satisfyer-masazer-lechtaczki-penguin

satisfyer-sterowany-smartfonem

Masturbator męski: najmocniejszy TENGA Flip Orb Strong Orange Crash!

W naszych wpisach wielokrotnie pojawiały się różnorodne modele TENGA Flip, które uznawane są za jedne z najlepszych masturbatorów dostępnych na rynku. Nie sposób nie docenić japońskiego producenta i jego sztuki komponowania funkcjonalnych i estetycznych gadżetów. Dziś omówimy sobie kolejną odsłonę gadżetów Tengi: oto wyjątkowy i najmocniejszy masturbator męski – Tenga Flip Orb Strong Orange Crash!

TENGA Flip Orb Strong super mocne masturbatory!


Wszyscy, którzy znają masturbatory TENGA, stwierdzą, że Tenga Flip Orb Strong, w tym wypadku model Orange Crash, przypomina znany od niedawna zestaw innowacyjnych masturbatorów Tenga Flip Orb, które oprócz stymulujących wypustek, miały również twardsze, charakterystycznie stymulujące kulki. Dzięki temu to na 2019 najmocniejsza wersja masturbatora od TENGI. O tym, jak działają FLIP ORB dowiesz się z wpisu: Nowości od marki Tenga: Tenga Flip Orb.

tenga flip orb strong orange crash

Dzięki twardszym elementom wewnątrz stymulującego rękawa masturbatora Tenga Flip Orb gwarantowały mocne doznania, a tym razem japoński producent poszedł o krok dalej. Tenga Flip Orb Strong to, jak sama nazwa wskazuje, super mocna stymulacja dla każdego mężczyzny! Czarna Tenga Flip Orb Orange Crash zapewni Ci orgazm, który będziesz chciał powtórzyć. Masturbator, podobnie jak poprzednio, jest dostępny również w nieco łagodniejszej wersji z niebieskimi stymulantami.

Jak działa masturbator TENGA Flip Orb Strong Orange Crash


W tym akapicie krok po kroku wyjaśnimy sobie, jak działa Tenga Flip Orb Strong masturbator Orange Crash i czego możesz się spodziewać po tego rodzaju masturbatorze dla mężczyzn.

tenga flip orb strong w ręku

Jak widzisz masturbator dobrze leży w dłoni. Nie jest to gadżet o imponujących rozmiarach, ale możesz być pewien, że oferuje imponujące doznania.

Zalety Tenga Flip Orb Strong:

 • jest lekka
 • ma mocne wypustki do stymulacji penisa
 • ma ciasne wejście
 • ma funkcję zassysania przez naciśnięcie
 • nie wydaje dźwięku
 • obudowa, która osłania delikatny elastomer z wypustkami, całkowicie się otwiera dzięki temu z łatwością go umyjesz i wysuszysz na podstawce
 • obudowa mimo lekkości i elastyczności jest solidnie wykonana, a każdy fragment dobrze wykończony. Dzięki temu wiemy już, że masturbator nie rozpadnie nam się w dłoniach po 1 użyciu.
 • wielokrotnego użytku
 • elegancki i dyskretny masturbator
 • próbka lubrykantu TENGA gratis

 

Jak używać masturbator TENGA Flip Orb Strong?

 

 1. Obowiązkowym krokiem jest pokrycie wnętrza masturbatora Tenga Flip Orb Strong Orange Crash lubrykantem. To, czy będzie to klasyczny żel, czy lubrykant rozgrzewający, zostawiamy Wam do decyzji. Warto wiedzieć, że bez żelu nie wejdzie ;) Warto posmarować również nieco penisa.

tenga flip orb strong lubrykant

 

tenga flip orb strong lubrykacja

Żel nawilżający śmiało rozprowadź na całej długości masturbatora Tenga Flip Orb Strong.

2. Wsuń penisa w ciasne wnętrze masturbatora

tenga flip orb wejście

Ten ciasny otwór przyjemnie poszerzy się i otuli penisa siecią mocnych wypustek. Miękki wypełniony jest masą maych stymulujących wypustek, które są twarde i dzięki temu podczas masturbacji dają mocne odczucia na penisie. Nawet wolne ruchy ręką przeprowadzą Cię przez nowe doznania, bo gęste wypustki w połączeniu z twardymi kulkami gwarantują masaż na każdej długości prącia.

Tenga flip orb strong wnętrze

3. Dla wzmocnienia doznań możesz naciskać na pomarańczowe koła na masturbatorze żeby wywołać efekt ssania. To wzmocni przyleganie wypustek do penisa. 

Zobacz Tenga Flip Orb Strong na filmie!

Lekkość Tenga Flip Orb Strong jest dużym atutem, ponieważ masturbator w niczym nie ogranicza ruchów rąk. Dzięki temu wolniej się męczysz i nie odczuwasz bólu rąk. 

4. Po skończonej masturbacji otwórz masturbator, wypłucz i umyj go pod kranem.

 

tenga flip orb czyszczenie

tenga flip orb strong suszenie

Do suszenia służy pokrywka na której możesz zostawić masturbator do całkowitego wyschnięcia.

Opinia o masturbatorze TENGA Flip Orb Strong

To zdecydowanie wersja dla mężczyzn poszukujących mocnych wypiustek. Super łatwe mycie i suszenie. Wytrzymała obudowa ;).

Oryginalny i nowoczesny  wygląd masturbatora TENGA działa również bardzo zachęcająco na kobiety do badania jego ruchów na penisie. Dodatkowo przez możliwość naciskania i wywoływania ssania mogą same dozować doznania i potęgować uczucia do zbliżającego się orgazmu partnera. 

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0