Rocks-Off Regala wibrator do orgazmu pochwowego z punktu A!

Rocks-Off Regala to gadżet erotyczny dla kobiet określany jako wibrator punktu A. Cechą wyróżniającą ten produkt od innych jest jego zdolność do głębokiej penetracji i sięgania punktu A w ciele kobiety, który daje mnóstwo przyjemności i możliwość dojścia do orgazmu pochwowego.

Punkt A u Kobiety, dlaczego warto go znaleźć?

Chociaż naukowcy wciąż nieśmiało podchodzą do tematyki punktu A, nie sposób nie przyznać, że ta strefa w ciele kobiety naprawdę istnieje. Potwierdzają to nie tylko badania doktora Chua Che Ann, ale również same panie, które z łatwością mogą zauważyć, jak wpływa na nie stymulacja tej strefy w ciele. Otóż drażnienie tego wrażliwego miejsca, znajdującego się zaledwie kilka centymetrów nad punktem G, powoduje wzrost nawilżenia pochwy, a także przyjemne uczucie podniecenia. Doznania czerpane dzięki stymulacji tak zwanego A-Spot trwają dłużej i są określane jako zupełnie wyjątkowe. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się ze wpisu: Co to jest punkt A u kobiety. Natomiast warto zapamiętać, że stymulacja głębokiej części pochwy, czyli właśnie okolicy A pomaga zlikwidować problemy z suchością pochwy i umożliwia przeżywanie mocnych, wielokrotnych orgazmów. Krótko mówiąc, warto znaleźć punkt A u kobiety, by wzmocnić przyjemne doznania czerpane z seksu. 

Orgazm pochwowy z punktu A u kobiety dzięki Rocks-Off Regala

Budowa wibratora Rocks-Off Regala nie pozostawia wątpliwości, że sięga on wszystkich stref waginalnych, a dodatkowo świetnie masuje również łechtaczkę. Elastyczność wszystkich ramion pozwala na precyzyjne sięganie wszystkich wrażliwych miejsc, a przy tym zapewnia wysoki komfort użytkowniczce. Zwykle wibratory z funkcją głębokiej i mocnej stymulacji kojarzą się z gadżetami erotycznymi nie tylko o znaczącej długości, ale również sporej średnicy. Rocks-Off Regala z kolei jest przystępna również dla początkujących kobiet, które nie do końca są przekonane, czy duży wibrator jest w zasięgu ich możliwości. Kluczem działania Regali jest więc nie duża średnica, a odpowiednie wyprofilowanie i elastyczność, która gwarantuje przyjemność i orgazm u kobiety dowolnym sposobem: przez punkt G, punkt A, czy łechtaczkę lub masaż wejścia do pochwy. Dzięki Rocks-Off Regala orgazm pochwowy może być naprawdę prosty i oczywiście, pełen wyjątkowej przyjemności!

rocks-off regala unboxing

 

Rocks-Off Regala wibrator punktu A 

Wibrator Rocks-Off Regala prezentuje się bardzo klimatycznie. Zarówno wygląd opakowania, jak i samego gadżetu wzbudza ciekawość i chęć przyjrzenia się Regali z bliska, co też, specjalnie dla Was, uczyniliśmy. Jak prezentuje się działanie gadżetu i nasza wstępna opinia na jego temat?

rocks-off regala opakowanie

Samo opakowanie nie jest specjalnie wymyślne, jednak prezentuje się przyjemnie. Co najważniejsze, jest odpowiednim zabezpieczeniem dla gadżetu, dlatego możemy być pewni, że nikt nie miał wcześniej styczności z produktem. Wewnątrz znajduje się ładowarka USB, wibrator Regala oraz instrukcja obsługi.

rocks-off regala dzialanie

W oczy od razu rzuca się charakterystyczny kształt wibratora. W porównaniu do innych, znanych gadżetów, Regala prezentuje się nietypowo ze swoją długą końcówką. To zdecydowanie wibrator króliczek, ale nieco inny. Od razu możemy stwierdzić, że na pewno sprawdzi się do masażu łechtaczki i punktu G. Co możemy powiedzieć więcej?

