Lelo Sona 2 Cruise najmocniejszy soniczny masażer łechtaczki: opinia eksperta!

O sonicznych masażerach Lelo Sona mówiliśmy już wiele. Najwyższy czas na recenzję gadżetu, który przez wielu uznawany jest za najlepszy masażer łechtaczki dla kobiet. Czy faktycznie jest najmocniejszy i najlepszy? Poniżej opinia naszego toy eksperta: zapraszamy do czytania!

Lelo Sona 2 Cruise, czym różni się od innych Lelo Sona?

lelo sona 2 opakowanie

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że wszystkie 4 wersje Lelo Sony to jeden i ten sam produkt. Opakowanie jest jednakowo stylowe, a zestaw, z którym przychodzi masażer łechtaczki, jest wszędzie taki sam, czyli: kabel USB, etui, karta gwarancyjna i krótka instrukcja. Szczegółowy opis różnic między Lelo Sona, a Lelo Sona 2 znajdziecie na blogu. Tymczasem małe podsumowanie. Co wyróżnia Lelo Sona 2 Cruise od innych Lelo Sona?

 • To soniczny stymulator łechtaczki, który oferuje 12 trybów stymulacji łącznie z funkcją tempomatu.
 • Tempomat, czyli funkcja, dzięki której Lelo Sona nazywa się Cruise, to możliwość utrzymania jednakowej mocy masażera, nawet po mocnym dociśnięciu do ciała. 
 • Typowa dla Lelo Sona 2 Cruise jest inna częstotliwość oferująca bardziej zróżnicowaną stymulację. 
 • Tak samo, jak Lelo Sona 2 klasyczna, tak i wersja Cruise ma szerszy dzióbek i nieco mocniejsze wyprofilowanie dla idealnego dopasowania.
 • Lelo Sona 2 Cruise ładuje się szybciej, a akumulator działa dłużej na jednym naładowaniu.
 • W odróżnieniu od podstawowej Lelo Sony Lelo Sona 2 Cruise ma również wygodniejszy panel sterowania z 3 przyciskami.

Lelo Sona 2 Cruise można podsumować jako masażer łechtaczki dla szerszego grona odbiorców. Stymulator łechtaczki daje więcej możliwości dopasowania mocy i tempa stymulacji do własnych wymagań. To bardzo ważne, ponieważ każda kobieta ma inne wymagania. Jeśli nie znasz swoich preferencji, zakup Lelo Sona 2 Cruise na pewno nie będzie stratą pieniędzy, ponieważ masz do swojej dyspozycji zarówno działanie delikatniejsze, jak i bardzo mocne. 

Dlaczego Lelo Sona to ekskluzywny masażer łechtaczki?

lelo sona 2 cruise opakowanie

Przywykliśmy do nazywania marki Lelo ekskluzywną, ale mało kto zwraca uwagę, dlaczego tak jest. W końcu jest bardzo dużo ładnych masażerów łechtaczki dobrej jakości o dobrym działaniu. Co zatem wyróżnia soniczne masażery Lelo Sona?

 • Masażery łechtaczki Lelo Sona jako jedyne wykorzystują do masażu fale dźwiękowe, korzystając z technologii opracowanej przez producenta.
 • Wykonane z silikonu premium gadżety erotyczne Lelo są jedwabiste w dotyku, o powierzchni gładkiej i nie do podrobienia.
 • Silikon Lelo jest cieniutki, dlatego nie tłumi wibracji, a w przypadku Lelo Sona, fal dźwiękowych, co skutkuje głęboką, intensywną stymulacją. 
 • Mocne i ciche wibracje są znakiem rozpoznawczym marki.

lelo sona 2 opakowanie

Tak jak wszystkie produkty Lelo, również Lelo Sona 2 Cruise wyposażona jest we wszystkie akcesoria, które mogą się przydać.

 • Kabel USB do ładowania. Wystarczy podłączyć go do laptopa lub przejściówki od telefonu.
 • Instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.
 • Saszetkę lubrykantu Lelo.
 • Etui materiałowe do przechowywania

lelo sona 2 cruise

Materiałowe etui jest jednym z najbardziej pożądanych akcesoriów dodawanych do gadżetów erotycznych. Nie tylko pozwalają one zachować pełną dyskrecję, ale również wygodnie przechowywać i transportować gadżet. Satynowy woreczek do przechowywania Lelo zajmuje mniej miejsca niż oryginalne opakowanie, a pozwala na higieniczne przechowywanie wszystkich akcesoriów oraz samego stymulatora łechtaczki Lelo Sona 2 Cruise.

