Satisfyer Men Wand wibrator dla mężczyzn: opinia masturbatora

Myślę, że masturbatory dla mężczyzn są szeroko znane i nie trzeba ich nikomu przedstawiać. Wibrator natomiast to coś nowego. Dotychczas określenie wibrator kojarzyło mi się wyłącznie z zabawkami erotycznymi dla kobiet, aż zobaczyłem Satisfyer Men Wand w zetsawieniu Top 10 produktów erotycznych dla mężczyzn na 2019 rok. Czy wibracje mogą sprawiać przyjemność mężczyźnie? Oto moja opinia.

Satisfyer-men-wand-wibrator-dla-mezczyzny-pudełko

Satisfyer Men Wand masturbator wibrujący

Proste, ciemne opakowanie kryje w sobie masturbator wibrujący od Satisfyer. Opakowanie i sam gadżet erotyczny są na tyle dyskretne, że nie musiałbym się martwić, że gadżet zwróci czyjąś uwagę. Wibrator dobrze układa się w dłoni i i prezentuje się niezwykle ciekawie! To połączenie gładkiego silikonu i błyszczącego materiału ABS. Końcówka składa się z dwóch elastycznych skrzydeł, pomiędzy które należy umieścić prącie. Z racji, że gadżet jest wodoodporny, zgadłem, że z czyszczeniem nie będzie problemów.

Satisfyer-men-wand-instrukcja

Męski masturbator Satisfyer

Satisfyer Men Wand nie jest skomplikowanym urządzeniem, dzięki czemu działa bez zarzutu. Wibracje uruchamiamy przyciskiem znajdującym się na obudowie masturbatora.

Dwa sąsiednie guziki służą do regulowania intensywności i trybów wibracji. Męski masturbator Satisfyer działa cicho a obsługa jest bardzo intuicyjna.

satisfyer-Men-Wand-dlon

Elastyczne silikonowe skrzydełka dobrze otulają penisa, a żebrowania w miękkim silikonie wzmacniają doznania. Wibrator jest elastyczny na tyle, że pomieści każdy rozmiar penisa. Dzięki temu, że skrzydełka są elastyczne dopasują się do wszystkich rozmiarów.

Satisfyer-Men-wand-w-reku

Masturbator do penisa na akumulator

Satisfyer Men Wand to wygodny masturbator z jeszcze jednego powodu. Mianowicie, jest ładowany USB, co oznacza, że jest to masturbator do penisa na akumulator. Nie musisz zatem wymieniać baterii co kilka godzin, ani mieć zapasowego stosu w szafkach w domu. Godzina lub dwie (nie pamiętam, ile dokładnie zajmuje czasu ładowanie, ale wiem, że raczej niedlugo) i wibrator jest gotowy do pracy. Jeśli masz dostęp do prądu, masz również nieograniczony dostęp do relaksu z masturbatoem! 

Satisfyer-men-wand-ladowanie

Satisfyer Men Wand wibrator – moja opinia

Moja opinia jest całkowicie pozytywna. Powody są proste:

 • Kupiłem dobrze działający gadżet erotyczny w korzystnej cenie (około 150 zł)
 • Jestem usatysfakcjonowany pod względem przyjemnośc : 5 trybów wibracji i 7 rodzajów intensywności
 • Męski masturbator od Satisfyer łatwo się czyści
 • Wygodne ładowanie i odpowiedni czas działania
 • Możliwość zabawy solo lub w parze jako pierścień erekcyjny
 • Świetnie stymuluje również łechtaczkę lub kobiece piersi

Zobacz na filmie, jak działa masturbator Satisfyer Men Wand

Orgazm bez wzwodu penisa

Dodatkowo Satisfyer Men Wand wibrator umożliwia korzystanie z masturbatora jeszcze przed erekcją, a wibracje mogą okazać się skutecznym wsparciem w osiągnięciu wzwodu. Będzie z pewnością dobrym wyborem dla wszystkich mężczyzn z problemem wzwodu penisa. Osobiście nie mam (jeszcze) roblemów ze wzwodem, ale korzystanie z tej zabawki erotycznej doprowadziło mnie do pewnych wniosków. Satisfyer Men Wand może pomóc na problemy z erekcją. Dlaczego?

 • Wibracje ułatwiają wzwód.
 • Używanie wibratora podczas gry wstępnej pomoże osiągnąć wzwód i umożliwi swobodne przejście do seksu.
 • Łatwość osiągania erekcji podniesie Twoją pewność siebie i zlikwiduje stres przed brakiem wzwodu, który ma również wpływ na erekcję.

masturbator-wibrujacy-meski-satisfyer-men-wand

Wibrator dla mężczyzny, jak używać?

Wibracje są przyjemne, ale nie oszukujmy się, panowie są przyzwyczajeni do innego rodzaju przyjemności! Nic straconego, ponieważ coraz więcej na rynku obecnie pojawia się wibratorów dla mężczyzn, więc jest już z czego wybierać.

Wibrujący masturbator wystarczy, że nawilżysz lubrykantem do masturbacji, a ruchy penisem w przód i w tył z jednoczesną wibracją momentalnie doprowadzą Cię do orgazmu.

Możesz wkładać penis w masturbator zarówno we wzwodzie, jak i bez. Wibracje masturbatora już po chwili wprowadzą penis w erekcję. Długa rączka umożliwia komfortowe trzymanie gadżetu.

Co ciekawe, wibratora możesz używać również w parze. Masturbatorem może operować Twoja kobieta lub Ty. Możesz delikatnie muskać jej strefy erogenne wibrującymi skrzydełkami, używać jako pierścień erekecyjny albo dotykać jej łechtaczki! Rzecz warta spróbowania! Każdy uwielbia wibracje!

Świetne doznania i szybkie czyszczenie gwarantowane. Masz pewność, że ani kropla lubrykantu nie pozostanie na masturbatorze. Wystarczy po umyciu wytrzeć wibrator czystym ręcznikiem lub pozostawić do samodzielnego wyschnięcia.

Masturbator męski z Sex Shopu jaki kupić? 

Na koniec warto poruszyć kwestię, jaki gadżet kupić i jak wybrać masturbator dobry dla siebie. Pierwszy wybór powinien opierać się na pytaniu:

Czy masturbator ma być wibrujący (bardziej pobudzający) czy niewibrujący, a zatem bardziej dyskretny, niesłyszalny, ale mniej pobudzający?

Potem jest już z górki ;)

Jeżeli decydujesz się na wibrujący model to są dwie opcje:

 1. Pełne wibrujące masturbatory, w które można włożyć całego penisa ale takie są dosyć drogie i jest to wydatek powyżej 500 pln jak na przykład wersja Tenga Flip Zero electronic. Taki wibrujący masturbator daje niesamowite doznania bo wibracje odczuwalne są na całej długości penisa. 
 2. Drugą tańszą wersją ale równie fajnie stymulującą są niepełne wibratory na penisa takie właśnie jak Satisfyer Men Wand, Fun Factory Manta czy Hot Octopuss Solo.

Przy wyborze wibrującego masturbatora polecam zerknąć na filmy z recenzji, dzięki którym możesz nieco ocenić poziom głośności i moc wibracji danego modelu masturbatora. Wszystkie firmy różnią się w swoich produkcjach i każdy ma inny wygląd i działanie wibracji. 

Wybór zapewne nie jest łatwy, ale zawsze można przejść się dodatkowo i wybrać odpowiedni model w sex shopie. 

Satisfyer-men-wand-czarny-wibrator

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0