Svakom Edeny stymulator łechtaczki sterowany aplikacją

Svakom Edeny, czyli wibrujący stymulator łechtaczki sterowany za pomocą aplikacji na telefon. Ten gadżet to absolutny hit od marki Svakom! Amerykański producent słynie z produktów klasy premium, które cieszą się ogromną popularnością zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Marka zdobyła wiele prestiżowych nagród i mimo ogromnego uznania, nie spoczęła na laurach. Ich każdy kolejny gadżet zaskakuje jeszcze bardziej niż poprzedni. W tym wpisie przyjrzymy się właśnie modelowi Edeny. 

Svakom Edeny stymulator łechtaczki sterowany aplikacją

Czym wyróżnia się Svakom Edeny? 

Svakom Edeny jest przeznaczony do bielizny i śmiało można powiedzieć, że właśnie to go wyróżnia. W zestawie dostajemy również specjalnie przeznaczone do tego gadżetu majtki, które mają kieszonkę na stymulator, dzięki czemu nie będzie się on przemieszczał. Gadżet mierzy 9,1 x 3,8 x 2,5 cm. Te rozmiary sprawiają, że idealnie dopasowuje się on do łechtaczki i precyzyjnie ją stymuluje.

Svakom Edeny stymulator łechtaczki sterowany aplikacją

Możliwości techniczne Svakom Edeny

Gadżetem można sterować za pomocą przycisku znajdującego się na jego grzbiecie, który oferuje pracę gadżetu w 11 trybach. Więcej możliwości zyskujemy dopiero po połączeniu gadżetu z darmową aplikacją na telefon, która umożliwia zabawę w znacznie większej ilość trybów. Możemy między innymi sami skomponować swój autorski tryb, cieszyć się wibracjami w rytm ulubionej piosenki, lub co ważne w zabawie tym gadżetem - sterować nim zdalnie. Dyskretny stymulator możesz umieścić w majtkach i bawić się nim w dowolnym miejscu, nawet publicznym. Taki sposób zabawy z pewnością doda pikanterii Waszemu związkowi, gdy oddasz sterowanie w ręce partnera i nikt oprócz Was nie będzie wiedział, że akurat się zabawiacie. Svakom Edeny jest w 100% wodoodporny, co umożliwia zabawę także podczas kąpieli. Zasila się go za pomocą kabla USB. Do pełnego naładowania wystarczy godzina, dzięki której zyskujesz godzinę nieprzerwanej zabawy.

Svakom Edeny stymulator łechtaczki sterowany aplikacją

Design gadżetu erotycznego Svakom Edeny

Stymulator jest delikatnie zakrzywiony, więc dokładnie dopasowuje się do łechtaczki. Na stronie, która przylega do łechtaczki, producent umieścił prążkowaną teksturę, która zapewnia jeszcze przyjemniejsze doznania. Wykonany z najwyższej jakości silikonu medycznego, który oprócz jedwabistej miękkości gwarantuje również bezpieczeństwo dla ciała. Zarówno samo opakowanie gadżetu, jak i sam gadżet i majtki dołączone do zestawu są bardzo eleganckie, zatem produkt ten doskonale sprawdzi się również jako prezent. W opakowaniu producent umieścił również kabel USB oraz etui do higienicznego przechowywania gadżetu.

Svakom Edeny, czyli dyskretny stymulator łechtaczki

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, gadżet erotyczny sterowany telefonem doskonale sprawdzi się również podczas użytkowania w miejscach publicznych. Nie tylko jego niewielki rozmiar zapewnia dyskrecję, ale również cicha praca silnika. Bez obaw możesz cieszyć się nim w miejscu pracy, w kinie czy w restauracji, ponieważ nikt go nie usłyszy. Dodatkowo przyczynia się go tego niewielki rozmiar gadżetu, dzięki któremu w ogóle nie widać, że cokolwiek znajduje się w Twoich majtkach. 

Svakom Edeny stymulator łechtaczki sterowany aplikacją

Największe zalety stymulatora łechtaczki Svakom Edeny

  • 100% wodoodporności
  • Dyskrecja
  • Możliwość sterowania za pomocą aplikacji na telefon 
  • Mocne wibracje
  • Cicha praca silnika

 

Oczywiście Svakom Edeny jako wibrator do bielizny daje całkowicie inne doznania niż porównywalnie sterowana smartfonem kulka wibrująca Svakom Ella.

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 3.0