Pulsatory Fun Factory – mocne wibratory dla kobiet

Chociaż rynek gadżetów erotycznych pełen jest fantastycznych zabawek, producenci nie spoczywają na laurach i nieustannie zaskakują nas nową ofertą! Miłe zaskoczenie i swego rodzaju poruszenie wśród odbiorców wywoła niemiecka marka Fun Factory. Wibrator pulsator to innowacyjny wibrator dla pań, który zachwyca swoją mocą i doskonałą jakością.

wibratory pulsatory

Pulsator – wibrator dla kobiet wymagających

Wiele par deklaruje, że są fanami ostrzejszego seksu i nie ma w tym nic dziwnego. Intensywne doznania lubią także kobiety i najwyższy czas, by przestało to być tajemnicą. Dlaczego mocne wibratory są takie przyciągające? O ile masażer łechtaczkimoże być delikatniejszy, ponieważ łechtaczka to niezwykle wrażliwe miejsce, które chętnie reaguje orgazmem, o tyle wibratory do punktu G mają trudniejsze zadanie. Pochwa potrafi być naprawdę wymagająca!

Jak działa pulsator?

Pulsator, dzięki swojej dużej mocy i specyficznym, ruchom frykcyjnym, czyli posuwistym ruchom w przód i tył, imituje prawdziwe ruchy penisa i perfekcyjnie stymuluje pochwę i punkt G. Dodatkowo ma nowoczesny, przyjemny design i mnóstwo żebrowań w aksamitnym silikonie, by pochwa kobiety była dopieszczona na wszystkie sposoby! Dzięki pulsatorom orgazm mogą osiągnąć nawet te kobiety, które mają trudności z osiągnięciem szczytowania.

różowy pulsator

Pulsator Fun Factory Stronic Drei – mocny wibrator dla kobiet

Gadżet erotyczny Fun Factory Stronic Drei to jeden z najpopularniejszych wibratorów typu pulsator. Zabawka erotyczna jest typowo dla marki oryginalna, w kolorze jeżynowym, z siecią żebrowań, które dodatkowo stymulują pochwę. Wibrator dla kobiet wykonany jest z tworzywa ABS i silikonu, gadżet w dotyku jest bardzo przyjemny, ale prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero po włączeniu urządzenia. Ruchy frykcyjne potrafią z łatwością podnieść temperaturę kobiecego ciała!

różowy pulsator działanie

Fun Factory słynie z mocnych silników w swoich zabawkach, a sposób działania pulsatora jeszcze wzmacnia pracę wibratora. Wibrujący Fun Factory Stronic Drei po włączeniu sprawia wrażenie, jakby miał wyskoczyć z ręki! Pieszczoty, jakie zapewnia pulsator, są najbardziej zbliżone do realnego stosunku, a do tego odczują je nawet najmniej wrażliwe panie. Regulowane wibracje spośród 6 trybów i aż 10 intensywności, pozwalają na dopasowanie mocy zabawki do własnych potrzeb. Dzięki temu pulsator od Fun Factory jest dobry dla każdej kobiety. Na zdjęciu niżej możecie zobaczyć inny model pulsatora: Fun Factory Stronic G, który ma inny design, ale równie wielką siłę dawania przyjemności. 

różowy pulsator w dłoni

Mocne wibratory dla kobiet: pulsatory Fun Factory opinie

Czy mocne wibratory dla kobiet, czyli pulsatory Fun factory sprawdzają się w zaciszu damskiej sypialni? Co mówią opinie na temat tych mocnych wibratorów? Są bardzo pozytywne! Chociaż pulsatory Fun Factory są nieco droższe, niż przeciętne, dobre wibratory, to są to gadżety erotyczne warte inwestycji. Dlaczego?

  • Płacimy nie za markę, a jakość. Ten, kto ma zabawkę od Fun Factory w swoim domu, wie, jak porządnie wykonane są te wibratory. Wysokiej klasy materiały i dopracowana budowa.
  • Niezwykła moc silnika. Wibrator pulsator ma potężną moc. A wystarczy ładować go około 3 godzin, by wystarczył do intensywnych zabaw!
  • Innowacyjna technologia. To właśnie Fun Factory jest producentem pulsatorów, które głośno wkroczyły na rynek erotyczny.
  • Pulsatory są w pełni wodoodporne, więc nie tylko są łatwe w utrzymaniu higieny, ale również można korzystać z nich w wannie, jacuzzi lub pod prysznicem.

Szczęśliwe posiadaczki wibratora typu pulsator od Fun Factory oceniają te zabawki bardzo pozytywnie. Decydując się na pulsator, możemy być pewni, że uzupełnimy własną kolekcję zabawek erotycznych o gadżet odporny, trwały i naprawdę seksowny. Pulsatory to wibratory dla kobiet, które pragną czegoś więcej do pielęgnacji zmysłów!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 3.0