Recencja: Lovense Lush 3, czyli wibrująca kulka sterowana smartfonem by Kitty Tease

Lovense Lush 3, czyli wibrująca kulka sterowana telefonem od marki Lovense! To już 3 wersja znanego Lusha! Lush 3, tak jak jego poprzednicy, jest w kolorze różowym, ma wbudowanych kilka trybów stymulacji i jest w 100% wodoodporny. Ładuje się go za pomocą kabla USB, który jest w zestawie razem z instrukcją obsługi oraz etui do higienicznego przechowywania. Wibrująca kulka sterowana telefonem to gadżet przeznaczony głównie do stymulacji punktu G, ale nikt przecież nie zabroni nam użyć go do masażu łechtaczki, bo da się :D 

Lovense Lush 3 na sex kamerce

Co daje nam podłączenie Lovense Lush 3 z aplikacją? 

Lush 3 ma wbudowanych kilka funkcji stymulacji, które można zmieniać za pomocą guziczka znajdującego się na “ogonku” produktu, który służy również do włączania i wyłączania gadżetu. Zdecydowanie więcej możliwości daje nam darmowa aplikacja Lovense Remote, która jest w języku polskim, i którą pobieramy z Google Play lub Apple Store. 

Żeby móc połączyć gadżet z apką należy włączyć bluetooth. Aplikacja ma kilka funkcji, nowością była dla mnie opcja “Alarm”, dzięki której możemy ustawić budzik i użyć Lovense Lush 3 do obudzenia nas mając gadżet w środku ;) W opcji “Muzyka” zabawka wibruje nam w rytm muzyki, którą mamy na telefonie lub możemy dać dostęp apce muzycznej. W opcji “Moje Wzory” tworzymy swoje własne rodzaje stymulacji, które możemy zapisać na przyszłość. W opcje “Dźwięk” gadżet wibruje nam w rytm głosów z otoczenia. W opcji “Zdalne Sterowanie” prowadzimy palec po ekranie telefonu i w ten sposób sterujemy wibracjami Lusha. W opcji “Daleki Zasięg” bawimy się na odległość z drugą osobą! Ta ostatnia opcja zdecydowanie podoba mi się najbardziej ;) 

Zdalnie sterowany wibrator przez Internet Lovense Lush 3

Lovense Lush 3 na sex kamerce, dlaczego to takie popularne? 

Przed pierwszym użyciem oczywiście należy umyć i naładować zabawkę. Lovense Lush 3 na sex kamerce sprawdza się idealnie. Swoją drogą jest to chyba najbardziej popularny gadżet wykorzystywany przez cam girl. Dzięki możliwości połączenia go ze stroną Lovense Lush 3 oferuje nam wibracje za napiwek na erotycznym chacie, co zachęca użytkowników do tipowania cam girl. Chociaż w tym temacie zdania są podzielone, ponieważ jedni uważają, że to super opcja, inni, że jest już przesyt tego gadżetu na sex kamerkach. Są klienci, którzy to lubią oraz tacy, dla których było to fajne tylko na początku i teraz jest to po prostu nudne, gdy tyle cam girls tego używa (ale widocznie działa skoro Lovense Lush 3 na sex kamerce nadal cieszy się dużą popularnością). 

Ja pracuję na mało popularnym amerykańskim czacie, który ma opcję łączenia Lusha ze stroną, ale w radach dla cam girls strona pisze, cytuję "Don't use Lovense / Lush toys because they make you look like everyone else on every other site!", oczywiście możemy się zastosować do tej podpowiedzi lub nie, najlepiej samej sprawdzić, czy naszym odbiorcom się to spodoba. 

Lovense Lush 3 wibracja za napiwek

Wibrująca kulka sterowana telefonem, Lovense Lush 3, podsumowanie recenzji 

Lush 3 to dobra opcja dla cam girls do urozmaicenia show, ale nie używałabym go podczas każdej transmisji i/lub przez całe show, żeby szybko się nie znudził. Zdalnie sterowany wibrator przez Internet jest również dobrym gadżetem dla pary do zabawy na odległość lub w miejscu publicznym. Możemy go sobie zaaplikować i wyjść z nim gdziekolwiek, o czym będziemy wiedziały tylko my i druga osoba, z którą się bawimy w ten sposób, i która steruje nam gadżetem dzięki apce ;-) Aczkolwiek mi Lush potrafił czasem tracić łączność z aplikacją i trzeba było go jeszcze raz włączać i wyłączać by apka go ponownie wyszukała. 

Wiemy już o najnowszej wersji Lovense Quake, zobaczymy jak ona się będzie sprawdzać!

Kitty Tease - cam girl, feministka, aktywistka pracy seksualnej w Polsce

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 4.3