Soniczny masażer łechtaczki Lelo Sona 2 czy Satisfyer Penguin? Recenzja by Cam Girl Kitty Tease

Soniczny masażer LELO Sona 2 od marki Lelo to jeden z bestsellerowych gadżetów erotycznych! Sona 2 występuje w trzech wariantach kolorystycznych: fioletowy, czarny, różowy (ja akurat mam fioletową). Wykonana jest z przyjemnego w dotyku silikonu, który dodatkowo jest także bezpieczny dla ciała i nie podrażnia skóry. Lelo Sona 2 to klasyczna wersja, natomiast ostatnio producent pokusił się o wydanie nowego modelu Lelo Sona 2 Cruise, która przyspiesza przy zetknięciu ze skórą, więc uważana jest za dużo mocniejszą od Sona 2. lelo sona 2 czy satisfyer penguin

Zestaw Sona 2 zawiera etui na zabawkę, próbkę nawilżacza do łechtaczki, instrukcję obsługi oraz kabel USB do ładowania. Masażer jest tylko łechtaczkowy i stymuluje nas falami ssącymi. Przed użyciem należy pamiętać o tym, że zabawkę trzeba naładować i przede wszystkim umyć! Sona jest w 100% wodoodporna, więc śmiało można używać jej w wannie lub pod prysznicem. Ma 12 rodzajów intensywności i kilka różnych trybów stymulacji. lelo sona satisfyer penguin

Lelo Sona 2 recenzja

Sona 2 jest mocnym ssącym masażerem. Nawet na najmniejszym ustawieniu intensywności mocno pracuje. Przed każdym użyciem warto zwilżyć łechtaczkę lubrykantem na bazie wody (do silikonowych gadżetów nie używamy lubrykantów silikonowych!) dla przyjemniejszego efektu.

Dla mnie osobiście Sona 2 jest zbyt mocna, chociaż lubię mocne masażery, ale gdy chodzi o wandy. W przypadku ssących preferuję raczej te delikatniejsze, aczkolwiek ja nie jestem wielką fanką minetki, więc myślę, że należę do mniejszości, u której soniczny masażer łechtaczki się gorzej sprawdza :D lelo sona 2 czy satisfyer penguin

Pamiętajmy, że nie ma czegoś takiego jak uniwersalny gadżet erotyczny, który sprawdzi się u każdej osoby, wszystko zależy od naszych osobistych preferencji! Ssące masażery to zdecydowanie zabawki dla kobiet, które są fankami seksu oralnego, nie bez powodu się tak dobrze sprzedają ;) Jeśli lubimy intensywne ssanie, to Sona 2 na pewno dobrze się sprawdzi. Pamiętajmy tylko o nawilżaniu łechtaczki dla lepszych doznań!

LELO znane jest ze swojej pozycji lidera i premium marki gadżetów erotycznych. We wszystkich ich produktach możemy spotkać bardzo mocne silniki przy jednocześnie bardzo cichej pracy.  lelo sona 2 czy satisfyer penguin

Na najmniejszym trybie mocy LELO SONA 2 praktycznie nie można usłyszeć. LELO w swoim projekcie wzięło pod uwagę ułożenie dłoni do masażera i całość jest naprawdę pięknie zapakowana. 

Jak uruchomić Lelo Sona 2?

Żeby zacząć zabawę z gadżetem trzeba przytrzymać przez kilka sekund środkowy przycisk, to samo należy powtórzyć w przypadku, gdy chcemy już zakończyć zabawę. 

Satisfyer Penguin czy Lelo Sona 2? 

Porównując Sone 2 do innego równie kultowego gadżetu Satisfyer Penguin od marki Satisfyer, który działa na podobnej zasadzie co Lelo Sona 2, jestem w drużynie pingwinka. Pingwinek jest delikatniejszy, więc jeśli nie szukamy czegoś mocnego, to warto zacząć od niego, zdecydowanie bardziej nadaje się dla osób początkujących lub preferujących delikatniejsze doznania na łechtaczce. Fale powietrza w Lelo Sona 2 rozchodzą się bardziej płasko niż w przypadku pingwinka.

lelo sona satisfyer penguin

Myślę, że Sona 2 to zabawka dla Kobiet, które preferują mocniejsze odczucia na łechtaczce. Ma dosyć wąski dziubek i swoją całą moc skupia mocno na jednym obszarze baaaardzo mocno stymulując!

Kitty Tease - cam girl, feministka, aktywistka pracy seksualnej w Polsce

satisfyer lelo sona

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 2.6