Jak działa Lelo Sona 2 Cruise?

lelo sona 2 cruise

Jeśli nie są Wam znane bezdotykowe stymulatory łechtaczki, może przydać się wyjaśnienie ich działania na przykładzie Lelo Sona 2 Cruise. Jak widzicie na zdjęciu wyżej, nieduży, poręczny soniczny stymulator ma charakterystyczny otwór/dzióbek w górnej części. Tę część należy przyłożyć do łechtaczki i za pomocą przycisków włączyć Lelo Sonę i znaleźć ulubiony tryb.

 • Klikając środkowy przycisk i przytrzymując go kilka sekund, włącz soniczny masażer.
 • Lelo Sona 2 Cruise oferuje 12 trybów intensywności stymulacji. Klikając + wybierasz intensywniejsze tryby. Odwrtonie działa -, który cofa do poprzednich trybów.
 • Funkcja Cruise Control™ aktywuje się sama, kiedy masażer zostaje mocniej przyciśnięty do ciała w celu wzmocnienia doznań. 

Fale dźwiękowe Lelo Sony nazywa się często falami ssącymi, ponieważ oprócz przyjemnych uderzeń, wywołują również przyjemne uczucie zasysania. 

lelo sona 2 cruise

Dzięki bardzo małemu otworowi na końcówkę ładowarki Lelo Sona 2 Cruise jest w pełni wodoodporna. Wystarczą 2 godziny ładowania, by akumulator wytrzymał godzinę na najmocniejszym trybie fal ssących. Również technologia Cruise Control™ nie wpływa na krótszą wytrzymałość akumulatora, mimo że Lelo Sona 2 Cruise jest naprawdę mocna. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcji Cruise Control™ i czym różnią się soniczne Sony od Sony Cruise, przeczytaj wpis: Lelo Sona, czy Lelo Sona Cruise?

Lelo Sona 2 Cruise, czy warto? Szczera opinia

Czy warto kupić masażer łechtaczki za kilkaset złotych, czy lepiej zdecydować się na tańszy zamiennik? Dostępnych jest wiele gadżetów erotycznych promowanych jako luksusowe, o fantastycznym działaniu, a mimo to nie spodobają się one każdemu. Lelo Sona 2 Cruise jest wyjątkiem, bo niezależnie od preferencji kobiety, używając Lelo Sona 2 Cruise, będzie odczuwała przyjemność, która zakończy się orgazmem. 

 • Jakość Lelo Sona 2 Cruise widać gołym okiem i od razu ma się potwierdzenie, że trzyma się w ręku dopracowany masażer dla kobiety, który dobrze jest dostać i warto kupić komuś na prezent.
 • 12 trybów naprawdę zróżnicowanych fal ssących pozwala na dopasowanie, niezależnie od tego, czy wolisz mocną, czy delikatniejszą stymulację.
 • Lelo Sona 2 Cruise jest prosta w obsłudze i łatwa w utrzymaniu w czystości. Można zatem przypuszczać, że pozostanie w świetnym stanie przez wiele lat.

Czy Lelo Sona 2 Cruise ma jakieś wady?

Ta opinia nie ma na celu bezkrytycznego podejścia do wszystkich gadżetów erotycznych Lelo, bo nie wszystkie są tak wyjątkowe, jak Lelo Sona. Nie wszystkie wibratory mają szansę spodobać się tak wielu kobietom i stanowić tak dopracowany gadżet erotyczny. Dla mnie Lelo Sona Cruise 2 nie ma cech, do których można się odnieść negatywnie. Jedyne, co może zwrócić Waszą uwagę, to nieco głośniejsze działanie, niż można się spodziewać. Mimo tego soniczny masażer łechtaczki i tak pozostaje jednym z najdyskretniejszych, cichych stymulatorów intymnych dla kobiet.

Jak działa Lelo Sona 2 Cruise: FILM

Niezawodny sposób na orgazm kobiety?

Problemem wielu kobiet jest brak orgazmu i duże problemy z osiąganej przyjemności. Masaż łechtaczki podczas seksu zwiększa szanse na orgazm kobiety: to zdanie usłyszysz wszędzie. Wyjaśnia ono, dlaczego bezdotykowe stymulatory łechtaczki są tak skuteczne. Lelo Sona 2 Cruise ma szeroki zakres stymulujących trybów i bardzo precyzyjne działanie. Pomijając inne zalety tego sonicznego stymulatora łechtaczki: Lelo Sona 2 Cruise może działać jak niezawodny sposób na orgazm. Warto tego spróbować!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 4.8