Masturbator Tenga Egg – zrób sobie niespodziankę!

Jest na sali ktoś, komu znudziła się tradycyjna masturbacja? Zapewne wielu panów podniosłoby ręce. Jednak istnieje sposób na urozmaicenie zabawy poprzez nadanie jej nieporównywalnie większej przyjemności dzięki bardzo prostej zabawce. Nie, to nie są żadne jaja. Chociaż... Poniekąd tak. Chodzi o masturbatory Tenga Eggs!

Co było pierwsze – jajko czy Tenga?

Japońska marka Tenga ma na koncie już bogate doświadczenie w produkcji zabawek erotycznych – od masturbatorów, przez masażery łechtaczki aż po pierścienie erekcyjne. Nic więc dziwnego, że dzięki zaangażowaniu, jakie wkłada w tworzenie swoich produktów, mogła osiągnąć znacznie więcej niż inne. Jednak wizytówką marki został produkt, który do dzisiaj zdążył sprzedać się w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie. To jaja Tenga, męskie masturbatory o niezwykłym, unikalnym kształcie.

Unikalność męskich masturbatorów Tenga Egg

Co jest niezwykłego w tych masturbatorach? Cóż, na pierwszy rzut oka nawet ich nie przypominają. Zadziwiające jest, jak coś takiego może służyć do masturbacji. Dopiero po otwarciu jajka daje się zauważyć, jak wiele wysiłku musieli poświęcić projektanci Tenga. Wewnątrz znajduje się... jajko. To nie żart – skorupka zawiera wewnątrz przedmiot łudząco przypominający ugotowane na twardo jajko i tylko wzięcie go w dłonie pozwala dostrzec różnice. W dolnej części znajduje się otwór, w którym umieszczono niewielką rurkę chroniącą wnętrze, a w niej – saszetkę z lubrykantem.

Jajka Tenga zostały wykonane z wysokiej klasy elastomeru – tworzywa sztucznego, przypominającego silikon, lecz cechującego się nieporównywalnie większą rozciągliwością. To rozwiązanie idealnie sprawdza się w przypadku mężczyzn o członkach większych rozmiarów, ponieważ dotąd albo musieli wybierać masturbatory o maksymalnych gabarytach, a te nie są zbyt poręczne, albo całkiem rezygnować z zabawek określonych marek. 

Niezwykła łatwość obsługi każdego masturbatora Tenga Egg

W przeciwieństwie do niektórych masturbatorów, obsługa Tenga Egg nie wymaga absolutnie żadnych przygotowań i długiego uruchamiania urządzenia. Więcej – obsługa Tengi jest równie prosta co otwarcie jajka niespodzianki! Wystarczy wyjąć je ze swojej skorupki, rozprowadzić lubrykant wewnątrz jajka oraz wokół wejścia i można zabierać się do zabawy. A ta jest naprawdę niezwykła – jajko Tenga, w zależności od wybranego modelu, posiada charakterystyczne wypustki, które stymulują cały penis. Dzięki rozciągliwej budowie nie ograniczają się one tylko do żołędzi, lecz także stymulują członek na całej długości, co zapewnia unikalne wrażenia, niemal identyczne z tymi, odczuwanymi podczas prawdziwego seksu.

białe-jajko-tenga-stronger!-w-ręce-na-tle-trawy

Jajka Tenga – komfort i bezpieczeństwo

Nie tylko niezwykła przyjemność charakteryzuje masturbatory Tenga Egg, ale także ich niezwykłe bezpieczeństwo. Marka zadbała bowiem o swoich użytkowników poprzez wykorzystanie jedynie przebadanych dermatologicznie materiałów, które nie powodują żadnych alergii ani uczuleń. Do każdego jajka Tenga dodatkowo dołączana jest dawka lubrykantu – zapewnia on komfort podczas korzystania z masturbatora, a także jest dowodem na uczciwość marki, ukierunkowanej na zapewnienie swojemu klientowi jak najlepszych wrażeń przy jednoczesnym zapewnieniu wszelkich środków ostrożności.

białe-jajko-tenga-od-spodu-z-metalową-cześcią-w-dłoni-na-tle-trawy

Podsumowując, zabawa z masturbatorami Tenga Eggs jest warta polecenia każdemu – zarówno tym, którzy chcieliby dopiero rozpocząć swoją przygodę z masturbatorami, a także tym, dla których liczą się przede wszystkim niezwykłe wrażenia.

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0