satisfyer-masazer-lechtaczki-penguin

satisfyer-sterowany-smartfonem

Pierwszy wibrator dla dziewczyny: Iroha Rin+ z miękką końcówką

Zakup wibratora dla dziewczyny jest nie lada wyzwaniem. Samych rodzajów gadżetów erotycznych jest mnóstwo, a przeglądając strony online ciężko zdecydować o odpowiedniej wielkości i mocy wibratora dobrego dla początkujących dziewczyn. My nasze wskazówki który wibrator na początek kupić pokażemy na przykładzie: Iroha Rin+ to nieduży wibrator, który zasługuje na miano wyjątkowego. Dowiedz się więcej!

Jaki wibrator wybrać na początek? Dobry!

W naszym zespole średnio podoba nam się określenie wibrator dla początkujących, ponieważ kojarzy się z wibratorem słabej jakości. Pierwszy wibrator, czyli wibrator na próbę? Wcale nie musi tak być! To, że nie macie doświadczenia z gadżetami erotycznymi, nie oznacza, że macie małe wymagania lub że możecie kupić byle co. Wibrator na początek powinien zachęcić do dalszych przygód z akcesoriami do seksu, a jednocześnie pozostać zabawką erotyczną, z której naprawdę się korzysta. Tym krótkim wstępem chcemy zachęcić Was do wybierania gadżetów erotycznych dobrej jakości. 

Iroha Rin+ dlaczego to wyjątkowy wibrator dla początkujących dziewczyn?

Iroha Rin+ to nowa, ulepszona wersja znanego masażera Iroha Rin. Dostępna w kolorze zielonym Hisui i różowym Sango. Dlaczego ten wibrator jest tak wyjątkowy i idealnie pasuje dla początkujących, młodych dziewczyn? Spieszymy wyjaśnić!

iroha rin hisui i sango

  • Iroha Rin+ prezentuje najwyższą jakość. Wykonany z silikonu medycznego wibrator jest bezpieczny dla ciała.
  • Magnetyczne ładowanie zapewnia całkowitą wodoodporność.
  • Na jednym naładowaniu Iroha Rin+ działa grubo ponad godzinę!
  • Wibrator, zarówno Iroha Rin+ Hisui, jak i Iroha Rin+ Sango, mierzy 16 cm i maksymalnie ma 3,5 cm średnicy. 

Jak widzicie, Iroha Rin+ zapowiada się naprawdę ciekawie. To jeszcze nie wszystko. Zwróćcie uwagę na kształt i strukturę tego masażera dla kobiet. 

  • Okrągła końcówka wibratora jest elastyczna jak gąbka, a przy tym znacznie delikatniejsza w dotyku. Dzięki temu dopasowuje się do ciała i umożliwia satysfakcjonujący masaż.
  • Iroha Rin+ jest nieduża, ale nie w rozmiarze mini. Dzięki temu z powodzeniem można użyć wibratora jako stymulatora łechtaczki lub wibratora waginalnego.
  • Tak, Iroha Rin+ świetnie nadaje się do masażu punktu G! W dodatku jej mniejsza średnica sprawia, że żadna dziewczyna nie będzie przestraszona rozmiarem. 

Miękki wibrator Iroha Rin+ można dopasować do własnego ciała, masować każdą strefę i korzystać z przyjemności 4 zróżnicowanych trybów wibracji w pełnej dyskrecji. Ale najlepsze jest banalne sterowanie!

Iroha Rin+, podobnie jak starsza wersja, sterowana jest 1 przyciskiem. To guzik w kształcie kwiatuszka u podstawy wibratora. Wystarczy przytrzymać go chwilę, by włączyć i wyłączyć masażer. Szybkie kliknięcia przeprowadzą nas przez 4 różne tryby stymulacji. Proste i wygodne!

iroha rin hisui

Iroha Rin vs Iroha Rin+ różnice

Na pewno jesteście zainteresowani różnicami między Iroha Rin+ Hisui i Sango a starszą wersją Iroha Rin Kogane z musztardowym spodem i Akane z czerwoną podstawą. Oto różnice:

  • Iroha Rin zasilana jest 2 bateriami AAA, a Iroha Rin+ ładowana jest magnetycznie przez USB.
  • Iroha Rin jest troszkę niższa (około 1,5 cm) od Iroha Rin+.

Różnica nie jest zatem duża, mamy więc aż 4 różne kolory świetnych wibratorów do wyboru. Zależy, co uznajecie za wygodniejsze: baterie, czy ładowanie USB. Nam podoba się wersja ładowana, ze względu na zamiłowanie do środowiska. Wiedzieliście, że silikon, z którego robione są gadżety erotyczne, również jest przyjazny środowisku? 

Iroha by Tenga: twórca najlepszych męskich masturbatorów dba także o kobiety

Warto wiedzieć, że Iroha jest autorską marką jednego z najlepszych producentów masturbatorów męskich: marki Tenga. Twórca w typowo dla siebie oryginalny sposób dba także o kobiety, oferując jedwabiste w dotyku, eleganckie masażery łechtaczki i dyskretne wibratory. Gadżety erotyczne tego typu podobają się każdej kobiecie, a w połączeniu z masturbatorem dla mężczyzn stają się świetną okazją do wspólnych igraszek w parze. 

iroha rin sango

Chociaż jest to wpis o wibratorze dla kobiety, wszyscy powinniśmy pamiętać, że jesteśmy warci tego, co najlepsze. Nie otaczaj się jednorazowymi przedmiotami i nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z akcesoriami do seksu, od razu zacznij ją dobrze!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0