We-Vibe Bloom kulki gejszy sterowane smartfonem!

Nikt nie zaprzeczy, że wibrujące kulki sterowane smartfonem to akcesoria doskonałe dla każdej kobiety, a trening z ich udziałem to prosty i przyjemny sposób na polepszenie jakości swoich doznań seksualnych. Oto We-Vibe Bloom wibrujące kulki gejszy sterowane za pomocą aplikacji na telefon!

We-Vibe Bloom wibrujące kulki do ćwiczeń mięśni Kegla

Wibrujące kulki gejszy We-Vibe Bloom to zestaw składający się z 3 wymiennych kulek o różnej wadze (10 g, 30 g, 45 g). Końcówki są szczelnie przykręcane do wibrującej bazy, która waży 35 g. Całość ma postać kulki gejszy, którą można dopasować do każdego stopnia zaawansowania.

we-vibe-bloom-kulki-gejszy

We-Vibe Bloom kulki do ćwiczeń mięśni Kegla wykonane są z wysokiej jakości silikonu medycznego, co stanowi gwarancję, że nie będą powodowały uczuleń. Z kolei całkowita wodoodporność gwarantuje proste czyszczenie.

We-vibe-bloom-w-reku

Wibrujące kulki od We-Vibe przychodzą w zestawie z pilotem, kablem USB i materiałowym etui do wygodnego przechowywania. Instrukcja w języku polskim jest dodatkowym ukłonem producenta w stronę polskich użytkowników. Aplikacja We-connect także dostępna jest w języku polskim.

Kulki gejszy ćwiczenia mięśni Kegla: od której kulki zacząć?

Aplikacja kulki gejszy z zestawu jest prosta dzięki gładkiej powierzchni i odpowiedniej średnicy kulek, która nie przekracza 3 cm. Aplikację należy zacząć od najlżejszej kulki, oznaczonej symbolem 1.

we-vibe-bloom-3-kulki

Poniżej krótka instrukcja jak ćwiczyć mięśnie Kegla krok po kroku:

  • Naładowaną kulkę należy umyć z użyciem wody i środka antybakteryjnego. Możesz użyć również płynu do higieny intymnej.
  • Do łatwiejszej aplikacji przyda się lubrykant na bazie wody.
  • Zaaplikowaną kulkę powinnaś utrzymać w sobie, jeżeli by się wysuwała oznacza to,że Twoje mięśnie Kegla są w bardzo słabej kondycji i lepiej zacznij od specjalnie dedykowanych dla początkujących kulek do ćwiczenia mięśni Kegla
  • Z włożoną kulką możesz oddać się zwykłym obowiązkom lub zacząć grę wstępna z partnerem. Wibracje z kulek będą bardzo przyjemnie pobudzać Ciebie.
  • Po upływie czasu wyjmij kulkę i ponownie dokładnie umyj. Kiedy wyschnie, schowaj ją do materiałowego etui.

 

Pierwsze efekty ćwiczeń mięśni Kegla widoczne są po około 6 tygodniach. Czas na zmianę ciężaru kulki jest wtedy, gdy z łatwością utrzymujesz 1 wersję w sobie. Więcej na temat efektów ćwiczeń z kulkami gejszy możesz przeczytać we wpisie na ten temat na blogu.

Wymiana kulek jest bardzo prosta 

Wskazówka

Nie noś kulek dłużej niż zalecane kilkanaście minut. W ten sposób nie przyspieszysz efektów, a jedynie przeciążysz mięśnie. Lepiej zaczynać powoli ćwiczenia Kegla i stopniowo wydłużać czas i zawsze z lubrykantem!

Wibrująca kulka powinna zostać przed użyciem naładowana. W tym celu należy odkręcić kulkę, jeśli została umieszczona, i w otwór na wibrującej podstawce należy włożyć odpowiednią końcówkę kabla USB, tak, jak jest widoczne na zdjęciu poniżej. Drugi koniec możesz podłączyć do laptopa lub przejściówki, która umożliwi ładowanie gadżetu bezpośrednio z gniazdka.

We-vibe-bloom-ladowanie

Wibrujące kulki do sterowania i seksu na odległość

Nieskończoną ilością wibracji może sterować również Twój partner z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do internetu. Wszystko dzięki aplikacji na smartfona We-Connect, która gwarantuje gadżetom We-Vibe unikalne możliwości jako gadżety do seksu na odległość przez Internet. Za pomocą kulek gejszy z wibracjami nie tylko wzmocnisz swoje mięśnie i poprawisz swoją satysfakcję z seksu, ale również z łatwością osiągniesz orgazm, kiedy tylko zapragniesz.

Dużą zaletą wibrujących kulek dla kobiet We-Vibe Bloom jest nie tylko ich wysoka jakość i skuteczność, jeśli chodzi o wzmacnianie mięśni Kegla. Dodatkowym atutem są również przyjemne wibracje, które czynią z wibrujących kulek gejszy prawdziwy erotyczny gadżet do osiągania przyjemności. Kulki są zdecydowanie bardziej subtelne i mniejsze niż testoway również Lovense Lush2, który jest hitem do seksu przez Internet. Nic więc dziwnego, że zagościły na liście Top 7 wibrujących kulek sterowanych smartfonem.

Film, jak działa wibrująca kulka We-Vibe Bloom

We-Vibe Bloom to prawdziwa inwestycja. Nawet kiedy Twoje mięśnie pochwy zyskają doskonałą formę, Ty wciąż będziesz chętnie korzystać z kulek gejszy, ponieważ będą one źródłem wyjątkowej przyjemności!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0