Satisfyer beads colored koraliki analne

Od niedawna na polskim rynku można trafić na nowość od świetnej, niemieckiej marki Satisfyer, a mianowicie na zestaw koralików analnych w dwóch kolorach i kształtach beads colored. Produkty zostały wykonane z bezpiecznego dla skóry, hipoalergicznego silikonu. Jednak to jedyna ich wspólna cecha. Koraliki są różne od siebie, aby na odmienne sposoby stymulować miejsce aplikacji. Co dokładnie wyróżnia poszczególne z nich?

Satisfyer beads colored analna sonda

Jak już wspomniano, koraliki analne Satisfyer beads colored różnią się między sobą, dzięki czemu tworzą doskonały zestaw wywołujący różnorodne doznania erotyczne. Warto wiedzieć, że:

  • koraliki analne z różowego silikonu tworzą kulki niewielkiej, jednak satysfakcjonującej dla miejsc intymnych wielkości. Zostały one umieszczone na higienicznym sznurku zakończonym prostą pętelką dla łatwego usuwania ich i jednocześnie skutecznego stymulowania.
  • koraliki analne z zielono-niebieskiego silikonu tworzą kulki w kształcie diamencików, które jeszcze mocniej od tradycyjnego gadżetu pieszczą strefy intymne podczas wyciągania produktu za pomocą zawiniętego uchwytu, którym jest zakończony higieniczny sznurek.

Jak używać koralików analnych Satisfyer?

Koraliki beads colored od Satisfyer to gadżet erotyczny do stymulacji analnej. Produkt, podobnie jak zestaw korków analnych Satisfyer, świetnie sprawdzi się podczas gry wstępnej do wywoływania nowych wrażeń erotycznych oraz wywoływania dodatkowego uczucia podniecenia u swojej ukochanej. Oprócz tego śmiało można je stosować również podczas stosunku do stymulowania odbytu zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Po koraliki analne Satisfyer warto również sięgać, nawet jeśli jest się początkującym użytkownikiem zabawek erotycznych bo można aplikować je wybraną głębokość i dodatkowo są bardzo miękkie w dotyku.

Satisfyer beads colored koraliki analne

Jak myć koraliki analne?

Jako że zestaw koralików analnych beads colored od Satisfyer został wykonany z silikonu, ważna jest odpowiednia dbałość o powierzchnię zabawek oraz o ich higienę, gdyż hipoalergiczne właściwości tworzywa nie zapewnią stuprocentowego bezpieczeństwa, jeśli zapomni się przed użyciem i po nim umyć produktów.

Do czyszczenia gadżetów poleca się letnią wodę z mydłem lub toy cleaner. Zarówno pierwszy, jak i drugi sposób zapewni świeżość oraz wysoki stopień higieny podczas stosowania koralików analnych. Co więcej, zaleca się przechowywać produkty w suchym miejscu i z dala od padania promieni słonecznych.

W celu nawilżenia zabawek nie należy stosować lubrykantów silikonowych, gdyż te mogą uszkodzić powierzchnię zabawek. Najbezpieczniejszy w tej sytuacji będzie każdy żel intymny na bazie wody.

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5