seksowny prezent na dzień kobiet

seksowny prezent na dzien kobiet

Lovense Lush 3 wersja 2021 już w sprzedaży! Zobacz, jakie ma możliwości!

Kilka miesięcy temu kamerki erotyczne zdominował słynny Lovense Lush 2, a tuż przed rokiem 2021 zapowiedziano pojawienie się Lovense Lush 3. Wibrujące jajko sterowane aplikacją jest już dostępne w sprzedaży w naszym sex shopie! Dowiedz się, co nowego oferuje sex gadżet z kamerek live i czym różni się od poprzedniej wersji!

Lovense Lush 3, jak wygląda, co daje, czy dobrze łączy się z aplikacją?

lovense lush 3 co nowego

Na zdjęciu możecie zobaczyć, jak wygląda najnowsza wersja Lovense Lush 3. Wydaje się bardzo podobna, niemal identyczna w porównaniu do poprzednich modeli. Jak coś się idealnie sprawdza, to nie ma sensu tego zmieniać. ;) Co zatem mamy nowego?

  • Antena (ukryta w ogonku), która ma jeszcze lepszy zasięg niż poprzednio. Na stojąco zasięg sięga 13 m, na siedząco aż do 7 m przy sterowaniu z bliskiej odległości. Z daleka, jak wiemy, nie ma ograniczeń. Wystarczy dostęp do internetu i włączony bluetooth.
  • Klasyczny port ładowania zastąpił magnetyczny styk, dzięki czemu ładowanie jest wygodniejsze i nic nie zagraża wodoodporności Lusha.

 

lovense lush 3 jak wygląda

  • Nowy model Lovense Lush 3 ma sztywniejszy ogonek, który lepiej układa się przy ciele. Daje to dodatkową przyjemność podczas noszenia wibrującego jajka. 
  • Wartą uwagi opcją jest dłuższe działanie po 1 ładowaniu. Lush 3 może działać aż do 5 godzin!
  • Lovense Lush 3 jest bardzo cichy: zaledwie 43 decybele!

 

Uważa się, że Lovense Lush 3 jest 4 razy mocniejszy od innych wibrujących jajek. Producent zapewnia, że wibracje są również głębsze, co pomaga w osiągnięciu satysfakcji najbardziej wymagających osób. 

Jeśli chodzi o rozmiar, różnice są subtelne. Dokładne wymiary możecie zobaczyć na poniższej grafice. 

lovense lush 3

Dla porównania Lovense Lush 2 również ma 3,7 cm średnicy i 7,5 cm długości użytkowej. Modele różnią się (zewnętrznie) budową higienicznego sznurka. W zestawie z Lovense Lush 3 mamy kabel USB do magnetycznego ładowania oraz materiałowe etui. 

lovense lush 3 co jest w pudełku

Czy można łączyć się z Lovense Lush 3 z innego kraju?

Zapewne zastanawiacie się, jak to możliwe, że przy zasięgu max. 13 m z bliskiej odległości jest możliwe sterowanie gadżetem z dowolnej odległości. To bardzo proste.

  • Osoba korzystająca z Lovense Lush 3 pobiera na swój telefon aplikację i łączy z nią swój gadżet. 
  • Partner, który przebywa w innym mieszkaniu, mieście lub kraju, również pobiera aplikację na swój telefon. 
  • Obie strony muszą mieć dostęp do internetu i muszą włączyć bluetooth. Aplikacja poprosi również o dostęp do video i zdjęć. Nie bójcie się tego. Zgoda jest potrzebna do czatu video. 
  • Osoba mająca przy sobie Lusha wybiera opcję Long Distance Control i zaprasza partnera do przejęcia kontroli.
  • Partner otrzymuje powiadomienie i jeśli wyrazi zgodę, sterowanie zabawką jest w jego rękach.

 

lovense lush 3 jak łączyć się z partnerem

W przypadku sterowania na odległość warto korzystać z czatu video, a mianowicie po to, by sterujący partner mógł zobaczyć efekt swojego sterowania. ;) Do wyboru mamy również inne opcje, które omówimy niżej.

Co można robić z aplikacją Lovense? Omawiamy możliwości aplikacji!

aplikacja lovense do lush 3

Sterowanie z bliskiej odległości: Close-Range Control

W skład opcji sterowania Lovense Lush 3 z bliskiej odległości wchodzą gotowe tryby, tworzenie własnych trybów, wibrowanie w rytm muzyki i głosu. W tym wypadku nie jest konieczne wysyłanie zaproszenia partnerowi na jego telefon, gdyż może połączyć się bezpośrednio z zabawką i sterować nią. Close-Range Control działa do 13 m odległości, kiedy osoba nosząca wibrującą kulkę stoi. W pozycji leżącej lub siedzącej ten zasięg skraca się do 6-7 m. 

Sterowanie z dowolnej odległości: Long-Distance Control

Opcja zabawy, kiedy dzielą Was kilometry. Lovense Lush 3 ma funkcję sterowania zdalnego z dowolnej odległości. Wyjątkowo dobra antena zapewnia płynną łączność i nieprzerwaną sesję przyjemności! 

Sterowanie głosem: Sound Activated

Słuchanie romantycznych wyznań od partnera nabiera nowego znaczenia, kiedy za każdym dźwiękiem jego głosu Lovense Lush 3 wprawiany jest w wibracje! Ta opcja może być szczególnie przyjemna, kiedy używcie kulki w miejscach publicznych. Na przykład w restauracji (kiedy te w końcu zostaną otwarte). 

Gotowe tryby wibracji: Unlimited Patterns

Aplikacja ma zaprojektowane gotowe sety, w których moc wibracji i ich rodzaj zmienia się samoistnie, a naszym zdaniem jest czerpanie przyjemności. Fajna, zaskakująca opcja, chociaż przed samym szczytowaniem każdy będzie wolał sam dopasować sobie tryb. 

Tworzenie własnych trybów wibracji: Tap and Slide Remote Control

W tej opcji przesuwamy palcem po ekranie, by zmienić rodzaj i intensywność wibracji. Są 2 rodzaje tej funkcji. Ekran góra-dół lub przesuwanie na boki, co w aplikacji zostało nazwane jako Traditional Remote Control. 

Wibrowanie Lush 3 do muzyki: Sync to Music

Jeśli masz ulubioną muzykę na swoim telefonie, możesz uruchomić ją przez aplikację, a Lovense Lush 3 będzie wibrował w jej rytmie. To opcja, która pozwala czuć muzykę, dosłownie!

lovense lush 3 opakowanie

Jesteście podekscytowani nowym modelem Lovense Lush 3? My bardzo! Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda zabawa z Lushem w praktyce, odsyłamy na YouTube. Pranki z udziałem wibrującej kulki, testy, recenzje... Lush jest bardzo popularny, a na zagranicznych stronach omawiany jest także Lovense Lush 3. 

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 4.0