Od której kulki progresywnej do ćwiczeń mięśni Kegla należy zaczynać?

Kulki gejszy wzmacniają mięśnie Kegla przez delikatne drganie i pobudzanie mięśni w pochwie do pracy. Regularnie noszone kulki stopniowo polepszają kondycję mięśni dna miednicy, które zaciskają się, by utrzymać kulki wewnątrz ciała. Ważne jest, by ćwiczenia wykonywać prawidłowo, z użyciem dostosowanej do stopnia zaawansowania kulki gejszy.

od-ktorej-kulki-progresywnej-do-cwiczen-miesni-kegla-nalezy-zaczynac

Dopochwowe progresywne kulki gejszy: od której kulki gejszy zacząć?

W zestawach dopochwowych progresywnych kulek gejszy do wyboru są dwie lub trzy kulki. Na początek należy korzystać z tej o najmniejszej wadze, która często ma postać pojedynczej kulki. To zwykle NAJWIĘKSZA kulka z całego zestawu, co widać na przykładzie kulek gejszy Coco De Mer. Na początek:

  • Ćwiczenia najlepiej rozpocząć w domu, a czas, jaki poświęcisz na trening, powinien wynosić od kilku do kilkunastu minut
  • Stopniowo wydłużaj czas treningu do maksymalnie 3 godzin na dzień. Pamiętaj, żeby nie przesadzać
  • Pierwszym celem jest utrzymanie kulki w pochwie podczas codziennych zajęć. Z czasem aktywność można poszerzyć o ćwiczenia fizyczne lub spacery
  • Chociaż zalecane kulki gejszy wykonane są z gładkiego silikonu, aplikacja będzie łatwiejsza, jeśli skorzystasz z wodnego lubrykantu
  • Pamiętaj, by czyścić kulki przed i po użyciu. Wystarczy bieżąca woda i mydło antybakteryjne lub toy cleaner

od-ktorej-kulki-progresywnej-do-cwiczen-miesni-kegla-nalezy-zaczynac

Po kilku tygodniach zauważysz, że ćwiczenia z pierwszą kulką nie sprawiają Ci trudności i możesz przejść do następnego etapu. W zestawie z dwoma kulkami wybór jest prosty. W komplecie trzech kulek gejszy musisz sprawdzić, który egzemplarz waży najwięcej i tę najcięższą kulkę zostaw na sam koniec. Zwykle najcięższe kulki są również najmniejsze, więc nie będziesz mieć trudności z prawidłowym rozpoznaniem. Ważne, aby:

  • Dostosować tempo zmian i intensywność treningu do własnych możliwości i potrzeb
  • Prawidłowo dbać o higienę i przechowywanie kulek gejszy, by nie zniszczyły się i nie zbierały bakterii

Czym różnią się waginalne kulki gejszy dla początkujących od zaawansowanych?

Różnice widać gołym okiem:

  • Kulki gejszy waginalne dla początkujących są duże i stosunkowo lekkie, by łatwo można było utrzymać je w niewyćwiczonych jeszcze mięśniach pochwy
  • Im mniejsza i cięższa kulka, tym większego zaawansowania wymaga i tylko wytrenowane mięśnie będą w stanie utrzymać ją na miejscu.

Decydując się na kulki gejszy, zwracaj uwagę na wagę każdej z nich. Kupowanie całego zestawu progresywnych kulek gejszy jest najwygodniejsze i masz pewność, że są prawidłowe dla każdego etapu ćwiczeń. Świetną propozycją dla początkujących pań będą bestsellerowe kulki Svakom Nova, które są jednymi z najprostszych i najwygodniejszych kulek dostępnych w sprzedaży. Pomocny przy wyborze odpowiedniego zestawu będzie również wpis o najlepszych kulkach gejszy.

od-ktorej-kulki-progresywnej-do-cwiczen-miesni-kegla-nalezy-zaczynac

Korzyści z progresywnych kulek dopochwowych

Kulki gejszy dopochwowe na rynku gadżetów erotycznych mają różne nazwy, które zwykle oznaczają to samo. Nazwa progresywne oznacza, że trening odbywa się na kilku etapach. To najczęściej kulki z wymiennymi końcówkami lub w zestawach po dwie, lub trzy. Kulki gejszy nieprzewidujące dalszych etapów zaawansowania pozwalają wytrenować mięśnie tylko do pewnego momentu, dlatego bardziej korzystne jest wybieranie zestawów progresywnych kulek. Korzystną cenę i doskonałą jakość mają na przykład Nomi Tang IntiMate, które mają również swoją kontynuację dla bardzo zaawansowanych użytkowniczek Nomi Tang Intimate Plus.

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5