LELO SONA™ a LELO SONA™ 2 czym się różnią?

LELO Sona™ to unikalny masażer soniczny łechtaczki uwielbiany przez kobiety. Piękny wygląd i masaż, który uzależnia: tak w skrócie można opisać ten gadżet erotyczny dla pań. Producent LELO Sona™ zdecydował się na kolejne wersje gadżetu, czyli LELO Sona Soniczna i Cruise LELO Sona™ 2, które pozornie wyglądają identycznie! Jakie są różnice między tymi masażerami? Dowiesz się z poniższego tekstu!

LELO SONA™ a LELO SONA™ 2 różnice!

Przechodzimy do tego, co najważniejsze! Jakie są różnice między LELO Sona, LELO Sona 2? Czy nowa wersja różni się bardzo w praktyce od tej pierwszej?

Z lewej LELO SONA™ 2  z prawej LELO SONA™

lelo sona 2 i lelo sona przód

  • LELO SONA™ 2 ma szerszy i głębszy otwór niż LELO SONA™, który wzmacnia doznania, dzięki czemu fale soniczne docierają głęboko do intymnych zakończeń nerwowych łechtaczki. 
  • LELO SONA™ 2 ma 12 trybów a LELO SONA™ 8 trybów.
  • LELO SONA™ 2 ma baterię Li-ion 1050mAh 3.7 V, a Lelo Sona™ Li-Ion 530mA 3.7 V, co oznacza, że nowsza wersja stymulatora działa 2 razy dłużej. 
  • LELO SONA™ 2 ma czas działania sięgający 2 godzin, a LELO SONA™, przy tym samym czasie ładowania (2,5 h) działa 1 godzinę.
  • LELO SONA™ 2 uruchamiana jest przyciskiem plus, który należy chwilkę przytrzymać. By wyłączyć masażer należy dłużej przytrzymać środkowy przycisk. Lelo Sona™ włącza się tak samo, natomiast wyłączamy ją przyciskiem minus, również chwilę go przytrzymując. 

 

lelo sona 2 i lelo sona tył

Oba masażery są wygodnie ładowane USB za pomocą małego otworu u podstawy gadżetu. Jak możecie zauważyć, Lelo Sona 2 ma jednak nieco inny design tylnego zdobienia w kolorze złotym. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o ładowaniu oraz działaniu bezdotykowych masażerów Lelo lub także innych marek, koniecznie zajrzyj do wpisu: Jak działa i który kupić bezdotykowy stymulator łechtaczki?

Co to Cruise w LELO SONA™ ?

System Cruise automatycznie zwiększa intensywność po mocniejszym dociśnięciu do ciała, co zapewnia kontrolowaną i stałą przyjemność za każdym razem.

Swoją wersję Cruise ma zarówno Lelo Sona™, jak i Lelo Sona™ 2. Intensywność mocy do osiągnięcia orgazmu dla każdej kobiety jest kwestią indywidualną. Jedne panie lubią subtelne muśnięcia, a inne wolą stanowczy nacisk na strefy intymne. Tak powstała Lelo Sona™ Cruise, czyli stymulator łechtaczki, który nie zatrzymuje się przy mocniejszym przyciśnięciu do łechtaczki.

Lelo Sona™ soniczne fale, co w niej takiego wyjątkowego?

Lelo to marka premium, ale domyślamy się, że niewiele Wam to mówi! Cóż, każdy producent musi się wyjątkowo starać, by zasłużyć na to miano, a tej szwedzkiej marce się to udało. Jeśli masz ochotę, możesz zobaczyć inne produkty Lelo w Polsce, natomiast teraz skupimy się na magicznej Sonie!

lelo sona 2 i lelo sona dzióbki

Za skuteczność fal dźwiękowych odpowiadają odpowiednio wyprofilowane dzióbki, które przykłada się do najwrażliwszej części łechtaczki. Miękki silikon otula fragment ciała, tworząc wewnątrz próżnię z czystą przyjemnością. Co ciekawe, tego typu stymulacja ma szansę spodobać się każdej kobiecie! Czy dzióbek ma duże znaczenie dla jakości stymulacji?

  • Lelo Sona™ 2 wyposażona jest w głębszy i szerszy otwór, co spodoba się paniom, którym ciężko jest dopasować masażery do najwrażliwszego punktu na łechtaczce.
  • Dzięki głębokości otworu Lelo Sona™ 2 ma szansę delikatniej stymulować łechtaczkę, co umożliwia także niższa częstotliwość 75 Hz. Dla porównania Lelo Sona ma 120 Hz.
  • Jeśli interesuje Cię naprawdę mocna stymulacja, to koniecznie sięgnij po wersję Lelo Sona™ Cruise!

 

Subtelne różnice mogą mieć naprawdę duże znaczenie w działaniu. Chociaż te cechy nie decydują o tym, który stymulator Lelo jest lepszy, to z pewnością pomagają dobrać idealny masażer łechtaczki do indywidualnych potrzeb. 

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0