  • Długość całkowita wibratora sięga 22 cm, przy czym uchwyt do trzymania jest krótki. 
  • Ze względu na długość Regala świetnie spisze się podczas głębokiej penetracji.
  • A skoro głęboka penetracja to i masaż punktu A, o którym więcej powiemy niżej. 
  • Średnica Rocks-Off Regala w najszerszym punkcie ma 4 cm. 
  • Gadżet oferuje 12 trybów stymulacji, również pod wodą, gdyż jest w 100% wodoodporny.
  • Wibrator ładowany jest za pomocą USB, a pełna bateria umożliwia korzystanie aż do 3 godzin! 

rocks-off regala ładowane

Opinia wydana  na podstawie pierwszych wrażeń jest maksymalnie pozytywna, ponieważ Rocks-Offf Regala przyciąga swoją jakością, wyglądem i działaniem.  

Wibrator króliczek do głębokiej penetracji: Rocks- Off Regala

Dlaczego właśnie Rocks-Off Regala to wibrator doskonały do głębokiej penetracji bardziej niż inne? Żeby zrozumieć, jaką przyjemność może zaoferować ten wibrator, musimy skupić się dokładnie na poszczególnych elementach jego budowy. 

rocks-off elastyczność

Rocks-Off Regala wygina się z łatwością. Elastyczny silikon medyczny dopasuje się do każdej anatomii, z łatwością sięgając Twoich ulubionych miejsc. Miękki materiał będzie także przyjemny w czasie aplikacji. Dla ułatwienia możesz skorzystać z lubrykantu na bazie wody. 

rocks-off regala punkt a

Ta specyficzna końcówka u samej góry to połączenie stymulacji punktu G z mniej znaną strefą, czyli punktem A. Oba miejsca w pochwie są równie przyjemne! Teraz łatwo zrozumieć, jaki cel ma wybrzuszenie na dłuższym ramieniu. Producentom Rocks-Off nie zależało na wrażeniu wizualnym, a precyzji, by wibrator Regala faktycznie mógł spełniać wymagania większości kobiet!

rocks-off regala łechtaczka

O tym, że jest to wibrator typu króliczek, świadczy krótkie ramię, które wyposażone jest w subtelne wypustki w silikonie, by masaż łechtaczki był jeszcze intensywniejszy. Końcówka jest stosunkowo szeroka i przede wszystkim także elastyczna, co pozwala na odpowiednie umiejscowienie gadżetu w pochwie w taki sposób, by żadne z wrażliwych miejsc nie zostało pominięte. 

Rocks-Off Regala sterowanie

Na koniec zostawiliśmy sobie działanie gadżetu, czyli doskonałe uzupełnienie do budowy Rocks-Off Regala. Jak możecie zauważyć, wibrator sterowany jest za pomocą 2 przycisków znajdujących się u podstawy. Wystarczy chwilkę przytrzymać dolny przycisk. O tym, że Regala została włączona, świadczą nie tylko przyjemne wibracje, ale również estetyczne światełko LED, które jest praktycznym informatorem także podczas ładowania. Przyciski sterujące przeprowadzą nas przez 12 trybów stymulacji, na co składają się wibrujące tryby oraz stopnie intensywności wibrowania. 

rocks-off regala sterowanie

Zobacz, jak działa wibrator punktu A Rocks-Off Regala na filmie!

Jak dojść do orgazmu pochwowego?

Orgazm pochwowy bywa często nazywany jako orgazm punktu G. Oznacza to, że szczytowanie odbywa się dzięki stymulacji wnętrza pochwy, a nie jej zewnętrznej części, czyli łechtaczki. Powszechnie wiadomo, że orgazm osiągany przez stymulację łechtaczki to ten, który przeżywa większość kobiet. Orgazm pochwowy to domena zaledwie 20% świadomych swojej seksualności pań. W pewnym sensie orgazmu pochwowego należy się nauczyć. Dzięki niżej wymienionym czynnościom nie będzie dla Ciebie tajemnicą, jak dojść do orgazmu pochwowego!

  • Zadbaj o rozluźnienie i dobry nastrój. Tylko w ten sposób osiągniesz orgazm poprzez pieszczenie wnętrza pochwy.
  • Nie licz czasu. Stymulacja łechtaczki może zapewnić orgazm po chwili, z punktem G lub A trwa to dłużej.
  • Nie bój się włączyć do zabawy wibrator, który skutecznie i precyzyjnie masuje wiele stref Twojego wnętrza naraz. To pomaga osiągnąć szczytowanie szybciej.
  • Skup się na przyjemności i przeżywaniu. Nie staraj się osiągnąć orgazmu, tylko zapomnij się w erotycznych pieszczotach. Orgazm pojawi się wtedy na pewno!

Orgazm pochwowy z pewnością wart jest wysiłku. Daje Wam więcej możliwości uprawiania seksu i większą satysfakcję z własnego życia erotycznego. Tak więc do dzieła Panie!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0