https://n69.pl/kod-rabatowy

 

Recenzja: Satisfyer Yoni Power 2 by Rosa Ricci

Ostatnio dzięki uprzejmości sklepu N69.pl w moje ręce trafił nowy gadżet erotyczny - Satisfyer Yoni Power 2. Zwykłe, niepozorne kulki ze sznureczkiem - niby nic specjalnego, a jednak w różnych formach używane są od wieków i nadal cieszą się ogromnym powodzeniem.

Satisfyer Yoni Power 2

Recenzja Satisfyer Yoni Power 2 

Czy aby na pewo to kolejna, zwykła zabawka, która da nam chwilę przyjemności, po czym o niej zapomnimy? Zdecydowanie nie. Zapraszam na moją krótką recenzję i garść podstawowych informacji.

Kulki gejszy, zwane też kulkami waginalnymi znane były wiele wieków temu w Japoni. Dzięki ich stosowaniu już wtedy było wiadomo, że mają one pozytywny wpływ na nasze ciało. Tak samo, jak zwykłe ćwiczenia powodują, że nasze mięśnie nóg czy brzucha stają się mocniejsze, tak samo ćwiczenie mięśni Kegla za pomocą kulek ma na nie pozytywny wpływ.

To jednak na razie tylko teoria a co ja czy Ty będziemy z tego miały? Skoro coś jest znane tak długo i wiadomo, że przynosi pozytywne efekty postanowiłam sama to sprawdzić i podzielić się moimi odczuciami. Satisfyer Yoni Power 2 to zestaw trzech kulek o różych rozmiarach (stosujemy je po kolei od najmniejszej do największej, z czasem nabierając większej wprawy), mających kształt nieco wydłużony, z silikonowym sznureczkiem. Ułatwia to ich wyjęcie i jest naprawdę bardzo wygodne. Same kulki wykonane są ze stali nierdzewnej, a dodatkowo są pokryte miłym w dotyku silikonem medycznym.Satisfyer Yoni Power 2

Czym zachwycają Satisfyer Yoni Power 2?

Jakość wykonania jest bardzo wysoka i od razu widać, że to produkt premium. Skoro już wiemy, z czym mamy do czynienia to zaczynamy :) Pierwsza kulka jest w sam raz dla początkujących. Idealny kształt i materiał nie sprawiają żadnych problemów z włożeniem kulki. Jest też bardzo dyskretna, więc spokojnie można używać jej na codzień (może w pracy?). Nie byłabym sobą gdym tego nie sprawdziła :)

Wyjście do sklepu po coś słodkiego może nie być już dla Was tym samym co do tej pory. Uczucie jest naprawdę bardzo miłe i nie mówię tutaj o kupionej właśnie czekoladzie. Poprzez zaciskanie mięśni pochwy, ćwiczymy je, a dodatkowo mamy możliwość osiągnięcia orgazmu. Jest to niesamowicie przyjemne i z tego, co wiem, mogą go doświadczyć nawet kobiety, które na ogół mają z tym problem. Wiem już, że to przyjemne i po krótkim używaniu kulek nie rozstanę się z nimi chyba nigdy.Satisfyer Yoni Power 2

Zestaw Satisfyer Yoni Power 2 

Zestaw ma kulki w trzech rozmiarach, więc mogłam eksperymentować. Jedna mała, później większa i kolejna... Mała i średnia... naprawdę trudno opisać przyjemniejsze ćwiczenia. No tak, ale co poza tym? Postanowiłam zgłębić temat, co jeszcze mają do zaoferowania. To, że pomagają nam - kobietom, już wiemy. Łatwiej uzyskać orgazm, a same doznania są dużo przyjemniejsze niż dotychczas.

Dzięki ćwiczeniom mięśni Kegla będziecie też mogły zapewnić waszemu partnerowi większą rozkosz. W Japonii gejsze potrafiły doprowadzić mężczyzn do orgazmu za pomocą samych tylko mięśni pochwy. Kulki waginalne poza zapewnianiem rozkoszy dbają też o nasze zdrowie. Pokrótce wspomnę tylko o pozytywnym wpływie na kręgosłup czy wspomaganiu kobiet z problemem nietrzymania moczu. Zachęcam do poszukania informacji o kulkach gejszy, bo to naprawdę temat rzeka i jest mnóstwo publikacji na ten temat. Trzeba też pamiętać o pewnych przeciwskazaniach jak np ciąża. Ale to oczywiście najlepiej konsultować z lekarzem.Satisfyer Yoni Power 2

Podsumowanie 

Ja jedynie mogę dodać od siebie, że podczas miesiąca korzystania z Satisfyer Yoni Power 2 nie miałam żadnych problemów z tym produktem. Utrzymanie go w czystości jest banalnie proste, a dzięki silikonowej powłoczce, kształtowi i sznureczkowi samo wkładanie i wyjmowanie nie stanowi żadnego problemu. Na mojej twarzy wiele razy pojawił się mimowolny uśmiech rozkoszy niezależnie od miejsca, w którym akurat byłam.

Rosa Ricci - Modelka, twórca treści z gatunki erotyki

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 4.8

Aktualne Promocje

Zobacz wszystkie »