Svakom Echo mały wibrator do łechtaczki!

W porównaniu do opisywanych wcześniej wibrujących kulek czy imponujących rozmiarów wibratora Satisfyer Vibes Petting Hippo gwiazda dzisiejszej recenzji wydaje się skromna i niepozorna. Czy wibrator do łechtaczki Svakom Echo przechodzi bez echa?

Svakom Echo wibrator do łechtaczki

Niewielki wibrator do łechtaczki Svakom Echo to gadżet erotyczny w sam raz do kieszeni. Tak, jak inne gadżety Svakom, ten również przychodzi z pełnym wyposażeniem, czyli kabelkiem USB, instrukcją, etui i zaleceniami. Aksamitne etui pomieści ładowarkę i masażer, na podróż w sam raz.
Svakom Echo nie jest zrobiony z silikonu, a bezpiecznego materiału ABS, który dodatkowo przewodzi wibracje i sprawia, że gadżet jest lekki. W dotyku również jest gładki i przyjemny, a także w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia. Tworzywo ABS, podobnie jak silikon, nie uczula.

svakom-echo-dyskretny-masazer

Jak działa wibrator do łechtaczki Svakom 

Obsługa urządzenia jest prosta i bardzo intuicyjna. Svakom Echo ma sporo interesujących cech.

  • Posiada 5 trybów wibracji
  • Odporny na zachlapania
  • Ładowany sieciowo
  • Wykonany z Tworzywa ABS
  • Doskonały do wodnego lub silikonowego lubrykantu

Svakom Echo nie wymaga specjalnego traktowania, chociaż wydaje się niezwykle delikatny. Nie jest zalecane korzystanie z gadżetu w wodzie, nie znaczy to jednak, że zepsuje się, kiedy go zamoczysz. W przeciwieństwie jednak do masażera Satisfyer Pro Vibration 3 nie można go długotrwale zanurzać. Za to sprawdzi się z dowolnymi lubrykantami do seksu, co w przypadku gadżetów erotycznych jest rzadkim zjawiskiem. Zwykle nie są one odporne na działanie żelu erotycznego z dodatkiem silikonu.

Svakom Echo stymulator łechtaczki

Teraz krótka instrukcja dotycząca działania wibratora do łechtaczki od Svakom:

  • Svakom Echo uruchamia się poprzez przytrzymanie dowolnego z dwóch guzików. Wyłączanie przebiega w ten sam sposób.
  • Pojedyncze kliknięcia przycisków zmieniają intensywność wibracji.
  • Do zmiany wibrującego trybu wystarczy kliknąć guziki dwukrotnie (energicznie).

Svakom Echo szybko się ładuje (około godziny) i pracuje tyle samo czasu nieprzerwanie. Wystarczy podłączyć go do gniazdka lub komputera za pomocą kabelka dołączonego do zestawu.

Zobacz krótki film, jak działa Svakom Echo

Stymulator łechtaczki Svakom Echo opinia

Stymulator łechtaczki Svakom Echo to proste urządzenie, w sam raz do relaksu, bez zastanawiania się nad kontrolą i funkcjami. To jeden z lepszych gadżetów na podróże, waży tyle co nic i zmieści się nawet do torebki. Mimo niepozornych rozmiarów przyjemność, jaką daje dużą przyjemność na całą okolicę łechtaczki. W przeciwieństwie do wielu bezdotykowych stymulatorów łechtaczki, działa na większej powierzchni a nie jak one tylko swoim dziubkiem. Dzięki lekkiej powłoce wibrator łechtaczkowy świetnie przewodzi wibracje. Różne rytmy i rodzaje intensywności gwarantują dopasowanie do potrzeb, zwłaszcza z możliwościami, jakie daje kształt gadżetu. Svakom Echo możesz dowolnie obracać i dopasowywać do łechtaczki.

Znajdzie idealne zastosowanie jeżeli wsuniesz go w majtki z dziurką, wówczas nie będzie potrzeby trzymania go ciągle w dłoni!

svakom-echo-ksztalt

Pionowe przyłożenie wibratora do łechtaczki zapewni punktową stymulację, a przyłożenie masażera poziomo przeniesie wibracje na szerszy obszar całej łechtaczki. Masażer do łechtaczki wygodnie leży w dłoni, a przyciski są również proste w operowaniu.

svakom-echo-dzialanie

Przyciski są dobrze zaznaczone i wyczuwalne pod palcami, a urządzenie szybko reaguje na zmianę trybów, dlatego dostosowanie wibracji do własnych potrzeb jest szybkie.

Svakom Echo z powodzeniem spełnia swoją funkcję i bardzo szybko podniecają jego wibracje. Dodatkowy plus trzeba przyznać za porządne wykonanie, nawet po kilku upadkach nie widać zarysowań.

Ładny wibrator do łechtaczki dla każdej kobiety!

Svakom Echo to świetna propozycja dla kobiet lubiących stymulację łechtaczki i jej okolic. Nie jest zbyt mocnym wibratorem do łechtaczki ale za to bardzo ładnie i subtelnie prezentuje się.

Najważniejsza jego cecha to anatomiczny kształt, który pozwala na całkowite przyleganie do łechtaczki na całej jego powierzchni zapewniając równomierne przejście wibracji.

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0