feelztoys-lea

feelztoys-lea-gratis-satisfyer

Tenga Air-Tech Squeeze mocne masturbatory dla mężczyzn

Najnowsza propozycja marki Tenga obejmuje masturbatory wielokrotnego użytku, które mają szansę przypaść do gustu wszystkim panom! Docenią je zwłaszcza fani bestsellerowych Tenga Cup i Air-Tech!

Tenga Air-Tech Squeeze masturbatory w kolorach; biały, czerwony, czarny

Tenga Air-Tech Squeeze masturbator męski z mocnymi wypustkami

Wykonany z atestowanego tworzywa ABS i miękkiego elastomeru Tenga Air-Tech Squeeze masturbator męski to gadżet bezpieczny dla zdrowia i prosty w obsłudze. Lekki i poręczny masturbator doskonale leży w dłoni, a dobre wyprofilowanie ułatwia wygodne naciskanie gadżetu i manipulowanie powietrzem wewnątrz.

Masturbator męski Tenga Air-Tech Squeeze dostępny jest w trzech wersjach: gentle, regular i strong.

Czym się różni Tenga Air-Tech Squeeze gentle, regular i strong?

  • Tenga Air-Tech Squeeze Gentle w kolorze białym. Ma precyzyjne, poziome żebrowania z delikatnymi wypustkami. Wypustki w tej wersji uginają się pod naciskiem najbardziej. Niemniej pocieranie się o nie powoduje błyskawiczne podniecenie. Taka konstrukcja przyjemnie masuje wszystkie najwrażliwsze części podczas masturbacji, pasuje niezależnie od rozmiaru penisa. 

tenga-squeeze-white-rekaw
  • Tenga Air-Tech Squeeze Regular w kolorze czerwonym. Czerwony kolor zarezerwowany jest dla klasycznych modeli masturbatorów Tenga. Jak widać na zdjęciu niżej są to różnorodne wypustki. Rozmieszczone raz gęściej, raz rzadziej, gwarantują zmienną stymulację. Pod naciskiem wupustki stawiają opór, powdóją mocniejsze doznania niż wersja biała masturbatora. Pełną recenzję tej wersji wraz z filmikiem zasysania możesz zobaczyć tu.

tenga-squeeze-regular-rekaw
  • Tenga Air Tech-Squeeze Strong w kolorze czarnym. Masturbator uznawany za najbardziej intensywny, ze względu na gęstość rozmieszczenia żebrowań i wypustek. Wszystkie zgrubienia są mocno wystające i duże, co zapewnia mocne doznania. Wypustki są najtwardsze ze wszystkich wersji i są zdecydowanie dla mężczyzn lubiących mocną masturbację penisa.

tenga-squeeze-strong-rekaw

Typowo dla marki Tenga oznaczenia kolorystyczne oznaczają różnorodność i gęstość wypustek. Warto pamiętać o tym, że biały model, mimo że jest określany jako łagodniejszy, oferuje również intensywne doznania. Wersja czarna jest z kolei polecana fanom niezwykle intensywnej stymulacji. Podczas korzystania z masturbatora Tenga nie zapominaj o lubrykancie!

Lubrykanty TENGA mają niesamowite właściwości, jako jedyne są bardzo kleiste i najdłużej pozostają na penisie. Dzięki temu, nie ma właściwie potrzeby uzupełniania lubrykantu podczas masturbacji.

Dyskretny masturbator męski Tenga Air-Tech Squeeze

Nowoczesne masturbatory Tenga są niezwykle dyskretne. Ciche ssanie i niepozorny design pozwolą Ci komfortowo korzystać z przyjemności bez zwracania nie potrzebnej uwagi.

Działanie Tenga Squeeze

Doznania, jakie oferuje dyskretny masturbator męski Tenga Air-Tech Squeeze, opierają się na stymulujących wypustkach przezroczystego elastomeru wewnątrz oraz ssaniu, które tworzy się przez ciśnienie wewnątrz gadżetu. Z tego względu hałas wytwarzany przez masturbatory Tenga jest bardzo mały!

Niewielki kształt gadżetu umożliwia również wygodne przechowywanie. Nawet jeśli zapomnisz schować masturbator, nie skusi on ciekawskiego wzroku, który weźmie gadżet od Tenga za męski kosmetyk lub pudełko.

tenga Air-Tech Squeeze czarny masturbator

Tenga Air-Tech masturbator łatwy do czyszczenia

Tenga Air-Tech masturbatory wielokrotnego użytku bardzo łatwy do czyszczenia z powodzeniem posłużą przez długi czas, wystarczy prosta pielęgnacja! Tenga projektuje doskonałe jednorazowe gadżety dla mężczyzn, jednak każdy, kto miał z nimi do czynienia, natychmiast pragnie wielorazowego modelu. Masturbatory do ponownego użycia wymagają dokładnego czyszczenia po każdym użyciu. Nie jest to jednak skomplikowane zadanie.

Czyszczenie

Wystarczy woda i toy cleaner, by spomiędzy wypustek dokładnie wymyć lubrykant i spermę. Po wyschnięciu masturbator jest gotowy do ponownego użycia. Prosto i przyjemnie!

tenga Air-Tech Squeeze biały masturbator

Najlepsze masturbatory TENGA

Zdecydowaną większością opini masturbatory TENGA uznawane są za najmocniejsze w doznaniach i najbardziej przypominające prawdziwy stosunek. Doznania są bardzo realistyczne i niezwykle przyjemne. Uznawany za świetny masturbator Tenga Air-Tech Squeeze spełnia swoje zadanie dzięki dopracowanej ciasnocie wnętrza i przyjemności ssania, którymi można z łatwością sterować, bez wysiłku naciskając na masturbator. Tenga cieszy się powodzeniem wśród użytkowników już od wielu lat, a każda nowość odznacza się dopracowaniem i jakością. Oryginalny masturbator Tenga Air-Tech Squeeze ma szansę stać się najlepszym gadżetem erotycznym tego roku!

Tenga Air-Tech Squeeze czerwony masturbator

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0