Pompka erekcyjna do penisa – czy jest bezpieczna?

Akcesoria, które korzystnie wpływają na penisa w trakcie wzwodu, cieszą się niezwykłą popularnością. Panowie szukają skutecznych gadżetów, które pozwolą im w satysfakcjonujący sposób zwiększyć rozmiar swojego przyrodzenia na stałe. Jednym z takich urządzeń jest pompka do penisa. Czy erekcyjna pompka do penisa jest bezpieczna?


Najlepsza pompka do powiększania penisa – Bathmate!

Odpowiadając na pytanie z tematu: Tak, pompka erekcyjna jest bezpieczna. Jak w przypadku wszystkich akcesoriów do codziennego użytku, również pompka do powiększania penisa wymaga przestrzegania pewnych zasad. Uznawana jest za jedno z najskuteczniejszych urządzeń, dzięki którym można zwiększyć objętość i długość penisa we wzwodzie. Pompka do powiększania penisa to od brytyjskiej marki Bathmate to najlepsza dostępna na rynku pompka dla mężczyzn.

pompki bathmate różne rozmiary

Jednym z najpopularniejszych modeli marki Bathmate to seria Hydro i HydroMax. Marka Bathmate opracowała całą serię akcesoriów, które mogą korzystnie wpłynąć na powiększenie penisa o każdym rozmiarze. Możesz wybrać cały zestaw Bathmate, który zawiera nie tylko pompkę erekcyjną, ale również gustowne etu, cleaner do gadżetu, lubrykant i wiele innych elementów, które przydadzą Ci się w domu i w podróży. Pompki Bathmate dzielą się na:

  • Pompki Bathmate Hydro, czyli klasyczną wersję pompek erekcyjnych. Dawniej seria ta nazywała się Hercules. Oznaczone Hydro 7 gadżety są rekomendowane dla posiadaczy członka o długości powyżej 12 cm i poniżej 18 cm. 
  • Pompki Bathmate HydroMax to kolejna wersja bestsellerowych wodnych pompek erekcyjnych. Ulepszone mechanizmy oferują szybsze osiągnięcie pożądanych efektów. Pomki dostępne są w wersjach oznaczonych numerami HydroMax 5, HydroMax 7 oraz HydroMax 9, co oznacza, że idealnie dopasowaną pompkę znajdzie każdy mężczyzna. 
  • Pompki Bathmate HydroXtreme jest wersją, która ma w zestawie wygodną, dodatkową pompkę do ręcznego regulowania ciśnienia wewnątrz niej. To propozycja dla panów, którzy cenią sobie maksimum wygody! Seria dostępna jest w szerokim przekroju rozmiarów, dlatego również każdy mężczyzna znajdzie idealny dla siebie egzemplarz.

 

bathmate hydroxtreme zestaw

Jak możesz zauważyć na zdjęciu wyżej, pompka Bathmate HydroXtreme dostępna jest w bardzoo praktycznym zestawie. 

Jak działa pompka do penisa?

Pompka do penisa, by była skuteczna, musi również być dopasowana rozmiarem do wielkości penisa użytkownika. Z tego względu popularne pompki Bathmate dzielą się na różne grupy o odpowiedniej numeracji, która oznacza rozmiar pompki na penisa. Dla przykładu, panowie o długości prącia sięgającej 17 cm powinni sięgnąć po Bathmate Hydromax 9, z kolei posiadacze penisa o długości 12 cm powinni skorzystać z pompki Hydromax 5.

Pompka na penisa jest skuteczna tylko wtedy, kiedy jest całkowicie szczelna, a ćwiczenia odbywają się regularnie. Z tego powodu koniec, który przylega do ciała, wykonany jest z odpowiednio elastycznego materiału. Tylko doskonale przylegający model może zagwarantować odpowiednie ciśnienie wewnątrz. Jak widzisz, podstawa pompek różnej wielkości jest do siebie podobna, dlatego kryterium doboru stanowi długość pompki erekcyjnej. 

Wystarczy 15 minut dziennie, na przykład przed lub po prysznicu. Pompka za pomocą podciśnienia, które tworzy się w szczelnej przestrzeni, unosi penisa i doprowadza do poszerzania ciał jamistych wewnątrz penisa. Odpowiadają one za wielkość erekcji. Systematyczne ćwiczenia pozwolą poszerzyć ciała jamiste na dłuższy czas, a na końcu na stałe, co zakończy się większym wzwodem nawet bez użycia pompki erekcyjnej. Jeżeli interesują Cię powietrzne pompki do penisa, możesz zerknąć również na pompkę erekcyjną Fleshlight® Fleshpump.

Pompka erekcyjna do penisa – efekty ćwiczeń

Efekty ćwiczeń są zauważalne już po kilku tygodniach. Regularnie wykonywane treningi pozwalają na zwiększenie prącia nawet o 2 cm! Początkowo rezultat ćwiczeń będzie utrzymywał się czasowo, jednak po kilku miesiącach korzystania z pompki erekcyjnej, efekt będzie utrzymywał się stale. Praktyczny opis działania pompki erekcyjnej znajdziesz w wyczerpującej recenzji na temat tego gadżetu: Bathmate Hydro 7 pompka do penisa!

Co ciekawe, pompki erekcyjnej można użyć również przed seksem. Zapewni ona imponującą erekcję tuż przed stosunkiem. Dzięki temu Ty podniesiesz swoją pewność siebie i będziesz czerpał niezakłóconą przyjemność z seksu!

Pompka do penisa – czy warto?

Automatyczna pompka penisa ma szansę znacząco poprawić życie seksualne mężczyzny głównie z tego powodu, że podniesie jego pewność siebie, w zauważalny sposób wpływając na jakość i wielkość erekcji. Jakie efekty daje pompka do penisa? Czy warto ją mieć?

Pewnie, że tak! Dobre sex gadżety mają tę zaletę, że świetnie działają przez długi czas. Pompka erekcyjna nie jest wyjątkiem, ponieważ odpowiednie dbanie i prawidłowe korzystanie z tego urządzenia gwarantuje długotrwałe efekty i możliwość sięgnięcia po pompkę w każdym momencie. To gadżet, którego możesz używać przed seksem, by uzyskać natychmiastowy efekt. Inną możliwością są regularne ćwiczenia, które owocują trwałym efektem powiększenia penisa! Dzięki dopracowaniu i wielokrotnych testach skuteczności, pompki erekcyjne Bathmate są naprawdę bezpieczne i skuteczne. Warto przekonać się o tym osobiście!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0