Miniwibratory dla kobiet od Rocks-Off!

Marka Rocks-Off jest u nas w N69 już od dłuższego czasu i jest najbardziej znana z powodu małych wibratorów analnych. Warto wiedzieć, że mały wibrator występuje w marce w wielu wersjach, które mogą się Wam spodobać!

Miniwibrator od Rocks-Off — dlaczego warto?

Chociaż klasyczne wibratory lub duże wibratory są uznawane za najpopularniejsze, to wiele kobiet szuka czegoś maksymalnie dyskretnego. Produktu erotycznego, który wzbogaciłby doznania w sypialni (solo lub w parze), a jednocześnie nie rzucałby się za bardzo w oczy oraz... w uszy. 

miniwibratory rocks-off

Marką, która ma bardzo szeroki wybór miniwibratorów lub mini wibratorów (są 2 sposoby pisania tej kategorii), jest oczywiście wspomniany już Rock-Off. Producent skupił się w tym wypadku na zabawie wyglądem gadżetów erotycznych i dopasowaniu do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu:

 • Mamy do wyboru małe wibratory zasilane bateriami lub ładowane USB.
 • Dostępne są silikonowe miniwibratory oraz takie, które wykonano z połyskującego tworzywa ABS. Oba materiały są tak samo bezpieczne. 
 • Mini wibratory są niezmiennie sterowane za pomocą 1 przycisku. Cały design mini gadżetów Rock-Off to połączenie dopasowania i maksymalnej wygody. 

 

Dlaczego warto sięgnąć po Rocks-Off: małe, eleganckie, mocne wibratory dla kobiet? Na to składają się wszystkie zalety tych gadżetów erotycznych. Uwagę zwraca również nienaganna jakość i bardzo dobra w stosunku do tej jakości cena. Chociaż mini wibratory mogą się niektórym wydawać proste, to nie przeszkadza to w tym, by były również skuteczne. :) Czasami jest to wręcz klucz do sukcesu poznania własnych wymagań i znalezienia źródła największej przyjemności we własnym ciele. 

Mini masażer łechtaczki od Rocks-Off — urok i dyskrecja

Lekkie wibratory przyjemnie układają się w dłoni, a ich subtelny wygląd pozwala na śmiałe wprowadzenie tych gadżetów erotycznych do sypialni. Bez względu na to, czy jesteś dojrzałą kobietą, która ceni sobie swego rodzaju poczucie smaku wszystkich przedmiotów, z których korzysta, czy młodą dziewczyną, lubiącą śmiałe wzory. Oferta miniwibratorów Rocks-Off dba o wszystkie kobiety, a także ich partnerów, którzy nie muszą czuć się zazdrośni o malutki, przyjemnie wibrujący produkt erotyczny. 

rocks off mini wibratory

Widoczne na zdjęciu mini wibratory to Rocks-Off z wielorozmiarowej kolekcji Truly Yours oraz Rocks-Off Bamboo, o którym więcej powiemy sobie niżej. Każdy z tych modeli to dyskretny wibrator, który mierzy mniej niż 10 cm długości i zwykle nie przekracza również 2 cm średnicy. 

 • Dzięki budowie z tworzywa ABS małe wibratory świetnie przewodzą wibracje.
 • Niewielkie, charakterystyczne końcówki idealnie sprawdzą się jako mini masażery łechtaczki. 
 • Lekki, mocny wibrator uprzyjemni każdą grę wstępną w parze i z pewnością nie będzie utrudniał Wam zbliżenia. 
 • Wodoodporny wibrator doskonale sprawdzi się w czasie kąpieli lub przyjemności solo, którą zafundujesz sobie w sypialni. 

Miniwibratory Rocks-off — 3 modele dla Ciebie 

Miniwibratory potrafią być tak różne pod względem designu, że można by było publikować codzienne inne zdjęcia i wszystkie przedstawiałyby godny uwagi mały wibrator. Wiemy jednak, że nie ułatwia Wam to wyboru: im więcej wibratorów oglądacie, tym większy mętlik pojawia się w głowach. ;) Dlatego w tym akapicie zaprezentujemy tylko 3 miniwibratory Rocks-Off, które mogą być idealne dla Ciebie. Powiemy sobie, co charakteryzuje dobry miniwibrator. 

rocks off miniwibratory

Rocks-Off Bamboo elegancki mini masażer łechtaczki

Pierwszy z lewej mini wibrator to właśnie Rocks-Off Bamboo. Mały, elegancki wibrator to także doskonały mini masażer łechtaczki. Zapewne już rzuciła Wam się w oczy charakterystycznie ścięta końcówka, która doskonale dopasuje się do łechtaczki, przenosząc na nią najlepsze wibracje. 

 • Dyskretny wibrator Rocks-Off Bamboo występuje w 2 wersjach kolorystycznych: czarnej i złotej.
 • 10 trybów wibracji sterowane jest 1 przyciskiem, co jest super wygodne.
 • Mimo przyjemnych wibracji mały wibrator zasilany jest tylko 1 baterią AAA! W dodatku otrzymujemy ją w komplecie z wibratorem.
 • Mini masażer łechtaczki jest w 100% wodoodporny, solidnie wykonany i bardzo stylowy!

Rocks-Off Chaiamo mały wibrator dla kobiet

Kolejna propozycja to właściwie mały wibrator, niekoniecznie z gatunku klasycznych miniwibratorów, które mają mniej niż 10 cm. Rocks-Off Chaiamo ma 12,7 cm, a jego średnica sięga 3,1 cm. Ten mały wibrator doskonale sprawdzi się do świetnej stymulacji łechtaczki, wejścia do pochwy, a także wnętrza waginy. 

 • Rocks-Off Chaiamo dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych: czarnej, turkusowej i ciemnoróżowej. 
 • Mały wibrator wykonany jest głównie z silikonu medycznego.
 • Ładowany USB wibrator oferuje nam 10 trybów przyjemności.
 • Wyposażony w światełko LED.
 • Dyskretny wibrator także sterowany jest 1 przyciskiem u podstawy.
 • Świetna jakość wibratora idzie z mega korzystną ceną. Tego typu wibratory rzadko dostępne są tak dużo poniżej 200 zł.

Rocks-Off Havana mały, mocny wibrator

Mały różowy wibrator Rocks-Off Havana jest w naszym zestawieniu propozycją dla osób lubiących wesołą kolorystykę i niecodzienny design zabawek erotycznych. Mimo to Rocks-Off Havana to wibrator mały, cichy i jednocześnie bardzo dyskretny, jak każdy z kolekcji Rocks-Off. 

 • Wykonany z tworzywa ABS mały wibrator świetnie przewodzi wibracje.
 • Rocks-Off Havana ma 2 wersje kolorystyczne: różową i złotą.
 • Wibrator ma 10 trybów, które klasycznie wybieramy za pomocą 1 przycisku.
 • Wyposażony w światełko LED.
 • Różowy miniwibrator jest ładowany USB i działa aż do 3 godzin na jednym naładowaniu.
 • W 100% wodoodporny!

 

W naszym sex shopie N69.pl mamy trochę mini wibratorów Rocks-Off na wystawie, dlatego zachęcamy, byście odwiedzali nas i oglądali oraz dotykali akcesoria erotyczne. Czasami na żywo zdecydowanie łatwiej jest wybrać idealny dla siebie gadżet erotyczny. ;)

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5