Recenzja Satisfyer Dual Pleasure, czyli wibrator 2w1

Dual Pleasure wibrator 2w1 to nowość od niemieckiej, cenionej marki Satisfyer. Jego design jest bardzo zbliżony do poprzednich modeli tego producenta. Z pewnością każdy miłośnik gadżetów erotycznych kojarzy kultowe produkty Satisfyer, takie jak przykładowo Pingwinek Satisfyer czy obrotowy masażer w kształcie loda. Tym razem producent poszedł o krok dalej i wypuścił produkt, który z pewnością trafi w gusta jeszcze większej ilości kobiet.

satisfyer dual pleasure opakowanie i produkt

Dual Pleasure wibrator 2w1: kolejny hit marki Satisfyer

Satisfyer jest marką, którą uwielbiają miliony kobiet na całym świecie. Jej misją jest wywoływanie u klientów nowych wrażeń produktowych poprzez niezawodne wzornictwo i przede wszystkim przystępne ceny! Marka wychodzi z założenia, że dobre samopoczucie seksualne nigdy nie powinno być zależne od ceny, dlatego stara się, by ich produkty były przystępne dla każdego. Dodatkowo Satisfyer deklaruje, że ciągle wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i idzie za ciosem w kwestii nowych rozwiązań technologicznych. Doskonałym tego przykładem może być właśnie ich nowy produkt, czyli Satisfyer Dual Pleasure, o którym dowiecie się więcej właśnie w tej recenzji.

satisfyer dual pleasure opakowanie

Jak działa Satisfyer Dual Pleasure?

Ten produkt to połączenie bezdotykowego stymulatora łechtaczki i wibratora punktu G! Czy może być coś lepszego? Sama nazwa i opis produktu brzmią bardzo zachęcająco, ale jak jest w praktyce?

Dwa gadżety erotyczne w cenie jednego? Trzeba przyznać, że taka oferta brzmi bardzo zachęcająco, a zarazem obiecująco. Kształt Satisfyer Dual Pleasure zapewnia nam właśnie dwie możliwości sprawienia sobie rozkoszy. Warto jednak już w tym momencie zaznaczyć, że wibrator i stymulator nie działają jednocześnie. Jedna końcówka przeznaczona jest do stymulacji, to właśnie tam znajduje się otwór z małą membraną w środku. Druga końcówka z kolei będzie działać jako wibrator. Oczywiście można stosować naprzemiennie podczas zabawy. Rozmiar produktu również przyczynia się do tego, że doznania są jeszcze przyjemniejsze.

Gadżet erotyczny jest sterowany za pomocą aplikacji na smartfonie, dzięki czemu można stworzyć nieskończenie wiele kombinacji stymulacji. Jest kompatybilny zarówno z systemem Android, jak i IOS. Dla mnie osobiście dużym atutem Satisfyer Dual Pleasure jest to, że aplikacja działa w języku polskim, co w przypadku gadżetów erotycznych sterowanych smartfonami nie zdarza się tak często. Sterowanie aplikacją jest oczywiście dodatkową opcją użytkowania tego gadżetu, ponieważ znajdują się na nim również klasyczne włączniki, wyłączniki i przyciski regulujące tryby pracy. Produkt ładuje się za pomocą magnetycznej ładowarki USB.

satisfyer dual pleasure produkt

Design wibratora Satisfyer Dual Pleasure

Firma Satisfyer słynie z charakterystycznego designu swoich produktów, co potwierdza się również w przypadku tego. Dual Pleasure jest wykonany z medycznego silikonu i tworzywa ABS, dzięki czemu jest niesamowicie przyjemny w dotyku. Ze względu na materiał, z jakiego został wykonany, zaleca się używania go z lubrykantami na bazie wody. Co ważne, Dual Pleasure jest w 100% wodoodporny, zatem można zabrać go ze sobą nawet do wanny! Osobiście ubolewam nieco nad tym, że do gadżetu nie dodano żadnego etui do przechowywania. Nie jest to jednak kwestia, która zdecydowała o tym, że miałabym go nie kupić.

satisfyer dual pleasure

Podsumowanie recenzji Satisfyer Dual Pleasure

Reasumując, Dual Pleasure to wspaniałe połączenie stymulatora łechtaczki z wibratorem punktu G, co sprawia, że za pomocą jednego gadżetu możesz osiągnąć szczyt przyjemności na różne sposoby. Jego dużym atutem jest sterowanie przez smartfona z aplikacją w języku polskim. Dzięki aplikacji możesz stworzyć wiele kombinacji stymulacji i wybrać taką, która sprawi Ci największą przyjemność. Co przemawia za jego zakupem? Oprócz wielu korzyści płynących z jednego gadżetu warto wspomnieć również o atrakcyjnej cenie tego produktu, która nie przekracza nawet 200 zł. Czy produkt jest wart swojej ceny? Jak najbardziej. Czy poleciłabym go swoim przyjaciółkom? Już dawno to zrobiłam, dlatego teraz z przyjemnością polecam go Wam.

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0