TOP 10 szklanych dild!

Szklane dilda cieszą się coraz większą popularnością, choć w wielu wciąż wzbudzają niezrozumienie swojego fenomenu. W tym wpisie postanowiliśmy zebrać dla Was TOP 10 szklanych dild, które możecie dostać w naszym sklepie erotycznym. Zanim jednak przejdziemy do opisu produktów, powiemy sobie coś więcej na temat szklanych gadżetów erotycznych.

Na samym początku warto zaznaczyć, że wszystkie produkty są wykonane ze szkła borokrzemowego, co czyni je niezwykle trwałymi i jak najbardziej bezpiecznymi dla ciała. To szkło jest również odporne na uszkodzenia, dzięki czemu nie powinny pojawiać się na nich żadne uszczerbki, które mogłyby powodować podrażnienie intymnych części ciała. Dodatkowo szkło borokrzemowe jest hipoalergiczne.

Szklane gadżety można używać z różnymi lubrykantami, zarówno z tymi na bazie wody, jak i tymi na bazie silikonu. Żadne z nich nie powinny powodować uszkodzeń gadżetu. Dzięki gładkiej powierzchni, mimo tego, że to szkło, są bardzo przyjemne w dotyku. Jak na tak porządny i solidnie wykonany gadżet erotyczny, ich cena jest bardzo przystępna. Większość z nich waha się pomiędzy 100 a 200 złotych.

Warto dodać również, że można w prosty sposób urozmaicić sobie zabawę tymi gadżetami. Można je ogrzać lub schłodzić dla zwiększenia wrażeń podczas użytkowania gadżetu. Teraz przejdźmy do konkretnych modeli, które według nas stanowią TOP10 spośród wszystkich, jakie mamy w swoim asortymencie.  

#10 Gläs Purple Rain 

Żebrowane szkło posiada dwa zaokrąglone końce. Dzięki idealnemu wyprofilowaniu doskonale masuje wnętrze pochwy i skutecznie dociera do punktu G oraz w głębiej położone strefy. Mierzy 21,5 cm, a jego średnica to 3,5 cm. Taki rozmiar doskonale sprawdzi się dla każdej kobiety. Może posłużyć również do stymulacji analnej. Marka Gläs to jedna z najpopularniejszych marek, a zarazem najlepsza jakościowo w produkcji szklanych gadżetów erotycznych.

Gläs Purple Rain

#9 Gläs Curved G-Spot 

Jego kształt zapewnia idealną stymulację punktu G, co gwarantuje intensywne doznania. Gładka struktura gadżetu zapewnia jeszcze większą przyjemność. Z drugiej strony z kolei posiada kilka wypustek, które również zwiększają intensywność doznań podczas użycia gadżetu. Mierzy 14,5 cm, a jego średnica to 3 cm. 

Gläs Curved G-Spot

#8 Gläs Realistic Curved

Stymulująca końcówka dilda o realistycznym kształcie doskonale sięga do punktu G. Jego zakończenie pozwala na wygodne ułożenie gadżetu i zwiększa komfort użytkowania. Jego długość całkowita wynosi 17 cm, użytkowa 14 cm a średnica 3 cm. Niewielki rozmiar idealnie nada się zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych. 

Gläs Realistic Curved

#7 Gläs mr. Swirly Double Ended 

Ten model to gadżet 2w1! Jedna końcówka idealnie nada się do masażu pochwy, a druga będzie idealna do stymulacji analnej. Długość całkowita tej zabawki wynosi 23 cm a jego maksymalna średnica to 3,5 cm. Wypustki znajdujące się na gadżecie zapewniają niesamowicie przyjemną stymulację. 

Gläs mr. Swirly Double Ended 

#6 Gläs Double Trouble

Ten model posiada dwa zakończenia z dwoma różnymi rodzajami wypustek, możesz zatem wybrać, które z nich sprawiają Ci największą przyjemność bądź urozmaicać sobie zabawę stosować je naprzemiennie. Długość gadżetu wynosi 23 cm, a jego maksymalna średnica to 3,2 cm. Takie wymiary czynią ten model doskonały również dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze szklanymi gadżetami. 

Gläs Double Trouble

#5 Gläs dildo Chili Pepper

Te dildo w kształcie papryczki będzie idealne dla osób, które jeszcze zastanawiają się nad tym, czy szklane gadżety są dla nich. Cena tego produktu jest niewielka, a nawet jeśli okaże się nietrafionym gadżetem, może być ciekawą ozdobą! Gładkie szkło zapewnia niesamowite doznania i odczuwaną przyjemność. Gadżet mierzy 21 cm, z czego 15 cm, to jego długość użytkowa. Maksymalna średnica gadżetu to 3 cm. 

Gläs Chili Pepper

#4 Gläs szklany korek

Ten model wprawdzie nie jest typowym dildem, a korkiem analnym, jednak jego kształt pozwala również na stymulację pochwy. Jego niezwykle gładka struktura zapewnia maksimum przyjemności. Zachwyt wzbudza również jego design. Urocza róża na końcu czyni ten gadżet bardzo kobiecym i delikatnym. Jego długość całkowita to 12,5 cm, a użytkowa 9,5 cm. 

Gläs szklany korek

#3 Gläs Blue Spiral

Ten gadżet mierzy 16,5 cm, a jego maksymalna średnica to 3,1 cm. Jego unikalny design ze spiralnymi, wypukłymi wzorami nie tylko wygląda ciekawie, ale przyczynia się również do zwiększenia intensywności doznań. Posiada dwa różne zakończenia, które zapewniają zupełnie różny rodzaj przyjemności. 

Gläs Blue Spiral

#2 Gläs Double Trouble

Ten gadżet ma taki sam kształt, jak model Double Trouble powyżej, jednak ten nie posiada sieci stymulujących wypustek. Dzięki wyprofilowanemu zakrzywieniu idealnie stymuluje punkt G. Posiada dwie końcówki o różnych średnicach. Jego długość wynosi 19 cm, a maksymalna średnica 3,5 cm. 

Gläs Double Trouble

#1 Gläs Joystick

Ten model mierzy 19,5 cm, a jego średnica wynosi 3,5 cm. Liczne żebrowania na powierzchni gadżetu masują wnętrze pochwy, a odpowiednio zaokrąglona końcówka sprawia, że doskonale sprawdzi się on przy stymulacji punktu G. Drugi koniec gadżetu także nada się do stymulacji. 

Gläs Joystick

Zobacz inny wpis naszych top 10 dla par gadżetów, który regularnie uzupełniamy o aktualnie najpopularniejsze produkty erotyczne dla par!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 2.0