Premiera! Hot Octopuss Jett masturbator

Marka Hot Octopuss – lider w produkcji gadżetów erotycznych

Hot Octopuss tworzy gadżety erotyczne dla mężczyzn, które przypominają nowocześnie zaprojektowane dzieło sztuki z najwyższej półki. Estetyka i elegancja produktów została wielokrotnie doceniona w konkursach wzornictwa przemysłowego, dzięki czemu marka zyskała znaczącą przewagę nad konkurentami z branży erotycznej.

Design gadżetów w połączeniu z oryginalnymi koncepcjami, nowoczesną technologią oraz wysokiej jakości materiałami umożliwiły mężczyznom czerpanie przyjemność na miarę 21 wieku. W końcu współczesny produkt powinien przede wszystkim współgrać ze stylem życia właściciela – niezależnie od tego, czy jest to pierścień erekcyjny, czy przedmiot codziennego użytku, a elegancja, nowoczesność i minimalizm nieustannie są w cenie.

premiera-hot-octopuss-jett-masturbator-zestaw-do-masturbacji

Innowacyjny wibrujący masturbator męski Hot Octopuss Jett

Rok 2019 przynosi gorącą nowość od Hot Octopuss. Jett – określany jako "pierwszy guybrator" – to innowacyjna zabawka erotyczna dla mężczyzn. Masturbator jest napędzany za pomocą wibrujących nabojów, co pozwala w nieskończoność eksperymentować z intensywnością i częstotliwością wibracji. Posiada rozciągliwy rękaw, który rozszerza się, aby użytkownik mógł bez wysiłku osiągnąć pełną erekcję. Pieści męskie strefy erogenne i sięga do wędzidełka, tuż pod czubkiem penisa, dzięki czemu osiągnięcie satysfakcjonującego orgazmu nie wymaga użycia dłoni.

premiera-hot-octopuss-jett-masturbator-automatyczny

Na szczególną uwagę zasługuje technologia Treble and Bass. Masturbator Jett jest napędzany przez dwa wibrujące naboje, które posiadają motorki o dwóch różnych wielkościach. Umożliwia to stymulację poprzez kontrastującą częstotliwość wibracji. Delikatniejszy nabój przynosi intensywnie wysokie fale, podczas gdy niższy stymuluje nisko i głęboko. Użytkownik może modyfikować moc naboju, aby odnaleźć swoje ulubione tempo. Ponadto każdy nabój wibruje w 5 trybach, którymi można stymulować oddzielnie lub połączyć w zmysłową kombinację.

premiera-hot-octopuss-jett-masturbator-najlepszy

Jett został wykonany z wysokiej jakości silikonu i tworzywa ABS. Niestety, w odróżnieniu do pierścieni erekcyjnych Hot Octopuss, nie jest wodoodporny i nie można eksperymentować z doznaniami pod prysznicem. Utrudnia to także czyszczenie zabawki, ponieważ nie należy jej płukać pod bieżącą wodą. Masturbator posiada za to inne udogodnienie: niezwykle cichy tryb pracy! Głośność wibracji nie przekracza 45 dB, co czyni go niemal niesłyszalnym i niezwykle dyskretnym.

premiera-hot-octopuss-jett-masturbator-guybrator

Hot Octopuss Jett – masturbator w niskiej cenie

Podczas premiery masturbatora Hot Octopuss ogłosiło, że Jett będzie tańszy niż pozostałe produkty tej marki. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich kolekcjonerów zabawek erotycznych. Wysokiej jakości gadżety erotyczne staną się łatwiej dostępne. W dodatku niższa cena w żaden sposób nie wpłynie na funkcjonalność i komfort. Pozwoli to firmie pozyskać nowych klientów, a użytkownikom cieszyć się zabawkami w przystępniejszej cenie.

premiera-hot-octopuss-jett-masturbator-niska-cena

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5