Wibratory analne dla mężczyzn: nowości od Rocks-Off!

Korki analne cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów, dlatego marki gadżetów erotycznych nie zatrzymują się w projektowaniu coraz to nowszych rozwiązań! Poznaj najnowsze, wibrujące korki analne Rocks-Off i dowiedz się, dlaczego warto je mieć!

Wibratory analne Rocks-Off dla początkujących mężczyzn

Najnowsza kolekcja korków analnych Rocks-Off obejmuje serię wibratorów analnych dla mężczyzn, dostępnych w różnych rozmiarach. Wykonane z hipoalergicznego silikonu korki analne dla mężczyzn są bezpieczne dla zdrowia i łatwe w utrzymaniu w czystości. Seria obejmuje korki analne dla początkujących, na przykład Rocks-Off O-Boy to wibrator o średnicy 2,9 cm, a więc doskonałej do rozpoczęcia swojej przygody ze stymulacją strefy analnej. Odpowiednio zakrzywiony kształt umożliwia precyzyjne sięgnięcie do punktu G, wygodną aplikację i przyjemny masaż. Chociaż korki Rocks-Off z najnowszej kolekcji dedykowane są mężczyznom, nic nie stoi na przeszkodzie, by swój egzemplarz miała również kobieta.

czarny-wibrator-analny-w-wodzie

Rocks-Off Naughty-Boy wibrujące masażery prostaty dla zaawansowanych

Korki analne z serii Rocks-Off Naughty-Boy zyskały miano korków dla zaawansowanych, za sprawą dużej średnicy sięgającej 4 cm. Taki rozmiar na początek byłby niekomfortowy, natomiast doświadczeni użytkownicy z pewnością docenią wszystkie żebrowania i wypustki, oraz przyjemne uczucie wypełnienia, jakie daje wibrujący korek analny Rocks-Off Naughty-Boy. Delikatny materiał jest przyjemny w dotyku, a porządne wykonanie gwarantuje trwałe działanie korka.

Wibrator analny do masażu prostaty działanie

Masażer prostaty jest gadżetem polecanym do wykonania bezpiecznego i przyjemnego masażu stercza. Do tej grupy zaliczamy nie tylko wibrujące masażery prostaty, ale również korki analne. Kluczowy jest kształt i wielkość zabawki erotycznej. Dzięki odpowiednim kształtom masażery prostaty Rocks-Off perfekcyjnie sięgają gruczołu krokowego, czyli męskiego punktu G, a wibracje przyjemnie rozchodzą się po wszystkich wrażliwych częściach okolicy prostaty. Szczelnie wykonane z odpornych materiałów, takich jak silikon czy ABS, są wodoodporne, co umożliwia komfortowe korzystanie i proste czyszczenie. Wszystkie gadżety erotyczne do masażu anusa należy łączyć z lubrykantami na bazie wody, które umożliwią prostą i przyjemną aplikację.

masaz-prostaty-instrukcja

Stymulator prostaty Rocks-Off, który wybrać?

Kolekcja najnowszych stymulatorów prostaty marki składa się z podobnych egzemplarzy, które różnią się parametrami i rodzajem ładowania. Korzystną cenę posiadają korki analne zasilane bateriami, za to wibratory ładowane USB gwarantują większy komfort, gdyż nie trzeba uzupełniać co jakiś czas domowego zapasu baterii. Wibratory analne Rocks-Off utrzymane są w typowo męskim designie. Jeśli jednak chciałbyś dzielić przyjemność razem ze swoją kobietą, możesz również zerknąć na kolekcję koralików analnych, które przyciągają uwagę przyjemnym dla oka designem, który spodoba się niejednej Pani.

Wibrujące korki analne to dla mężczyzn doskonały sposób na wykonanie przyjemnego masażu prostaty, który korzystnie wpływa na zdrowie i jakość seksu. Oferta dostosowana jest do każdego typu zaawansowania, dlatego warto przyjrzeć się im z bliska, poszukując idealnego gadżetu dla siebie! Chcesz dowiedzieć się więcej na temat masażu prostaty? Koniecznie zajrzyj tutaj!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5