Nowość! Spanish Drops Hiszpańska Mucha

Hiszpańska mucha to jedno z najpopularniejszych haseł, jeśli chodzi o afrodyzjaki! Z czego składa się ten seksualny suplement i jak działa? Dowiesz się dzięki naszym nowościom!

Spanish Drops hiszpańska mucha

Hiszpańska mucha pod postacią Spanish Drops to dzieło producentów marki Cobeco Pharma. Dostępne w 10 owocowych smakach krople to w rzeczywistości bezpieczny dla zdrowia suplement łączący korzystne działanie witamin z afrodyzjakiem. Wystarczy zaaplikować kilka kropel produktu na około 30 minut przed randką lub seksem, by po krótkim czasie zauważyć wzrost podniecenia i pożądania. Krótki skład produktu gwarantuje wysoką jakość, krople zawierają jedynie korzystną dla organizmu l-argininę, witaminę C, wodę oraz aromaty i bezpieczne substancje konserwujące. Składnikiem aktywnym Hiszpańskiej Muchy Spanish Drops jest l-arginina, stosowana przez sportowców i zalecana osobom z chorobami układu krążenia. Pozytywny wpływ l-argininy na serce, działanie mieśni i przepływ krwi w organizmie zostało udowodnione i bezpośrednio pomaga również w łagodnych zaburzeniach erekcji.

nowosc-spanish-drops-hiszpanska-mucha

Hiszpańska mucha – jak działa?

Afrodyzjak wzmacnia ukrwienie narządów płciowych, dzięki czemu uwrażliwia organizm na działanie bodźców, co znacząco intensyfikuje orgazmy. Hiszpańska Mucha wywołuje uczucie pożądania i zwiększa ochotę na seks. Produkt ma również właściwości rozluźniające, co także korzystnie wpływa na doznania płynące z bliskości z drugą osobą. Hiszpańska Mucha Spanish Drops, dzięki zawartej w składzie witaminie C oraz l-argininie:

 • Pozytywnie wpływa na kondycję fizyczną
 • Wspomaga sprawność seksualną
 • Dodaje energii i ochoty na seks
 • Wzmacnia mięśnie i odporność organizmu na zmęczenie
 • Rozluźnia i likwiduje stres związany ze zbliżeniem

Hiszpańska Mucha – czy są jakieś przeciwwskazania?

Afrodyzjak zwany Hiszpańską Muchą to obecnie całkowicie bezpieczny produkt, pod warunkiem, że zwracasz uwagę na jego skład:

 • Początkowo Hiszpańska Mucha przygotowywana była z substancji pobudzającej, wydzielanej przez chrząszcza o nazwie Pryszczel Lekarski, w chwilach zagrożenia. Substancja ta jest trucizną, w związku z tym trzeba było zwracać szczególną uwagę na dawkowanie.
 • Obecnie najczęściej do produkcji afrodyzjaku wykorzystuje się syntetyczne odpowiedniki lub zioła, które działają w taki sam sposób, jednak nie niosą ze sobą skutków ubocznych i ryzyka zatrucia. W ten sposób są skonstruowane suplementy Spanish Drops
https://n69.pl/drogeria-erotyczna/hiszpanska-mucha

Korzystanie z Hiszpańskiej Muchy zgodnie z zaleceniami jest więc całkowicie bezpieczne dla zdrowia i ma wręcz pozytywny wpływ nie tylko na pobudzenie seksualne, ale również na funkcjonowanie organizmu.

Hiszpańska Mucha - co daje? 

Popularny afrodyzjak różni się składem, z którym warto zapoznać się przed zakupem, by mieć pewność, że produkt, po który sięgasz, jest sprawdzony i nie zawiera zbędnych lub niekorzystnych składników. Hiszpańska Mucha Spanish Drops zawiera wyłącznie składniki aktywne, które mają pozytywny wpływ na organizm. Krople Spanish Drops:

 • Korzystnie wpływają na układ krążenia
 • Dzięki produkcji tlenku azotu l-arginina zawarta w afrodyzjaku wzmacnia wytrzymałość mięśni
 • Przeciwdziałają apatii i zmęczeniu
 • Wspomagają popęd seksualny i wzmacniają sprawność seksualną
 • Redukują łagodne problemy z erekcją

Stosowanie Hiszpańskiej Muchy jako dodatku do życia erotycznego może przynieść same korzyści. To produkt polecany dla każdej pary!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 3.0