Masturbatory dla mężczyzn Tenga – jak je wynaleziono?

Początki istnienia znanej dziś niemal na całym świecie marki masturbatorów dla mężczyzn były niepozorne. Zarówno projektowaniem, jak i tworzeniem gadżetów zajmował się jeden człowiek!

Tenga – gadżety erotyczne dla mężczyzn

Swoje pierwsze produkty Tenga sprzedała w 2005 roku i były to wciąż popularne Tenga Cups, których prototypy utworzone zostały z tanich elementów popularnych japońskich zabawek. Od momentu powstania marki do wypuszczenia na rynek pierwszej serii produktów minęły zaledwie 4 miesiące i wystarczył rok, by sprzedały się w ponad milionie egzemplarzy. Dziś Tenga sprzedaje swoje produkty w ponad 60 krajach, a popularność ich seks zabawek wciąż wzrasta. Poza doskonałą jakością swoich produktów marka dba również o odpowiednią reklamę, która często łączy się z interesującymi kampaniami. Każdy nowy model erotycznego gadżetu pojawiający się na rynku wiąże się z wielkim eventem!

masturbatory-dla-mezczyzn-tenga-jak-je-wynaleziono

Koichi Matsumoto – założyciel marki Tenga

Założyciel marki swoją karierę zaczynał jako mechanik samochodowy. Wiedza i umiejętności pozwoliły mu rozwinąć się w dziedzinie projektowania urządzeń mechanicznych, jakimi bez wątpienia są masturbatory Tenga. Matsumoto pragnął stworzyć gadżet, który będzie rewolucją na rynku, masturbator doskonały dla każdego! Producent sam projektował i wykonywał prototypy zabawek dla dorosłych i nawet po 15 latach istnienia marki, wciąż większość pracy wykonuje sam.

Początki istnienia japońskiej marki Tenga

masturbatory-dla-mezczyzn-tenga-jak-je-wynaleziono

Tenga swoje pierwsze produkty sprzedała w roku 2005, ale zanim do tego doszło, Koichi Matsumoto zaprojektował kilka wersji, które, jak sam ze śmiechem wspomina, nie nadają się do publikacji. Tenga Cups, jednorazowe masturbatory dla mężczyzn, okazały się bestsellerem sprzedażowym i umożliwiły firmie dalszy rozwój. Wiele planów później, powstał prototyp masturbatora Flip Hole, do którego inspirację stanowiły japońskie telefony z klapką! Urządzenie, które miało być elastyczne, miękkie w środku, a jednocześnie wygodne i wytrzymałe wymagało więcej pracy i umiejętności, co sprawiło, że zespół Tenga powiększył się. Zaowocowało to genialną serią masturbatorów wielokrotnego użytku: Tenga Flip Hole, które dziś dostępne są w wibrującej lub niewibrującej wersji.

masturbatory-dla-mezczyzn-tenga-jak-je-wynaleziono

Masturbatory dla mężczyzn Tenga – co je wyróżnia?

  • Zaawansowana technologia
  • Elegancki styl
  • Dopracowane w każdym szczególe
  • Dostępne są jednorazowe i wielorazowe gadżety
  • Szeroki przekrój cen

Gadżety marki są określane jako wyjątkowo stylowe i eleganckie. Te cechy występują także w nazwie marki, gdyż Tenga to japońskie określenie wyrażające zachwyt nad elegancją i jakością wykonania Kimono, związanego z kulturą Japonii stroju. Masturbatory Tenga nie imitują kobiecych stref intymnych, a kolory typowe dla ich seks zabawek to biały, czerwony, czarny i szary, co wyróżnia je na tle produktów innych marek. Nienachalny design i niesamowite właściwości sprawiają, że każdy chce osobiście przetestować masturbatory Tenga. Dostępne w szerokim przekroju cenowym są doskonałą propozycją na każdą kieszeń!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5