Masturbator Tenga GEO: niesamowita nowość na rok 2020!

Dyskretny, a zarazem naprawdę dobry masturbator? Czy to możliwe? Jasne, że tak! Wystarczy spojrzeć na nowość roku 2020: japońskie masturbatory Tenga GEO. W dzisiejszym wpisie wszystko na ich temat!

Masturbator Tenga GEO: wybierz masturbator dla siebie!

Standardowo dla znanego od lat producenta męskich zabawek erotycznych: TENGA, również najnowsze masturbatory dają panom możliwość wyboru. Decydujemy nie tyle o wyglądzie masturbatora, ponieważ wszystkie 3 Tenga GEO są do siebie dość podobne (na pierwszy rzut oka), a o sile stymulacji, jaką uznajemy za idealną dla nas. Tenga GEO składa się zatem z 3 różnych modeli masturbatorów.

 • Tenga GEO Wave, jak sama nazwa wskazuje, ma on falistą strukturę, która oferuje przyjemne, dość jednostajne doznania. Wciąż są one intensywniejsze od doznań, jakie oferuje pochwa kobiety, ale na tyle delikatne, by nie denerwować wrażliwych.
 • Tenga GEO Coral, który ma sieć mocno wystających wypustek przypominających nieco rafę koralową. To model najmocniejszy z całej trójki, ponieważ wypustki są gęste, wyraźnie wystające i drobne. Dają więc dużo bodźców.
 • Tenga GEO Glacier należy do mastrbatora Tengi, który tradycyjnie byłby oznaczony kolorem czerwonym. Znajduje się między łagodnym, a ultra mocnym masturbatorem japońskiej marki. Możecie podziwiać jego strukturę na zdjęciu niżej.

tenga geo glacier

Masturbatory proste w użyciu i czyszczeniu: Tenga GEO

Nowoczesne, niewielkie, ale maksymalnie elastyczne masturbatory Tenga GEO przypominają nieco prostokątną Tengę 3D. Podobny jest również mechanizm działania do TENGA EGG, natomiast, dzięki zmianie kształtu na okrągłą, najnowsze masturbatory są jeszcze wygodniejsze i mocniejsze. Słowem: proste w użyciu i czyszczeniu! Jak właściwie używać Tengi GEO?

tenga geo masturbator męski

Na początek wykorzystaj akcesoria, które masz razem z masturbatorem. W przypadku masturbatorów Tenga GEO jest to taki zestaw:

 • Saszetka lubrykantu
 • Obudowa stanowiąca podstawkę do suszenia i pudełko do przechowywania

Możecie również zauważyć, że masturbator, w tym przypadku Tenga GEO Glacier, jest wsadzony do pudełka wypustkami do przodu. Żeby z niego skorzystać, musimy wywinąć go wypustkami do środka. To one będą masować penis. Co dalej?

 • Nawilż masturbator Tenga GEO lubrykantem. Nie żałuj żelu, jak to lubimy mówić w instrukcjach dla Was. Saszetka jest próbką, a Tobie przyda się pełna wersja żelu intymnego. Lubrykanty do masturbatorów to całkiem pokaźna kolekcja u nas, znajdziecie coś dla siebie.
 • Nałóż masturbator na penisa i baw się dobrze! Elastyczny materiał rozciąga się, jak czas spędzony w pracy: staje się niesamowicie długi. ;)

tenga egg jak używać

Do wnętrza masturbatora Tenga GEO można mieć wytrysk. Można też bawić się masturbatorem mocno i długo: nie rozerwie się, nie wytrze, nie pęknie. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to mycie. I wszyscy leniwi panowie powinni wybierać Tengę, bo myje się ją bardzo wygodnie.

 • Ostrożnie płuczemy ją wodą ze spermy i lubrykantu.
 • Po opróżnieniu z płynów, wywijamy rękaw wypustkami do góry i ładnie czyścimy zakamarki wodą i mydłem. 
 • Mokry masturbator zawieszamy wypustkami do góry na podstawce.
 • Po wyschnięciu możemy nałożyć przezroczystą pokrywkę, by gadżet erotyczny nie kurzył się.

Niewielkie pudełko zmieści się do każdej szafki. Nawet stojące na wierzchu nikogo nie zgorszy. Mówiliśmy, że to masturbator incognito!

Najdyskretniejsze masturbatory 2020?

Jako ludzie wyczekujący nowinek erotycznych (to przecież nasza praca ;)), jesteśmy świadkami prawdziwego boomu na nowinki technologiczne w erotyce. Taką bombą stał się Svakom Alex, który mierzy ponad 30 cm i dyskretnym się go nazwać nie da. Drugi bestseller z nowości na 2020 to trochę mniejszy i dyskretniejszy Lelo również różni się od Tengi, którą można wręcz nazwać producentem "masturbatorów Incognito". Tylko bywalcy naszego sklepu mogą domyśleć się, do czego służą masturbatory Tenga. Nie kłamiemy!

 • A ta Tenga to jak się ją używa?
 • A ten masturbator Tenga to co to jest?
 • Co daje ta Tenga? Nie za mała?

To wszystko Wasze pytania, które zdarzają się całkiem często. ;) A Wy przecież świadomie jesteście na naszej stronie i widzicie, że te zabawki erotyczne są podpisane jako masturbatory. Natomiast bez tego podpisu ciężko odróżnić masturbator Tenga od miękkiego, geometrycznego akcesorium do ściskania w celu redukcji stresu. 

Tenga Geo masturbatory

Tenga GEO, co wyróżnia męskie masturbatory japońskiego producenta?

Wszyscy znają sztuczne pochwy Fleshlight i bez wątpienia są to gadżety erotyczne dla mężczyzn, którym nie sposób się oprzeć. Nie każdy jednak ma w swoim zyciu erotycznym na tyle swobody, by móc ją mieć dla siebie, nie martwiąc się o dyskrecję. Masturbatory Tenga nie są ani lepsze, ani gorsze od Fleshlight. Są inne. Wyróżnia je:

 • Niewielki rozmiar i lekkość.
 • Budowa umożliwiająca szybkie, proste i DOKŁADNE czyszczenie bez wysiłku.
 • Świetna cena w stosunku do jakości.
 • Dyskretny, nowoczesny design.
 • Oferta umożliwiająca naprawdę mocną stymulację penisa.

A Wam jak podobają się najnowsze masturbatory dla mężczyzn Tenga? Może najwyższy czas się skusić na małe co nieco do relaksu solo? ;)

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 4.0