seksowny prezent na dzień kobiet

seksowny prezent na dzien kobiet

Stymulator łechtaczki Lelo Sila: opis, działanie i opinia!

Wygląda na to, że Lelo jest jedną z ulubionych erotycznych marek kobiet. Bestsellerowe soniczne stymulatory regularnie pojawiają się na Instagramie takich sław jak Kim Kardashian, czy Kylie Jenner i bynajmniej nie jest to efekt współpracy. Marka korzysta ze swojej popularności i dopieszcza fanów kuszącymi nowościami. Lelo Sila to najnowszy stymulator łechtaczki tego producenta na 2020 rok. Zobaczmy, jak się prezentuje i jak działa!

Lelo Sila - co znajdziemy w zestawie?

lelo sila

Wszyscy, którzy znają markę Lelo nie będą zaskoczeni wyglądem masażera Sila, zarówno jeśli chodzi o opakowanie, jak i sam wygląd stymulatora. Ja niezmiennie doceniam klasyczne i eleganckie pudełka Lelo. Czarny kartonik nie jest krzykliwy ani tandetny, dzięki czemu produkty marki świetnie wpasowują się w rozmaite gusta. A uwierzcie mi, wśród gadżetów erotycznych design bywa różny, a luksusowe nie zawsze oznacza stylowe. 

lelo sila masażer łechtaczki

Wewnątrz pudełka znajdziemy stymulator Lelo Sila, oryginalną ładowarkę, krótką instrukcję oraz materiałowe etui do przechowywania. Możecie mi uwierzyć, że etui to przydatny dodatek do każdego gadżetu erotycznego: chroni zabawkę erotyczną przed zanieczyszczeniami, uszkodzeniem i przed nieproszonym wzrokiem. ;)

lelo sila soniczny stymulator łechtaczki

LELO sex gadżety najwyższej jakości

Lelo Sila dobrze pasuje do dłoni. To całkiem nieduży i lekki masażer do łechtaczki z dość dużym otworem na łechtaczkę. Również silikon wokół dzióbka stymulatora zwrócił moją uwagę jako szerszy i bardziej elastyczny w porównaniu do innych bezdotykowych masażerów łechtaczki, które miałam okazję poznać.

Podobnie jak inne gadżety Lelo, również Lelo Sila ma 3 przyciski sterujące wytłoczone w miękkim, naprawdę przyjemnym w dotyku silikonie. Ułatwia to czyszczenie i fajnie wygląda. Typowo ozdobną funkcję mają natomiast boki w kolorze złota. 

Z kwestii technicznych warto wspomnieć jeszcze o maleńkim otworze na wtyczkę ładowarki. Znajduje się on na spodzie masażera. Przy okazji ładowania warto zwrócić uwagę na 3 kwestie:

 • Masażer Lelo Sila jest wodoodporny i nie musicie się bać, jeśli do otworu dostanie się woda.
 • Otwór jest ciasny i ładowarkę trzeba "wcisnąć" pewnie, aż metalowa końcówka całkiem schowa się w silikonie. Wtedy masażer zaświeci się i rozpocznie ładowanie.
 • Ładowarka do stymulatora jest zakończona wtyczką USB, którą można podłączyć do laptopa, komputera lub specjalnej przejściówki. I tutaj ważne, by nie korzystać z przejściówki od smartfona, gdyż może ona generować zbyt duże napięcie prądu, co przepali gadżet.

 

lelo sila ładowarka

Jak działa ssący masażer Lelo Sila?

Sekret skuteczności Lelo Sila tkwi w przyjemnych falach dźwiękowych, które zapewniają ruch powietrza i odczucie ssania łechtaczki. W praktyce odczuwa się to jako przyjemne, rytmiczne uderzenia w łechtaczkę połączone z wrażeniem zasysania. Ssanie zapewnia silikonowa obudowa, która ściśle przylega do ciała, przez co włączony masażer zasysa skórę, wzmacniają przyjemne wrażenia. 

Soniczne masażery łechtaczki Lelo nie bez powodu określane są jako najskuteczniejsze w pomocy osiągania orgazmu. Być może opis zasysania i fal powietrza nie kojarzy Wam się z mocnym i szybkim orgazmem, ale weźcie pod uwagę delikatność i wrażliwość łechtaczki. W połączeniu z taką pieszczotą, która przez wielu porównywana jest do stymulacji oralnej, nie ma szansy oprzeć się szczytowaniu. 

jak działa masażer łechtaczki

 • Aby włączyć Lelo Sila, przytrzymujemy środkowy przycisk około 2 sekund. 
 • Szybkie naciśnięcia przycisku zmieniają tryby ssania, których mamy 8 do wyboru.
 • Przycisk - zmniejsza intensywność stymulacji. Z kolei + zwiększa moc.
 • Soniczny masażer wyłączamy, przytrzymując środkowy przycisk. 

