Satisfyer Pingiwnek by Kitty Tease

Bezdotykowy masażer łechtaczki Penguin marki Satisfyer to aktualnie jeden z najbardziej znanych gadżetów erotycznych! Pingwinek, bo z wyglądu go przypomina, wygląda elegancko i dyskretnie.

satisfyer penguin

Na pierwszy rzut oka nie przypomina zabawki dla dorosłych. Jest cichy, więc to perfekcyjny produkt dla osób, które cenią sobie dyskrecję w takich sprawach. Masażer do masażu łechtaczki nie jest duży, mieści się w dłoni, więc sprawdzi się również idealnie podczas podróżowania.

satisfyer penguin

Satisfyer Penguin, jak włączyć? 

Jest wykonany z silikonu medycznego oraz tworzywa ABS, w 100% bezpieczny dla naszego ciała. Jest również całkowicie wodoodporny, więc można go zabrać ze sobą do wanny lub pod prysznic. W zestawie standardowo instrukcja obsługi i ładowarka USB. Przed pierwszym użyciem ładujemy pingwinka i oczywiście myjemy. Masażer włączamy dolnym przyciskiem, przytrzymując go przez kilka sekund. Specjalnie na potrzebę wielu zapytań jak włączyć Satisfyer Pingwinka przygotowałam instrukcję.

Satisfyer Penguin możliwości

Gadżet ma 11 trybów intensywności wibracji, jest dość podstawowy w porównaniu do innych bezdotykowych masażerów łechtaczki. Myślę, że to dobry produkt dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z tego typu masażerami, dzięki niemu mogą przekonać się, czy tego typu stymulacja jest dla nich i czy ta intensywność im wystarcza, czy jednak szukają czegoś mocniejszego.

satisfyer penguin

Mi osobiście wibracje pingwinka odpowiadają, mocniejsze ssanie już nie jest dla mnie, mimo że lubię mocne wibratory i masażery typu wand, to jednak bezdotykowe gadżety wolę delikatniejsze. Wydaje mi się, że bezdotykowe masażery to idealne zabawki dla osób, które są fanami seksu oralnego.

satisfyer penguin

Lelo Sona 2 czy Satisfyer Penguin?

Chwilę przed zabawą dla lepszego efektu warto nawilżyć łechtaczkę lubrykantem (do silikonowych gadżetów używamy tylko lubrykantów na bazie wody!), a następnie przykładamy główkę masażera do łechtaczki i wybieramy odpowiednią dla nas intensywność. Porównując Satisfyer Penguin do LELO Sona 2,  LELO Sona 2 jest zdecydowanie mocniejsza od pingwinka, a jak już wcześniej wspomniałam, ja wolę delikatniej :) Za to Sona ma więcej trybów stymulacji do wyboru, ale jest też dużo droższa, dlatego uważam, że przygodę z ssącymi masażerami najlepiej zacząć od Satisfyer Penguin. 

satisfyer penguin

Kitty Tease - cam girl, feministka, aktywistka pracy seksualnej w Polsce

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0