satisfyer-masazer-lechtaczki-penguin

satisfyer-sterowany-smartfonem

Masażery i stymulatory łechtaczki od Satisfyer – 3 najciekawsze produkty

Czy masażer łechtaczki może zmienić życie kobiety? Zdecydowanie tak! Poznaj najlepsze stymulatory łechtaczkowe Satisfyer! Jaki gadżet erotyczny marki najlepiej wybrać dla siebie? Po tym wpisie wszystko stanie się dla Ciebie jasne!

Masażer łechtaczki Satisfyer – to musisz o nich wiedzieć!

Gadżety erotyczne różnią się między sobą kształtem i wyglądem. Nie potrzeba eksperta, by to stwierdzić. :) Natomiast wśród stymulatorów łechtaczki istnieje jeden szczególny podział, który można zaobserwować również w stymulatorach marki Satisfyer. Zabawki erotyczne dzielą się na wibratory do łechtaczki i bezdotykowe masażery łechtaczki. Co to oznacza w praktyce?

  • Wibratory łechtaczkowe to wibrujące gadżety o różnych kształtach. Z reguły przeznaczone do użytku zewnętrznego, ale nie jest to regułą.
  • Bezdotykowe stymulatory łechtaczki masują powierzchnię ciała falami powietrza. Ich nazwa wzięła się od przestrzeni między obudową przylegającą do ciała, a znajdującą się w odległości membraną, która nie dotyka skóry bezpośrednio.

 

Marka Satisfyer ma dla nas świetne propozycje gadżetów erotycznych, z których miano największej gwiazdy zyskał Satisfyer Pro Penguin Next Generation, czyli znany wszystkim PINGWINEK. Nie sposób oderwać od niego oczu, a po włączeniu... także łechtaczki. ;)

Stymulatory łechtaczki – dlaczego warto postawić na Satisfyer?

Mamy mnóstwo świetnych gadżetów erotycznych w ofercie i wybór czasami może przyprawiać o zawrót głowy i zwątpienie w swoje zdolności decyzyjne. Wiele z czarujących akcesoriów erotycznych ma również wyższe ceny, które dla początkujących osób stanowią duże ryzyko złej inwestycji. Trzeba znać swoje ciało, żeby wiedzieć, co tak naprawdę okaże się dla niego najlepsze. No chyba że jest to bezdotykowy stymulator łechtaczki, bo tego rodzaju gadżetom erotycznym nie oprze się żadna kobieta. SERIO!

satisfyer masazery lechtaczki dla kobiet

Dlaczego zatem warto postawić na Satisfyer? Czy niższa cena za ich stymulatory łechtaczki i wibratory nie jest oznaką gorszej jakości?

  • Można powiedzieć, że Satisfyer jest taką erotyczną sieciówką. Nie zajmuje się projektowaniem nowych trendów, a wykonuje już istniejące w dobrych cenach. 
  • W przypadku Satisfyer mniejsza cena oznacza tańsze pudełko, prosty projekt, który nie jest w dodatku innowacją. 
  • Wibratory i masażery Satisfyer mają bardzo dobrą jakość, a marka dzięki swojej popularności może zaproponować niższe ceny. 

 

Można zatem kupować bezpiecznie gadżety erotyczne Satisfyer, ale to nie zwalnia nas również z zastanowienia się, czego oczekujemy od gadżetu erotycznego. Jeżeli bardzo nie wiecie, co będzie najlepsze, postawcie na bezdotykowy stymulator łechtaczki. A teraz wymienimy sobie kilka zalet gadżetów erotycznych niemieckiego producenta. 

  • Naprawdę dobra jakość wykonania w stosunku do ceny.
  • Prosta obsługa i niezawodne działanie.
  • Zróżnicowana oferta gadżetów erotycznych.
  • Dyskretne, wygodne i przyjemne dla oka masażery łechtaczki.

Stymulowanie łechtaczki – postaw na te produkty!

Na koniec omówimy sobie krótko 3 stymulatory łechtaczki, które uznaliśmy, razem z naszym ekspertem, za najbardziej interesujące gadżety łechtaczkowe ostatnich miesięcy. 

#1 Satisfyer Lay-On Sweet Temptation (Spinator)

satisfyer spinator czarny

Spinatory do łechtaczki to najnowsza propozycja Satisfyer. Te urocze stymulatory łechtaczki przypominają kształtem lody gałkowane, a ich końcówka zdradza, że nie są to zwykłe wibratory łechtaczkowe. Satisfyer Lay-On Sweet Temptation to dostępny w 3 kolorach obrotowy wibrator łechtaczkowy. Wykonany z aksamitnego silikonu, w obrotowej końcówce wręcz gąbczastego silikonu, jest miły w dotyku i bardzo uroczy. Miękkie silikonowe płatki przyjemnie masują łechtaczkę i można użyć tego masażera łechtaczki również na innych strefach erogennych. 

#2 Satisfyer Pro Penguin Next Generation

satisfyer pro penguin masazer lechtaczki

Ten sympatyczny gadżet z pewnością widzieliście już nieraz. To zabawka, której nikt nie może się oprzeć! Fenomen Satisfyer Pro Penguin Next Generation tkwi oczywiście w świetnym działaniu stymulatora, ale również w jego subtelnym i uroczym wyglądzie. 12 trybów intensywności pozwala sprostać gustom wielu kobiet. Jeśli to Twój pierwszy gadżet erotyczny, z pewnością będziesz chcieć kolejne!

#3 Satisfyer Sweet Sensation Lay-on

satisfyer lay-on stymulator lechtaczki bialy

Ostatnia propozycja jest idealna dla fanek wibracji. To również uroczy wibrator łechtaczkowy w kształcie loda, ale tym razem nie jest to spinator. Co za tym idzie, gadżet erotyczny działa odrobinę ciszej. Satisfyer Sweet Sensation Lay-on jest biały, bardzo kobiecy i świetnie sprawdzi się w roli prezentu dla kobiety. 

Pamiętajcie kochane kobiety, a także panowie chcący sprawić swoim miłościom przyjemność, że masaż łechtaczki to zawsze dobry pomysł. To guzik w ciele kobiety, który uruchomi wyrzut przyjemnych doznań niezależnie od nastroju! Masażery łechtaczki Satisfyer mogą Wam w tym bardzo pomóc. Wszystkie porady na temat wibratorów do łechtaczki opisaliśmy dodatkowo w poradniku: który wibrator do łehtaczki kupić.

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0