seksowne prezenty na Dzień Kobiet

 

Recenzja: Fun Factory Stronic Surf by Rosa Ricci

Każdy kto mnie śledzi w social mediach wie, że posiadam dużą kolekcję gadżetów erotycznych. Myślałam, że już nic mnie nie zaskoczy, a jednak... Przeglądając stronę N69 w poszukiwaniu nowego dildo trafiłam na zakładkę pulsatory... Przeczytałam opis i kluczowe specyfikacje różnych pulsatorów oraz skontaktowałam się przez czat ze sklepem N69 (chat online dostępny dla każdego), ponieważ miałam dylemat, który pulsator będzie najlepszy.

Przejrzałam wszystkie modele pulsatorów, ale najbardziej zwróciły moją uwagę te od Fun Factory.

Spodobał mi się model Stronic Surf, który ma całkiem spore fale na całej długości, więc poprosiłam o jego wypróbowanie.

Fun Factory Stronic Surf

Fun Factory to niemiecka firma, która produkuje niesamowite zabawki erotyczne. Jedną z ich największych innowacji, moim skromnym zdaniem, jest właśnie linia pulsatorów. Wykorzystując technologię magnetyczną, pulsatory wytwarzają zauważalne uczucie "pchania", które wydaje się inne niż normalne wibracje.

Stronic Surf -  to akumulatorowy, żebrowany wibrator dopochwowy dostępny w różnych kolorach. Ja wybrałam w kolorze czarnym. Oprócz pulsacji (ruchu pchającego), posiada siedem prędkości i trzy wzory (rytmy stymulacji do wyboru). Surf, podobnie jak wszystkie pulsatory Fun Factory, ma trzy przyciski. Dolny przycisk to zasilanie, a pozostałe dwa (plus i minus) dają dostęp do szeregu różnych intensywności, a także wzorów. Na dole uchwytu są dwie metalowe kropki, gdzie podłącza się wtyczkę do ładowania magnetycznego. Surf, podobnie jak wszystkie pulsatory, jest całkowicie wodoodporny. Uwielbiam ten system ładowania, ponieważ wizualnie unika nieestetycznych portów ładowania i doskonale integruje się z zabawką.

Pierwsze wrażenie ze Stronic Surf

Stronic Surf był tak dobry, jak sobie wyobrażałam. Właściwie jeszcze lepszy.

Cudowny kształt, jest idealny do stymulacji mojego punktu G (faliste grzbiety zapewniają ciągłą stymulacje). Wykonany jest z najlepszego silikonu. Wystarczy wziąć go do ręki, by poczuć jego bardzo wysoką jakość wykonania (ważne jest to, by używać z lubrykantem  na bazie wody).

Stronic Surf wykonuje automatyczny ruch uderzeniowy-porusza się rytmicznie, sam z siebie, przez cały czas, bez zatrzymywania się. Stabilność. Siła. Wytrzymałość. Tyle, ile chcesz. Siadasz wygodnie i pozwalasz się rozpieszczać.

I to jest całkiem wyjątkowe! Kiedy trzymasz go po raz pierwszy, tak naprawdę nie wiesz, co się z Tobą dzieje! Uwielbiam odczucia, które daje mi ten pulsator.

Stronic Surf od marki Fun Factory

Dodatkowo jest to zabawka, którą możemy stosować bez użycia rąk. Intencją jest, aby po włożeniu pozostała w środku. Dzięki temu możemy skupić się na swoich odczuciach (jest to bardzo wygodne). Mogę leżeć zrelaksowana i zostawić pracę Stronicowi Surf. Przy niewielkim oporze przez dłoń lub poduszkę po drugiej stronie pulsacja staje się jeszcze bardziej intensywna.

Możesz po prostu usiąść wygodnie i cieszyć się – nie musisz już o niczym myśleć i możesz się całkowicie zrelaksować. Pozwala to na słuchanie swojego ciała i zwracanie uwagi na to, co szczególnie lubisz (możesz skoncentrować się na innych strefach erogennych).

Przez długi czas żadna zabawka nie wzbudzała we mnie tak wielkiego napięcia. Musi być dobry, po prostu musi być dobry!

Podsumowanie recenzji

Dla mnie Stronic Surf to zdecydowanie najlepszy, najpiękniejszy i najskuteczniejszy pulsator z serii Stronic od Fun Factory. Lubię, gdy mój punkt G jest stymulowany i to jest dokładnie to, co robi Stronic Surf - z dużą wytrzymałością i bez użycia własnego wysiłku. Zarówno jego kształt oraz cała konstrukcja przekonuje do tego, że można całkowicie poddać się ruchom, które wykonuje Stronic Surf.

Stronic Surf przekonał mnie od pierwszego wrażenia aż do ostatniej minuty testów i na pewno będzie częściej używany – sam, razem z zabawką łechtaczki lub podczas zabawy z partnerem. Stronic Surf to na pewno będą dobrze zainwestowane pieniądze, jeśli mnie zapytasz, ponieważ Stronic Surf to prawdziwa wartość dodana w szufladzie na zabawki, a przede wszystkim jest niezastąpiony. Nie ma porównywalnego pulsatora dla mnie.

Rosa Ricci - Modelka, twórca treści z gatunki erotyki

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 4.6