 

Jak używać Lelo Sila?

Stymulator łechtaczki Lelo Sila przykłada się do łechtaczki, otulając ją miękkim silikonem. W ten sposób najwrażliwsza część łechtaczki precyzyjnie odbiera bodźce. Jako że Lelo Sila ma bardzo dopracowany silnik, fale stymulujące sięgają głęboko położonych nerwów. W praktyce oznacza to, że stymulacja jest mocno odczuwana i przyjemna, w żadnym wypadku drażniąca. Masażer działa również bardzo cicho. Zresztą sami posłuchajcie.

Czy jest głośny Lelo Sila? Jak działa funkcja ssania?

Jak używać Lelo Sila, by uzyskać maksymalną przyjemność?

 • Warto zacząć od najniższego trybu stymulacji i stopniowo zwiększać moc, budując seksualne napięcie, które zakończy się ekstazą. 
 • Soniczne masażery to świetny gadżet do relaksu solo. Chwila dla siebie nabiera nowego znaczenia. ;)
 • Warto poświęcić chwilkę, by dobrze zlokalizować swoją łechtaczkę, a właściwie jej najwrażliwszą część: clitoris. W ten sposób nerwy łechtaczkowe będą pobudzane najmocniej. 

 

Który mocniejszy: Lelo Sila czy Lelo Sona 2?

W porównaniu do testu Lelo Sona 2 Cruise zdecydowanie Lelo Sona 2 Cruise ma większą siłę zasysania łechtaczki. Ciężko bez danych technicznych silnika jednoznacznie ocenić czy to z powodu mocniejszego silnika, czy węższej budowy dziubka moc zasysania jest większa.

lelo sila dzióbek

Przede wszystkim Lelo Sila ma większą i szerszą końcówkę niż Lelo Sona lub Sona 2. Na pierwszy rzut oka widzimy również różnice w wyglądzie, co jednak jest raczej oczywiste i nie ma znaczenia dla wrażeń. 

 • W sieci często zwracano uwagę, że Lelo Sona jest mocna i dlatego jest bezkonkurencyjna. Pojawiały się również głosy, że jest zbyt mocna. Stąd odpowiedź na te potrzeby: Lelo Sila jest bardziej "miękka" w działaniu.
 • Wspomniany wcześniej szeroki dzióbek i większa ilość silikonu zapewniają nieco inne wrażenia. Fale stymulujące rozchodzą się na większy obszar.

 

Producent przyznał, że przy tworzeniu Lelo Sila inspirował się Lelo Sona. Nic w tym dziwnego, skoro Lelo Sona odniosła spektakularny międzynarodowy sukces. Czy Sila to powtórzy?

Jak oceniam Lelo Sila? Wady i zalety nowoczesnego sex gadżetu dla kobiet

Osobiście Lelo Sila bardzo mi się podoba i lubię jej działanie. Jako że jest to recenzja, postarałam się podejść do stymulatora obiektywnie i szerzej spojrzeć na jego możliwości i słabostki. Oto moje wnioski.

Zalety Lelo Sila:

 • Bardzo ciche działanie, to chyba najcichsza zabawka Lelo. 
 • Szeroka końcówka, zapewniająca łatwiejsze dopasowanie do różnych typów budowy.
 • Głębokie, przyjemne wrażenia na łechtaczce wywoływane przez nowoczesne, dopracowane fale stymulujące.
 • Świetny wygląd, który łączy estetykę z funkcjonalnością.

 

Wady Lelo Sila:

 • Niektórzy zwracają uwagę na cenę masażera jako zbyt wysoką. 
 • Sila jest troszkę delikatniejsza od innych stymulatorów bezdotykowych Lelo, co właściwie można uznać też za zaletę.

 

Generalnie Lelo Sila może idealnie wpasować się w nasze oczekiwania, ale nie musi. To, jak zwykle, kwestia mocno indywidualna. 

Lelo Silę może polubić każda kobieta: zarówno taka, która zna się na zabawkach erotycznych, jak i dopiero rozpoczynająca swoją przygodę z sex gadżetami dla dorosłych. 

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0