Satisfyer Men Wand: wibrujący masturbator dla mężczyzny

Marka Satisfyer znów zaskakuje oryginalnym wibrującym masturbatorem dla mężczyzn, tym razem dla panów. Dowiedz się, jak działa ten wyjątkowy męski masturbator i czy warto wybrać go zamiast klasycznego masturbatora dla mężczyzny! 

Satisfyer Men Wand wibrujący masturbator męski

Najnowsza propozycja od Satisfyer prezentuje elegancki wibrujący masturbator męski. Satisfyer Men Wand to poręczny i dyskretny masturbator, który zapewnia przyjemność dzięki aksamitnej, silikonowej strukturze i mocnym wibracjom. Długa rączka stanowi komfortowy uchwyt, na którym znajdują się przyciski do sterowania. Wibrator zakończony jest otwartą konstrukcją, która umożliwia niezapomnianą stymulację penisa i stref erogennych, co czyni go gadżetem doskonałym do zabaw w parze.

czarny wibrator długi

Silikonowy masturbator Satisfyer Men Wand działanie

Działanie gadżetu to zawsze najistotniejsza kwestia w wyborze akcesoriów erotycznych. Silikonowy masturbator Satisfyer Men ma szansę spodobać się każdemu, ponieważ:

  • Wibruje w różnych trybach, od delikatnych, po mocne.
  • Wibracje możesz zmieniać dzięki przyciskom na rączce gadżetu.
  • Wodoodporny wibrator jest łatwy w czyszczeniu i umożliwia zabawę w wannie.
  • Wygodnie ładowany USB będzie działał zawsze, kiedy potrzebujesz.
  • Dla większych doznań możesz używać Satisfyer Men Wand z rozgrzewającym, wodnym lubrykantem.

Masturbator pasuje do każdego rodzaju penisa, a jego czyszczenie jest wygodne i szybkie. To dyskretny masturbator dla mężczyzny w każdym wieku, prosty w obsłudze i wygodny.

czarny wibrator długi

Wibrujący masturbator dla mężczyzny

Wibrujące gadżety erotyczne kojarzą się zwykle z wibratorem dla kobiety, jednak warto zdawać sobie sprawę, że elektroniczne masażery mogą dostarczyć równie wielkiej przyjemności także panom! Wibrujący masturbator dla mężczyzny ma wiele zalet. Stymuluje nie tylko penisa, ale również inne strefy erogenne, dlatego świetnie sprawdzi się w parze, podczas gry wstępnej. Klasyczny kształt wibratorów tego typu sprawia, że przyjemność możesz oddać w ręce partnerki, która skutecznie rozpali Twoje zmysły za pomocą wibrującego gadżetu, a później będziesz mógł się odwdzięczyć tym samym!

czarny wibrator długi

Męski masturbator na penisa jako pomysł na prezent?

Jeżeli zastanawiasz się, czy męski masturbator jest dobrym pomysłem na prezent dla Twojego faceta, wiedz że to więcej niż dobry wybór! Zabawki erotyczne nie zaszkodzą pożądaniu w związku, a wręcz mogą je jeszcze zwiększyć. Dyskretne masturbatory mają tak przyjemny design, że świetnie sprawdzą się jako stymulatory przed seksem. Co prawda klasyczne masturbatory sprawią przyjemność męskiej stronie, ale w zestawie z masażerem łechtaczki oboje będziecie mogli dodatkowo nakręcić się przed maksymalnym zbliżeniem. Gdy napięcie powoli wzrasta, szczytowanie jest jeszcze przyjemniejsze! Z kolei wibrujące masturbatory, właśnie takie jak Satisfyer Men Wand doskonale rozgrzeją strefy erogenne na męskim i kobiecym ciele. A jeśli od czasu do czasu będziesz korzystał z gadżetu solo, mając w pamięci świetne zabawy z partnerką, przyjemność będzie jeszcze większa!

Satisfyer Men Wand to gadżet dla każdego mężczyzny. Elegancki design i porządne wykonanie gwarantują wielokrotną przyjemność, kiedy tylko chcesz!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5